Jump to content

gok408

Üyeler
  • İçerik sayısı

126
  • Son ziyareti

• Kazandığı günler

1

İletiler bölümüne gok408 kullanıcısının eklediği dosyalar

1. Ulqi ile yağtığı savaşta nasıl geri döndü? :(

Aslında holow şeklini görünce aklıma ilk şu gelmişti.Acaba bu holow da maske takarsa ne olur die.:( Nitekim tepede yaptığı kavgada  koca bir hava deliğine sahip olan Ichigo birden ayağa kalktı.İçindeki holow maskeyi takararak ortaya çıkar.Nede olsa Ichigo ne insan ne shinigami nede holow.Bunları ilk duyduğumda zaten ne olursa olsun bu karakter yok olmayacağını anlamıştık.Ama bu seriyi baymasına neden oluyor.Arrancarlarla yapılan savaştan sonra holow dünyasındaki diğer yan karakterlerin tamamı es geçildi.ne oldu nasıl oldu kim ölüd kim kaldı.Cevapsız hepsi yada ben mi izlemedim.Acaba.Bleach izlenebilir güzel bir anime.O kadar fazlası yok.

One piece Bleach'e dörde katlar.:))(kıyaslama)

Ichigo,Goku'dan bile daha çok ölüp dirildi.:))

2. Kendi hayalgücümle çizdiğim desteksiz karakterler.:)Detay yada çizim teknikleri konusunda  fazla şey bilmem sadece hayal gücüme güvenerek çiziyorum.Çizdikçe bu başlık altında paylaşıma devam ederim.

Resmi ekleyen

Resmi ekleyen

Resmi ekleyen

Resmi ekleyen

[move]Bir kaç tane daha...Bu başlık altında hepsi tek mesajda.[/move]

Resmi ekleyen

Resmi ekleyen

Resmi ekleyen

[shadow=red,left]Yeni Çizimler[/shadow]

Resmi ekleyen

Resmi ekleyen

Resmi ekleyen

http://img820.imageshack.us/img820/269/27275446.jpg

http://img228.imageshack.us/img228/2631/84430337.jpg

3. yorumlara bakılacak olursa sözler direk Nami ve Luffy arasında birşey var mı sorusuna doğru gidiyor.İlk 100 bölüme vardım.En iyi cevap Luffy Nami'siz nerdeyse bir hiç ama zaten Luffy'nin takımı kendi içerisinden birbirlerinin eksiklerini tamamlayan kişiliklerden oluşuyor.Hikayenin vermek istediği ana temalarda bir taneside bu.Birlikten güç doğar.Kimse kusursuz değildir.Herkesin eksiklikleri vardır lakin etrafınızdaki güvenebileceğiniz dostalarınız olduğu müddetçe sizin eksiklerinizi onlar tamamlar sizde onlarınkini.

Bir rotacı,bir kılıç ustası,bir aşçı,ve bir doktor(rengeyiği) ve sonuçta gözüpek bir kaptan Luffy.:(

4. devamları gelse güzel olurdu.Vampire knight serisini çokda sevmesemde.Tek izlenimlik bir anime idi.Fazla merak uyandıran bir konu keşfedemedim o animede.Anime ayırt emesemde bazı animelerde erkek karakterlerin kız tiplemeleri ile çizilmeleri o tarz animelerden soğutuyor beni.Erkek karakterler daha erkeksi olmaı beklenir.:DBiraz kıllı biraz kaba.Felan :) Vampire knight serisini Alacakaranlık hikayesine benzetiyorum.Zaten o film serisine de fazla kılllanmıştım.Hayatım boyunca izlediğim en sıkıcı filmdi.Romantik bilim kurgu diecem yok.ne olduğunu çözemedim.Vampire knight ona benzerlik özellikler gösterince seriden vazgeçtim.:)

Sanırım bu tarz animeler benim ilgi alanımın dışına çıkıyor.Vampir hikayesi dedimi Helsin ve Blood tarzı animeler tercih ederim.Film olarak da Blade ve Underworld tarzı fi,lmelr en iyisi.

Devamını beklediğim animelr daha çok eski seriler.

Angels Beat için bir film yada Ova beklerdim.

Toradora için devam olmaz ama bir anime film iyi olurdu.

Asu no Yoichi başlangıç olarak izlenmesi güzel olsada devam serisi zor anca manga ile gider.

Air Gear seriyi izledimama ne yazık ki serinin başlangıcı güzel kendini sevdirdi.Ama ilerledikçe kendini bıktırmasını bildi.Yazan kişi ne yapacağını şaştı gibi birşey oldu.Ovaları izledim nereye varmak istediğine karasız kalmış gibi bir durum ortaya çıktı.Devam  beklemiyorum.Gelsede  başlangıçtaki tadı vermez.Verdiğiniz serilerin çoğunun devamı zor yada manga devam ediyordu.Mangalarını takip etmeniz tavsiye edilir.

Animelerde bittiş kısmında, bende en fazla hayal kırıklığı yaratan Great Teacher Onizuka idi.Mangasının tamamnını okudum  ver gerçekten çok sürükleyici bir o kadar da eğleceli bir seri.Ama ne yazık ki anime çevirisnde mangadaki hikayenin üçte biri bile yansıtılmamış.Açık kapı bırakmış olasalarda o noktadan devam serisi zor.Elbette şuan anda devam eden "GTO Shonan 14 days "mangasının animeye çevirilmesi bekleniyor.Sanırım 2012 de birşeyler gelir.

5. İlk seri de oldukça güzeldi.Seri sonunda ana karakterimiz Saya  30 yıllık uykusuna yattı.Anca geride Diva'dan olma 2 çocuk bıraktı.Hikaye bunun üzerine devam gibi duruyor bu kez  2 kız kardeş arasındaki ölüm kalım savaş olmasa gerek.Önceki seriden daha güzel bir seri olacağına eminim.

İlk bölümü izledim.Beklendiğim gibi grafik ve çizmler çok iyi.Burdaki Saya karakterinin ilk serideki ile kişilik olarak bile benzerliği olmadığı ortada.:D Genede ilk seriye göndermeler yaparlar inşallah.

6. Gun X Sword serisine başlaıdm 2005 yapım oldukça güzel bir anime......izlemeyenlere tavsiye edilir elbette.:D

Resmi ekleyen

Tanıtım:

Kılıca dönüşen metal kuşağı ve hiç üzerinden çıkartmadığı kırlangıç kuyruklu damatlığı ile çöllerde dolaşan Van, garip pençeli bir adamı aramaktadır. Bu arayış sırasında uğradığı bir kasabada Wendy adında bir yol arkadaşı edinir. Wendy, sırtındaki silahın sahibi, pençeli adam tarafından kaçırılan erkek kardeşini aramaktadır. Ortak arayışları içinde hırsızlar, katiller, Carmen 99 adındaki garip bir kadın ve pek çok savaştan geçeceklerdir.

(Kayıp Ruhlar Çeviri Takımı sitesinden alıntıdır.)

• Yeni Oluştur...

Önemli bilgi

Forum kurallarımızı okudunuz mu? Forum Kuralları.