Jump to content

Lynx

Üyeler
  • İçerik sayısı

2080
  • Son ziyareti

• Kazandığı günler

6

İtibar Etkinliği

1. Beğen
    Lynx got a reaction from Barış D. Baryshx in Emektar demek hmm.. Forumdaki son dayanağım da mı emekli oldu. @Pyskhe   
    Canın sağolsun Barış adminim. Ama evlenmeyip Madao olmaya niyetim yok ehuehehue.
    Seheeğğrrr~ Mayıs geldi diye coştu bunlar biran önce Ezgiyi ve seni verip sıraya geçmem lazım ehuehue. Gerçi daha Yücesan hanımcım var ehuehe.
    Ben sinyal vericem saldırı için.
  2. Beğen
    Lynx reacted to Barış D. Baryshx in Emektar demek hmm.. Forumdaki son dayanağım da mı emekli oldu. @Pyskhe   
    Kaderim Madao gibiailevi sebeplerden olmadı daha çok...
    Bu kadar hevesli gözükmeli,  ayıp ayıp :P evlilik kolay mı öyle, büyük sorumluluk; ) 
    Sosyal mesajımıda verdim genjlere :D

3. Beğen
    Lynx got a reaction from Barış D. Baryshx in Emektar demek hmm.. Forumdaki son dayanağım da mı emekli oldu. @Pyskhe   
    Vay be yaşlandık Ezgi biz de, herkes evleniyor. Bak sen aynı çizgide kalmışsın Madao millet evlendi. Adminlerim evleniiyor, sıra da bana geliyorr~
    Takılıyorum Barış adminim, aynı çizgide kalmışsın demek herkes gelip geçmiş, forum değişmiş bozulmuş ama siz kendinizi bozmayıp eskisi gibi mikemmel kalmışsınız demek.

4. Beğen
    Lynx reacted to Barış D. Baryshx in Emektar demek hmm.. Forumdaki son dayanağım da mı emekli oldu. @Pyskhe   
    İstemez miyiz hiç, siz olmayınca buralar ıssız ve kasvetli oluyor
    Sitenin yeni versiyonu kasıyor, aynı versiyonu kullanan çoğu sitede de durum böyle 
  5. Beğen
    Siteyi ele geçiricez.  Yakın zamanda tüm admin ve destekçileri siteden atılıcak. Hacker arıyoruz saklamaya gerek yok. Yeni adminler Seher ve Beti.
    Şuanda da kasıyor benim internetten dolayı mı bilmiyorum ama. Biz bu siteye çok fazlayız kaldıramıyor.
  • Yeni Oluştur...

Önemli bilgi

Forum kurallarımızı okudunuz mu? Forum Kuralları.