Jump to content

JinxerThanYou

Üyeler
  • İçerik sayısı

8
  • Son ziyareti

JinxerThanYou hakkında

• Doğum günü 03/03/2005

Profil Bilgileri

• İlgi Alanları
    Başta bilgisayar oyunları, animeler, mangalar...

Son profil ziyaretçileri

486 profil görütülenme

JinxerThanYou üyemizin başarıları

1. Öncelikle Jinx en sevdiğim bilgisayar oyunu karakteri Buna dayanarak nickimin anlamı Türkçe'ye çevirdiğiniz zaman ''Senden daha Jinx'çi'' tarzı bir anlama sahip Ama Jinx'in uğursuz anlamına geldiğini düşünürsek ''Senden daha uğursuz'' olduğundan orada hoş bir kelime oyunu var, ya da bana öyle geliyor xD
  2. (Attack on Titan) Eren x Mikasa (Angel Beats) Yuzuru x Kanade (Charlotte) Yuu x Nao (Noragami) Yato x Hiyori (Avatar: The Last Airbender) Zuko x Katara (Another) Kouichi x Izumi (My Hero Academia) Izuku x Ochaco (Tokyo Ghoul) Ken x Touka Çok oldu gibi ama olsun ?
  3. JinxerThanYou

Bu Animeyi İzledin mi?

Hala izlemedim ? Alttaki No Game No Life izlemiştir
  4. JinxerThanYou

En Sevdiğiniz 10 Havalı Anime Karakteri

Attack on Titan - Levi Ackerman My Hero Academia - Shoto Todoroki Tokyo Ghoul - Ken Kaneki Noragami - Yato Attack on Titan - Mikasa Ackerman (Sadece erkek demediniz, kız havalı ne yapayım :D) Bleach - Sousuke Aizen Bleach - Byakuya Kuchiki Avatar: The Last Airbender - Zuko Death Note - L No Game No Life - Sora Belirli bir şekilde sıralamadım, aklıma gelen ve havalı olduğunu düşündüğüm ilk on kişiyi yazdım
  5. JinxerThanYou

En Zeki Anime Karakterleri

Death Note - L & Light No Game No Life - Sora & Shiro Bleach - Sousuke Mirai Nikki - Aru
  6. JinxerThanYou

Bugün Hangi Animeyi İzlediniz?

Bleach, 2 aydır izliyorum bitiremedim lan ?
  7. Mikasa tabii ki ne sandınız ?
  8. One Piece ve Naruto, çook uzunlar ve çook üşeniyorum :/
  • Yeni Oluştur...

Önemli bilgi

Forum kurallarımızı okudunuz mu? Forum Kuralları.