Jump to content

LieWish

Üyeler
  • İçerik sayısı

115
  • Son ziyareti

• Kazandığı günler

1

LieWish kullanıcısının paylaşımları

1. site yüklenirken Worick! diye içimden bağırıyordum ama hüsran oldu sonuç doğrusu... Nicolas da olabilirdi...
  2. LieWish

Bu Animeyi İzledin mi?

hayır. ana karakteri hiçbir zaman kendine çekemedi beni. alttaki Motomete? (bi -te lerle başladık hadi hayırlısı)
  3. LieWish

Tanışalım Tanışalım Headshot Atalım

sağ ol, sana da keyifli forumlar :D
  4. LieWish

En Çok Sevdiğiniz Anime veya Animeler?

Sora no Otoshimono Kanojo to Kanojo no Neko: Everything Flows Ushinawareta Mirai wo Motomete No Game No Life Planetarian Joukamachi no Dandelion
  5. LieWish

umuyorum ya :D Facebook kendi güvenlik politikasını iyice bozduğundan kafayı burada dağıtıcam gibi duruyor :D
  6. LieWish

En Son Bitirdiğiniz Anime?

neredeyse 3 yıl geçti hiç hatırlamıyorum biliyor musun :D sanırım Kanojo to Kanojo no Neko: Everything Flows olacak
  7. LieWish

hiç PvPsine el atmadım. bir şey diyemeyeceğim. ama oyun her şeyi ücretsizden dağatıyordu diye hatırlıyorum. ilk oyuna girdiğinde sana çok güzel bir ejderha veriyordu mesela. para vermeden de kazanılabilecek gibi duruyor.
  8. LieWish

reklam da önemli tabii :D ben BnSde şifre unutmamdan dolayı yaklaşık 10-20 tane hesap açmışımdır. sürekli görevler birbirini tekrar ettiği için sıkıldım. speed run yapabilirim yani şu oyunda :D ICARUSda da en fazla 8-10. seviyeye ilerleyebildim. tek başına olunca hiç sarmıyor :( tek kötü yanı zindana tek girmek zorunda olmak. ilk büyük boss olan şu örümceği yenene kadar acı çektim destek karakterle :D
  9. tamam tamam, kabul ediyorum aklıma başlık gelmedi ben de Jahreinden (ç)aldım. Merhabalar! (el sallayan başka bir şey bulamadım napim kafasına terlik yemiş bebekle devam etcez mecbur) Adım: Ömer Özcan Güler LieWish isminin herhangi bir özel çıkış yeri yok. ama büyük bir anlamı var benim için :) Genelde sanal oyunlar oynayarak vakit geçiririm. animelere nadiren bakıyorum. Hatta yaklaşık 3 yıldır seri bitirmiyorum bile diyebilirim. (19.07.17 tarihinde yazıldı.) Masamune-kun no Revenge saymazsak tabii. Ki onu ben saymıyorum. Sezon olarak geçmiş olsa da Manganın tam yarısında final verdi ve o kadar soru işaretine dokunmadı. Çok sinirimi bozdu bu yüzden. Anime bitince boşluk içerisinde hissettim. Ama şu dram animelerinde olduğu gibi bir boşluk değil bu. oldukça rahatsız edici bir boşluk... Her neyse, genelde Fantastik, komedi türü animeleri severim. (bazı özel konuları olan animeler de dahil ( ͡° ͜ʖ ͡°) sonuçta bana kalırsa herkesin içinde bir fetişist yatıyor :D )hayatı çok ciddiye alabilen bir insan değilim. :D RolePlay yapmayı severim (yaklaşık 3 yıldır da yapıyorum.) ve o yönde online oyunlar da aynı şekilde. Kim tam olarak istediği karakteri yaratabildiği bir oyun istemez ki?(her RPgnin öyle olmadığını biliyorum. söylemenize gerek yok.) Hayır. BnSden bahsetmiyorum. ICARUS'tan bahsediyorum arkadaşım. BnS de kötü bir oyun değil. ama bekleme ekranı simulatörü olarak. Bana her aklınıza geleni sorabilirsiniz.
  10. LieWish

Merhaba

şunun aynısını bir facebook grubuna yazsan küfrederlerdi :D
  11. LieWish

Bu Animeyi İzledin mi?

izlemedim. alttaki She and Her Cat(Kanojo to Kanojo no Neko) izlemiş midir?
  12. aslında rastgele aklıma gelmesine rağmen okunuşunu sevdiğim bir isim. Yalan Dilek gibi bir anlamı oluyor.
  13. Yedek yakıt taşıyan pusulalı lüks bir gemi sürdüğü denizi iyi bilen bir kaptan her türlü yiyecek ve içecek yapacağım şey de basit gemiye bin ve kaç.
  14. Rise Against, Tech N9ne, Panic! At The Disco, Krizz Kaliko, Twisted Insane bu liste uzar gider. bunlardan karışık dinliyorum genelde. hepsini buraya atmaya çalışsam ohoo..
  15. LieWish

Karakterler için Slogan uyduralım

Kabak ekmeği yoksa ben yokum. -Ren (DearS)
  • Yeni Oluştur...

Önemli bilgi

Forum kurallarımızı okudunuz mu? Forum Kuralları.