Jump to content

XxXByBRaWoXxX

Üyeler
  • İçerik sayısı

138
  • Son ziyareti

XxXByBRaWoXxX kullanıcısının paylaşımları

1. XxXByBRaWoXxX

En güçlü karakter sizce kim?

makarov gücünü kullanamadı savaşta makarovun ustası onu tehdit edince adayı yok etmekle adam değişti saldıramadı bile doğru düzgün
  2. XxXByBRaWoXxX

En Beğendiğiniz Cosplay!!

Bence o açığı kapatıyo :D
  3. Tüm suç forumda bizi suçlama :D
  4. Doğum günün kutlu olsun Lynx.Gerçi yaklaşan diyor gününüde bilmiyorum ama olsun (: Muhabbetimiz olmadığından ismini hatırlamıyorum kusura bakma (:
  5. XxXByBRaWoXxX

Anime Felsefesi Varmıdır?

Felsefe kişinin kendisini ve çevresini anlama, yorumlama, açıklama ve gerçeği arama çabasıdır. Yani bu çoğu animede vardır. Örneğin Naruto. Edit: Ama bazı animelerde o kadar çok üstüne varılırki bu felsefenin adeta animeden bıkarsınız, bıktırırlar. Örneğin: Fairy Tail.
  6. Katılıyorum.Natsu hep başkalarının güçleriyle rakiplerini yeniyor. Bu yüzden hiç natsu fanatiği değilim.
  7. Hem yanlış hemde insanın psikolojisini bozcak bir program olur bu. Ama farkettimde konudan konuya atlamışsın, dizilerle bunun alakasını pek kavrıyamadım.
  8. XxXByBRaWoXxX

En sevdiğiniz anime müzikleri

Ending dinleme huyum yoktur. :-X pokemon güncelde değilsen bu openingi daha çok sevceğine eminim (: http://www.esnips.com/displayimage.php?album=840485&pid=6811949#top_display_media
  9. Pokemon, dragon ball
  10. XxXByBRaWoXxX

Fairy Tail'de en yakışan çift ?

Natsunun sevdiği kız vardı zaten ama işin içine lucyi sokunca animenin keyfi kaçtı bence. Natsu hep onu düşünür, onu özlerdi. Geri dönünce ise lucy yüzünden hiç olmamış gibi davrandı.Bence lucy ile natsu hiç yakışmıyolar.
  11. Tamda istediğim şey. Banada kaynatsanıza ::)
  12. XxXByBRaWoXxX

Fairy Tail'de en yakışan çift ?

Luffy derken? Fairy tailden bahsedilmiyormu
  13. Ohoho :oNe pişirceniz gizli ofisinizde :-X
  14. Doğum günün kutlu olsun ezgi hanım (:
  15. XxXByBRaWoXxX

En sevdiğiniz anime müzikleri

Mira nikki openingi seviyorum çok psikopat :) WbpiCN2drd0
  16. XxXByBRaWoXxX

En Güzel Gifler-Fotoğraflar

Çocuk çok hoşuma gitti
  17. XxXByBRaWoXxX

Animelerde En Çok Güldüğünüz Sahneler?

Beelzebub 54, Misako, Saotome senseinin söylediklerini yanlış anlayıp, duygularını itiraf edip, tüm iş arkadaşları bunları alkışlayınca, Saotome senseinin Ne yapmalıyım ya şimdi, S*çtık mı? sözüne güldüm :D
  18. XxXByBRaWoXxX

Luffy vs Ace

şu anki durumu göz önüne alırsak luffy yener
  19. XxXByBRaWoXxX

Animeciler, Acaba Kaç Yaşındasınız ?

40 değilde 35 yaşında var
  20. XxXByBRaWoXxX

Bunlar da benim çizimlerim :D || Devamı

Gray ve lucy güzel olmuş diğerleri idare eder
  21. Türkiyede fazla izleyen yoktur diye havalı bir girişim oldu, binlerce izleyiciyi gördükten sonra üzüntü ve hayal kırıklığı oldu
  22. XxXByBRaWoXxX

Sergimden bir kaç parça

güzel resimler fakat hep eksik tamamlasan daha güzel olurmuş
  • Yeni Oluştur...

Önemli bilgi

Forum kurallarımızı okudunuz mu? Forum Kuralları.