Jump to content

Mrsacrethero

Üyeler
  • İçerik sayısı

8
  • Son ziyareti

Mrsacrethero hakkında

• Doğum günü 11/23/1992

Profil Bilgileri

Mrsacrethero üyemizin başarıları

1. etkinlikler 2. dönem başlar finaller geldiği için bu dönem bitti artık ama arşiv paylaşım etkinliği düşünüyoruz konyada olanlarla şubat başı :)
  2. her zaman bekleriz ama japon parkında pek umutlu olmanızı önermem japon yemekleri falan yok sadece görmeye gidin :D
  3. Haberler de paylaştığınız için çok teşekkür ederiz :) ayrıca diğer dostlarada teşekkürler bakalım amacımız konya da artık bir anime manga japon seven insanlar çevresi oluşturmak :)
  4. acaba boyut vb belli mi kendimiz yapabilir miyiz haberlere konacak şeyi acaba beğenirseniz atarsınız :)
  5. aynen zaten reklama ihtiyacımız yok burada da paylaşma amacımız liseli kardeşlerimizde çekinmesin gelsin görsün bizi bilsinler ben liseyi konya da okudum bir tane anime bilen insan yoktu çevremde :) ultimate ilk 2 bölüm gösterdik zaten direk üninin kendi sinema salonunda :D teşekkürler bu arada yorumlar için :)
  6. arkadaşlar her zaman dışardan alım var etkinliklere istediğiniz zaman bizi ziyarete gelebilirsiniz başımızın üstünde yeriniz var :) ayrıca bunlar önceden yaptığımız etkinlikler hellsing zaten gösterdik bir şey yapamadılar animenin ne olduğunu bilmeyen insanlar sayesinde bu ne dediler çizgi film dedim tamam dediler bakmadılar bile :D :D :D
  • Yeni Oluştur...

Önemli bilgi

Forum kurallarımızı okudunuz mu? Forum Kuralları.