Jump to content

uchiha_n

Üyeler
  • İçerik sayısı

938
  • Son ziyareti

• Kazandığı günler

17

uchiha_n kullanıcısının paylaşımları

1. uchiha_n

En Sevdiğiniz; Romantik/Shoujo Manga

Live actionları aslında sevmem çünkü oyuncunun tipinden tut da rol yeteneklerine kadar oldukça yetersiz seçildiklerini düşünüyorum.He tabi bir de hikayeyi öyle bir değiştiriyorlar ki mangayı mundar ediyorlar.Ama bu live actionda hem oyuncular çok tatlı hem de beni ağlatmayı başarabildiler.Hikaye çok az farklıydı çok kötü değildi. O da güzeldir ama konusu ensest herkes sevmez o yüzden bir de üstüne smut olunca :rolleyes: Live actionu, ovası bir de mangası var.Ben ensest manyağı olduğumdan bayılmıştım hepsine :P
  2. uchiha_n

En Sevdiğiniz; Romantik/Shoujo Manga

Çoook zor bir soru.. Josei olsa direk Midnight Secretary derdim ama shoujoda düşünmem gerekiyor :P Flowers of Evil var ama o manhwa :D Minami Kanan'nın çoğu mangası çok güzel. Ama sanırım Boku No Hatsukoi Wo Kimi Ni Sasagu 'yu seçeceğim.Kaç defa baştan okudum hatırlamıyorum.Ağladım da sanırım okurken emin değilim :rolleyes: Filminde ağlamıştım ama hüngür hüngür :( Sonuç olarak çok iyi mangaydı okuyun, okutturun efem -_- ♥♥♥♥♥♥♥
  3. uchiha_n

En İyi Çizime Sahip Mangalar

Ben konuyu mangaka diye okumuşum yanlışıkla neyse Allah'tan mangaları da yazmıştım :P Kaori Yuki (bknz:Angel Sancutary) Azume Ryuta (bknz:Nana to Kaoru)(Favori mangam ;) ) Sakurada Hina (bknz:Benbetsu no Takan) Aklıma gelen ilk üçlü bunlar.Genellikle seinen türü mangaların çizimi çok hoş oluyor hele bir de görselliğin çok daha önem kazandığı ecchi, mature gibi türlerde. :rolleyes:
  4. uchiha_n

En sevdiğiniz karakter sesleri?

Benzetmişimdir ikisinin sesini herhalde :P
  5. uchiha_n

Naruto Gaiden [Spoiler İçerir]

zaten izleyesime ölmediğim için beklerim japoncasını :P mangayı bitirdim, gaidende günceldeyim.
  6. uchiha_n

:P beth mükemmel de değil şimdi sen de :rolleyes: Ayrıca fangirl olmak böyle bir şey tatlım -_- Hem sasukeyi biz böyle sevdik, amacı uğruna diğer hiçbir şeyi gözü görmedi bu zamana kadar. Taki sonlara doğru yani en çok değişim gösteren oydu bence. Bir de 9. bölüm ufacık bir spoiler: Sasukenin saradanın sharinganını gördüğündeki ''işte benim kızım'' bakışı :wub: Bak bu teori olabilir.Karin neden bebeğini bıraksın ki diye düşünmüyor değil insan :huh: Dediğim gibi drama kısmı hakkında bir şey bilmiyoruz maaşallah Kishi de pembe dizi kıvamında götürüyo işleri bakalım :P narutoyu tee büyük savaş öncesi izlemeyi bırakıp mangadan takip etmiştim.film mi çıkmış hinataxnaruto ile ilgili : :blink:İzlemeyeceğim galiba :D Ya da izlesem mi bilemedim :P
  7. Tsukoyo... Nedenlerine gelince... Nefret ediyorum çünkü Gin-chan'ı çok seviyorum :rolleyes: İtici itici davranıyor bir de o da sinir bozucu <_< Saygı duyuyorum çünkü... Güçlü kadın karakterleri severim: Bir de zor bir çocukluk geçirmiş o da beni etkiledi doğrusu
  8. uchiha_n

manga 8. bölümde şu an sanırım, günceldeyim hemencecik kısaca görüşlerimi aktarayım: 1-Ne kadar sürecek bu yeni seri bilmiyorum ben one-shot bekliyordum açıkçası hatta ve hatta yeni bir seri hiç beklemiyordum çünkü Kishi artık yeni mangasına yönelmek istediğini falan açıklamıştı.Ama beğendim bu seriyi.İlk seri artık bıktırmıştı açıkçası.Yeni bölüm geldiğinde zoraki okuyordum.Yeni hikaye yeni karakterler canlandırmış seriyi. 2-Boruto resmen yok bu seride.Görüyoruz ki saltanat yok Kishi'nin lügatında :D Baş karakter Sarada olmuş iyi de olmuş zira hokage olcam hokage olcam diyerek ortalarda dolanan bir sarışın veledi daha çekemezdim :P 3-Sakura benim seride en nefret ettiğim karakterdi bilenler bilir malum Sasukeyi çok sevdiğimden.Bir de karakterinden ötürü de sevmezdim.Düşünün ''ben'' bu seriyle beraber Sakura'ya acımaya başladım ve sempati duyuyorum artık.Nedeni de spoilerda: Şu an Sakura-Sasuke-Karin üçlüsünün arasındaki dramayı tam olarak bilmesek de Sarada'nın Karin'nin kızı olduğunu öğrendik.Sakura kendisinin olmayan bir çocuğu büyütmüş öz kızı gibi sevmiş.Malum hala Sasuke'yi deliler gibi seviyor ve sanırım Sasuke ona hiçbir şekilde ''kocalık'' yapmasa bile.. 4-Sasuke'm.... :wub: Her zamanki gibi donuk, soğuk ve gıcık ama ben onu öyle seviyorum :P Gerçi Sarada'nın babasız bir çocukluk geçirmesi yüzünden eksi puan aldı benden :angry: 5-Üşeniyorum artık sonra yazarım :D
  9. 1- Son sezon diğer sezonlara göre daha yavaş ve sıkıcıydı. 2- Artık kitap ve dizinin yollarının bu sezonla beraber ayrılmış olduğunu bilsek de insan kitaptaki bazı sahneleri dizide görmek istemiyor değil.Kitaptan tamamiyle bağımsız birtakım yerler hiç hoşuma gitmedi. 3- Ama Got yine de süper dizidir gözümde.4 gözle bekliyorum yeni sezonu.Ve tabi The Winds Of Winter'ı da.Gerçi amcacığımıza kalsa seneye de gelmez kitap. 4-Spoilerlaaaarrr: Jon: Ölmesine üzülmedim desem.Kesin bir şekilde geri döner desem.Çoğunluğun aksine onun olduğu kısımlarda canım sıkılıyordu desem... Jamie: Favori Got karakterim.Kendisinin geçirmiş olduğu karakter gelişimini kimse geçirmedi koca seride.Tabi dizide bunun büyük bir kısmını göremedik maalesef, inşallah seneye.. Dizideki (normalde kitapta yok) kızının öldüğü sahne çok hoş olmuş ama bence.Tabi yazık oldu baba-kız olarak birkaç saniyeden fazla vakit geçiremediler. Cercei: Walk of Shame bu sezon olmaz diye düşünmüştüm.Jamie ile ilişkisini nasıl etkileyecek başına gelenler merak konusu.Cercei'yi severim ama gerçekten de sandığı kadar zeki biri değil.Kendi kuyusunu kendi kazdı.Lancel'ın her şeyi yumurtlayacağını nasıl da düşünemedi?! Bir de Jamie'ye yaptıklarından ötürü bir yanım onu affedemiyor. Daenerys: Jorah'ı çok sevdiğimden ona karşı tavrı beni sinir etmişti.Bir de artık o ilk sezonlarda hayran hayran izlediğim Dany olmadığı ortada.Çok değişti hanfendi...Çoğu Got karakterinin aksine tersi yönde bir değişme oldu bu ama -.- Biz Westeros'a gelmesini beklerken hala Meeren'de takılıyor.Gerçi daha orayı yönetemeyen, ejderhalarına söz geçiremeyen demir tahtı nasıl alsın? Sansa ve Greyjoy: En çok merak ettiklerimden.Sansa'nın başıına gelen de son bölümde tam türk filmi gibiydi.Sen tam sonunda mumu yak günlerdir bekleyen Brienne vazgeçsin pehh..Allah'tan Greyjoy uyandı sonunda da bir harekete geçtiler.Bakalım nasıl bir yolculuk bekliyor onları..Hayalim Greyjoy'un Ramsey'i çoooooooook acılı bir işkenceyle öldürmesi.Bir de Sansa ile yakıştırıyorum ben ya onu.Hadım madım ama bakın Gri solucana olunca oluyor demek ki :P Diğerleri için de yazamayacağım çok üşeniyorum valla :P :rolleyes:
  10. uchiha_n

En İyi ve En Sevdiğiniz Ecchi Serileri!

Okusama wa Joshikousei mangası çok daha iyiydi ancak çevirisi yarım kalmış durumda ama yarım haliyle bile müthiş bence ;)
  11. uchiha_n

( 17 / 24 ) Chibi Vampire Karin

İnşallah :D
  12. uchiha_n

Ne demek İyi seyirler :)
  13. uchiha_n

Yeni bölüm eklenmiştir İyi Seyirler :)
  14. uchiha_n

Josei FC

ben de katılmak istiyorum çok sevdiğim bir türdür ve imzana bayıldım o kadar anlamlı olmuş ki :D bir elmanın iki yarısı fln :wub:
  15. evet ben de bir free fan-girl üm ancak bence 2. sezon olmamalıydı.zaten aşırı iyi bir konusu olduğu söylenemezdi..2. sezon da nasıl uzatacaklar ki? neyse mako-chan'ımı bir sezon daha izleyeceğim.İnşallah muhteşem bir kapanış parçası daha yaparlar :wub:
  16. uchiha_n

Sizce Manga Nasıl Okunmalıdır

bense çok zevk alarak okuyorum masaüstünden mangayı :D hatta öyle ki ne zaman manga okuma alışkanlığı elde ettim anime izlemeyi bıraktım :rolleyes: tableti vardı kuzenimin ordan okumayı deneyim dedim reklam fln açıldı bir de yavaştı beceremedim.döndüm kendi masaüstüme :D oh miss.. laptoptan da güzel oluyo ama masaüstüne daha çok alıştım nedense :D bence alışkanlık meselesi tamamen.bütün gün pc başında manga okuduğumu bilirim. hatta bu konuyu okuduktan sonra düşündüm acaba kitap elimde okumak nasıl olurdu diye.bende one piece'in ilk cildi var.2 dakikada hop okudum bitti.o ne öyle para mı dayanır ona.. Benim hayalim ileride Japonya'ya gitmek istiyorum zaten orada dili de öğrenebilirsem o zaman ana dilinde koleksiyon yapmak..şu an için internetten okumak bana yeter ;)
  17. uchiha_n

Nasıl İmza Yapılır ?

ellerine sağlık, şu crack işlerinden hep çekindiğimden gimp kullanıyorum.madem ayağıma kadar gelmiş yüklemeyi deneyeceğim :D
  18. uchiha_n

( 12 / 12 ) Pupa

mangasını büyük bir heyecanla okuyorum..aslında tam seinen olacak mangaymış.sadece çizimleri shoujo gibi olmasa :D ama olsun böyle çok şirinler :P animesinin 4 dk olduğunu açana kadar bilmiyordum şok oldum :wacko: mangadaki havayı nasıl yakalayacaklar acaba :unsure: Emeği geçenlerin ellerine sağlık ^^
  19. mangasını okuyorum animesini de iple çekiyorum.ancak trailera bakılırsa mangasının yanında pek de kaliteli durmuyor, hayırlısı :mellow: bugüne kadar gördüğüm en derim abi-kız kardeş ilişkilerinden biri ayrıca yume ile utsutsunun ilişkisi. :wub:
  20. uchiha_n

bayramda fırsat bulursam İnşallah yeni bölümü çıkarmaya çalışacağım, malum ygs-lys öğrencisiyim pek vakit bulamıyorum maalesef :(
  21. uchiha_n

Yeni bölüm eklenmiştir, İyi seyirler :) son iki bölümü de türkanimeye eklerseniz sevinirim ^_^
  22. music bank dediğiniz super junior, miss A ve diğer başka grupların katılacağı konserse 77 lira en düşük fiyatlı biletti.açıkçası ben fiyatı yüzünden gidemeyeceğim yoksa super junior'ı da pek severim :( bu etkinlik nasıl bir şey tam olarak.ben billboardlarda görüp araştırdım internetten ama tam olarak nasıl bir organizasyon anlayamadım. çok mu baka oldum ne :D çünkü genellikle ben bu tarz etkinlikler olunca heyecan yapıp gidiyorum sonra kimseciklerin olmadığı iki üç standı olduğu yerlerle karşılaşıyorum maalesef :mellow:
  23. uchiha_n

birkaç gün önceden hazırdı forum düzelince hemen ekledim yeni bölüm linkini, iyi seyirler :)
  24. 3. sezonun olup olmayacağı belli değil (bence olmayacak) ama bizi bir special bölüm bekliyor orası kesin :D kirino ve kurenokunun kardeşi arasındaki bir meruru muhabbeti olacakmış.galiba seriyi etkilemeyecek :(
  25. uchiha_n

düzelmiş olması lazım şu an :) .mp4 de eklemek gerekiyo sonuna.
  • Yeni Oluştur...

Önemli bilgi

Forum kurallarımızı okudunuz mu? Forum Kuralları.