Jump to content

xloqe

Banlı Üye
  • İçerik sayısı

37
  • Son ziyareti

• Kazandığı günler

4

İletiler bölümüne xloqe kullanıcısının eklediği dosyalar

1. dortseker, 06.09.2017 - 19:05 yazdı:

az önce flood yaparak bir sürü kişiye cevap yazdım ve keşke bunun bir yolu olsaydı diye düşündükten sonra bu yararlı yazıyı buldum :D keşke ilk bunu okusaydım ama olsundu :d şimdi yukarı gidip tek tek yapmaya çalışcam ama resimli anlatıma da hayır demem :haha-milk-bottle-emoticon::muajajaja__how_funny__onion_by_elcerbero: Teşekkürler !

Galiba senin yaptığını bende yaptım hepsi senin suçun senin yaptıklarını yapmıştım :bad-luck-crazy-rabbit-emoticon:galiba sonum böyle olucak > :beaten-onion-head-emoticon:En azından bilgi sahibiyim artık:haha-milk-bottle-emoticon:

2. dortseker, 2 saat önce yazdı:

dalga geçmesinler şimdi konu başlığıyla lksffdk ama yaratıcılıkta saçma sapan olan bi şey yoktur bencee kfjgdk:d böyle de kendimi haklıçıkarırım :D 

çoook müko bi yazı olmuş ortak noktamız daha müko tabiiki onu es geçemicem :) aramıza hoşgeldin nice forumlaşmalaaraaaa beraber inş :loveloveplz:

Haha ne olur ne olmaz ben başlığı senin üstüne atıyım da :onion_yep_by_7anime7drawer7:

Teşekkürler hoş buldum her şey var ya ortak nokta yeni olmamız saysam bitmez artık birlikte nice forumlaşmalaraaaaa :ahaaah-onion-head-emoticon:

• Yeni Oluştur...

Önemli bilgi

Forum kurallarımızı okudunuz mu? Forum Kuralları.