Jump to content

LieWish

Üyeler
  • İçerik sayısı

115
  • Son ziyareti

• Kazandığı günler

1

İletiler bölümüne LieWish kullanıcısının eklediği dosyalar

1. Badik, 5 dakika önce yazdı:

Aha şimdi geldi isteğin ekledim. Ben 5 bölümlük ONA'sını izlerim, filmde kaybolan kısımları olur şimdi tam deneyim etmek en iyisi.

film gelecekten flashback denebilir aslında. seriyi beğenirsen izle olmadı gördüğün yerleri geçersin :D

2. Badik, Bir saat önce yazdı:

Hoş buldum, teşekkürler. Aynı senin gibi bende mecha ve spor çok sevmiyorum. MAL'den eklediğinden emin misin, gelmemiş. Planetarian ilgimi çekti, izleyeceğim kesinlikle ama ONA değilde 12 bölümlük normal bir anime olsaydı keşke. Evet, Konsol Oyun izliyorum ve beleşçiliği seviyorum :D Sana da iyi forumlar.

full movie hali de var. seride bulunmayan bölümleri de içeriyor ama diğer halini izlemeden çok etki bırakır mı bilemem.
    Request tuşuna basıp bırakmışım. şimdi gönderdim :D

3. Hoş geldin öncelikle.
    Ben sevmediğim oldu mu ilk bölümden bile bıraktığım oluyor. Popüler serileri de sevmem genelde tür önemli değil benim için sadece konuya karakterlere ve işlenişe bakıyorum. Ama garip bir şekilde sevmediklerim konusunda türler var. Spor, yemek, müzik, mecha, shounen gibi türden olan serileri sevemiyorum :/
    MAL üzerinden ekledim. ben kendi listeme bıraktıklarımı eklesem profilde koca kırmızı bir çizgi oluşur muhtemelen :D
    Nedense okurken aklıma sebepsizce Planetarian geldi. Belki seversin bilmiyorum bak istersen göründüğünden çok daha fazlasını içeren kısa bir seri :)
    Top 5 listende dahi sadece 1 tanesine 10 vermiş olman garip geldi doğrusu. o animenin yeri sende ayrı galiba :D
    Müzik konusunda ben pek Vocaloid sevmem kulağımı tırmalıyor. bana rock, metal gibi şarkılar hoş geliyor senin zevkin bir şey diyemicem.
    Son olarak Steam profiline küçük bir bakış atarak bir tahminde bulunmak istiyorum. Konsol Oyun mu izliyorsun? Hızlı oyun olarak ücretsiz olduğunu duyurdukları oyunlar görünüyor çünkü son etkinliklerde :D
    İyi forumlar
    Not: çok fazla ":D" kullanmışım sanırım :D
    Dipnot: Al işte yine yaptım :D
    Dipdipnot: Bu alışkanlıktan kurtulmam lazım :D
    Yerin Yedi Kat Dibi Not: Petrol buldum ya la

4. rickhy, 2 saat önce yazdı:

Arkadaşlar merhaba, ben death note ile başladım tamam çok güzeldi, full metal alchemist bitirdim çok güzeldi, fairy tail yarıda bıraktım zevkliydi, yeni bir animeye başlayacağım fakat bulamadım. Ne açtıysam ilk bölümden soğuyorum. Çünkü ben robotlu, aksiyonlu fazla karmaşık patlamalı çook uçuk yaratıklı olayları sevmiyorum. Avatarı bitirdim o kadar huzurluydu ki anlatamam bittiğine çok üzüldüm. O tarzda insana huzur verecek izlerken ana karakterimizle yeni yerler keşfedip arka planların mutluluk yansıtan çizimler olan bir anime önerir misiniz lütfen. Narutoya başliyim dedim ilk bölümde ki o kocaman tilki gibi yaratık soğuttu beni, ergo proxy dedim acayip teknolojik gereksiz bir mekanikleşme ve gri tonları hakim. Birkaç tane daha denedim yok olmadı beğenemedim. Ne olur ne demek istediğimi anlayan birisi varsa yardım etsin. Hani o küçükken pokemonda ash ile birlikte farklı dünyalara girerdik ya arka fonda mavi ve yeşillik hakimdi. Mümkünse eski zamanlarda geçsin silahlar gürültüler istemiyorum. Mesela Hunter x Hunter izledim çok keyif aldım. Nedir tavsiyeleriniz ?

aklıma konosuba geldi ama tam istediğin olur mu bilemiyorum.

Simuyaa, 07.09.2017 - 22:18 yazdı:

Ben şuanda, naruto gibi bir anime bulamayacağımı, onun gibi her duyguyu iliklerine kadar hissettiren, arkadaşlık, dostluk, aile, ve her karakterin çok iyi işlenmesi, kötü karakterlerin aslında kötü olmaması içten içe iyi olmaları gibi duyguları veren bi anime bulacağımı pek sanmıyorum, ama yinede bi sorayım, naruto gibi bir anime varmı?

Yada olmassa okul animeside olabilir, yahari ore no seishun love comedy wa machigatteiru gibi bir anime istiyorum :D

İzlediğim aklıma gelen tüm animeler bunlar

Naruto
    Naruto Shippuden
    Boruto The Movie
    Naruto The Last
    Akame ga Kill
    Owari no Seraph
    Yahari ore no seishun love come wa machigatteiru.Zoku
    Yahari ore no seishun love come wa machigatteiru
    Sword art Online
    Sword art Online 2
    Another
    Corpse Party
    Noragami
    Noragami Aragoto
    Shigatsu wa kimi no uso
    Tokyo Ghoul
    Mirai Nikki
    Fullmetalalchemist
    Kiseijuu: Sei no Kakuritsu
    Steins Gate
    Air Gear
    One Piece
    Bleach
    School Days
    NoGameNoLife
    Death Note
    Boku no Hero Academia
    Boruto
    Charlotte
    Angel Beats
    Danganronpa the animation
    Kiss x Sis
    Netsuzou TRap
    Aho Girl
    New Game!!
    Koi to Uso

kötü karakter diye bir şeyin olmadığı (bana göre) karakterlerin çok iyi işlendiği bir anime olarak joukamachi no dandelion diyebilirim ancak bu sitede yok. aksiyon falan da beklememen gereken 12 bölümlük çerezlik bir seri. bildiğimiz kadarıyla animedeki her kişinin karakterinin oluşmasında belli bir sebep var.

5. hoş geldin :D

dareangel, 30.08.2017 - 22:08 yazdı:

16 yaşındayım. Bu arada kızım çoğu kişi Kayrayla karıştırdığı için erkek sanıyor beni. En sevdiğim anime Steins Gate. Onun dışında korku gizem gerilim türü animeleri seviyorum. Gosick, Another, Dusk Maiden Of Amnesia gibi. Müzik zevkim biraz karışık. En sevdiğim gruplar Rise Against, Kamelot, Alestorm, Audioslave ve Gece. Bir de oyun oynamayı seviyorum. Gamerım diyemem tabii ama hoşuma giden güzel hikayeli bir oyun olursa oynuyorum. Şarkı, anime, oyun önerileriniz olursa mesaj olarak gönderebilirsiniz :))

üzülme bizim bir arkadaşın adı da Enis Erem'di. herkes Enes Eren diyordu o daha kötü :D
    :admire-onion-head-emoticon: Rise Against?! yalnız değilmişim. Favori şarkın hangisi?

6. konusuna(konunun yaratıcılığına desek daha doğru olur), karakterlere ve mümkünse karakterlerin gelişimine(güç olarak değil. duygusal anlamda. karakter animenin başında odun sonunda da odun olmasın hani.), çizimlerine.

MCsama, 02.09.2017 - 14:37 yazdı:

Karakterler, birbirleriyle etkileşimleri, konu, çizimler, verdiği mesajlar, seslendirme, müzikler ve türünü hissettirebilmesiyle bir bütündür anime serileri bence. 

Ama nedensiz de sevilir yani. Bazen çok saçma şeyler çok güzel gelir. Ya da üstünden belirli bir müddet geçince daha net anlaşılır. Bilmiyorum... Ben anime seçerken genelde karakterleri ve konuyu ön planda tutuyorum sanırım. 

türünü hissettirebilme konusunda bir şey diyemicem ama bana (benim görüşümdeki) joukamachi no dandelion'u betimledin :D

• Yeni Oluştur...

Önemli bilgi

Forum kurallarımızı okudunuz mu? Forum Kuralları.