Jump to content

ReeM

Üyeler
  • İçerik sayısı

14
  • Son ziyareti

İtibar Etkinliği

1. Harika
    ReeM got a reaction from Reiinaa_ in İlk İzlediğiniz Anime?   
    Madem konumuz var bende anlatayım ne kadar süreceğini bilmiyorum ondan  olaya en baştan başlıyorum  9. sınıfta ilk geldiğimde arkamda 1,2 sınıftan bir arkadaşım olduğunu gördüm tabi beni takmadı bile tanımıyor numarası falan yaptı neyse oraları geçelim çarşamba  geldi okula yeni birisi geldi oda benim okuldaki 2. arkadaşım oldu (okulda sadece 3 arkadaşım var  arkadaş diyebileceğim...) herneyse 1 hafta falan geçti o arkim geleli çarşamba günü beden dersi vardı 1. dersti  bunlar  aralarında konuşuyodu böle  Çarşamba günü gelene X diyelim  1. ve 2. sınıftan beridir tanıdığım arakdaşımada Y diyelim   herneyse Y  arkadaşım X arkadaşıma  anime öneriyodu bende aralarına kaynadım  Y arkadaşım Sword art online izle güzel falan dedi bende dedim oyun mu bu falan filan onlarda anime dedi  izle sen beğenirsin falan dediler bende eve geldim  geldikten sonra  açtım telefonu (pc alınmıştı)  yazdım google a sword art online türkçe 1. bölüm falan   ordan asya bişeyler diye bir site var ordan  izledim  sanırım ilk günden bi 10. bölüm civarına gelmiştim    bayada sevmiştim animeyi tabi  aradan 1 yıl geçti şuan  450 civarı anime izledim animenin sadece ilk 15 bölümü güzel geri kalanı da   saçma olduğunu 2. kere izlememden anladım  herneyse ilk 3,4 ay boyunca Y arkadaşımdan anime önerisi alarak izlemeye devam ettim 

1. izlediğim anime :Sword art online
    2. izlediğim anime : Fairy tail

İzlediğim en uzun anime : One Piece (1 aydan kısa sürede bitirdim)

Favori 10 animem

Made in abyss
    Attack on titan
    Overlord
    Shokugeki no souma
    Another
    Bakemonogatari (Monogatariye kadar olan her seri)
    One punch man
    Saiki Kusuo
    No game no life
    B:The Beginning 

İzlediğim Anime  Sayısı : 450 civarı
    Bitirdiğim Anime sayısı  :300 Civarı
    Toplam İzlediğim Anime Bölümü : 6116 (dan daha fazla)
    Toplam animeye ayırdığım saat : 2038 saat

2. Harika
    ReeM reacted to para-chan in En Son Bitirdiğiniz Anime?   
    Made in Abyss
  3. Beğen
    ReeM got a reaction from Happy2000 in Kavga çıkarsa hangi anime karakterini çağırırsınız ?   
    3 kişi çağrırdım

Beelzebub =  oga tatsumi
    Saiki Kusuo = Saiki Kusuo -_-
    One Punch Man =  Saitama 

• Yeni Oluştur...

Önemli bilgi

Forum kurallarımızı okudunuz mu? Forum Kuralları.