Jump to content

shouko

Üyeler
  • İçerik sayısı

80
  • Son ziyareti

shouko kullanıcısının paylaşımları

1. Kitap okumaktan telef olacağım sanırım...

1. Uchıha sasuke

Uchıha sasuke

Bence okuyun telef olmassız eyer istersez size kitab önere bilirim .:) çingiz aytimatov-Cemile böyle bir okudukdan sonra hayat felsefeniz deyişecek lütfen okuyun

2. shouko

shouko

Öneri için teşekkür ederim. Öğrenci harçlığıyla kitap bile alamıyorum, fakat internetten romanlar okuyorum. Telef olacağım derken, ekrana bakmaktan gözlerim açıyor o yüzden... :D

2. Hey, merhaba! ^^ Fujoshi arkadaş :)

1. ohmy34

ohmy34

sana da selam fujoshi kardeşim *-*

3. Ders yaparken zekayı çalıştırsan ben, bir kaç dakika önce tanıştığı insanın adını unutuyorum. Peki ben onlara isimlerini nasıl soracağım?

1. Önceki yorumları göster  %s tane daha
    2. ohmy34

ohmy34

vitamin eksikliği ama takviyeyle filan olmaz bu doğum olarak imalat hatası

4. Sayfayı heveslenerek açtım ama... Acaba indirme linklerini düzeltir ya da başka bir siteden upload edebilir misiniz? Linkler bozuk görünüyor.
  5. Merhaba, tokatlı mısın?

6. shouko

Hayatımsın (Baka to Test Fan-Fiction)

Teşekkür ederim. İyi ki varsınız! ^^ ve... 4.Bölüm eklendi. İlk yayından okuyabilirsiniz. :)
  7. Gidip uyumalıyım artık. Herkese iyi geceler. ^^

1. Bronex

Bronex

iyi geceler. ben de zıbaram

2. konoha

konoha

İyi geceler. Tatli ruyalar.her halde ben daha otururum.

8. Kızlara küfür etmek, büyüklük taslamak ve atarlı-giderli olmayı hiç yakıştıramıyorum. Bence bir kız dediğin hanımefendi, ağır başlı olmalı.

9. Her çizerin kendi tarzı vardır. Zaten tüm çizimler aynı olsaydı, hep aynı resme bakıyor gibi olmaz mıydık? ^^

2. Bronex

Bronex

Seni takip ediyorum, 1 numaralı hayranınım.

10. Hey, merhaba.

2. shouko

shouko

Yok hayır. Kişisel sebeplerden girmeye pek vakit bulamayacağım.

3. ErenJeager

ErenJeager

umarım girmeye vakit bulursun sohbet ederiz :)

4. shouko

shouko

Evet gerçekten çok iyi olur. Tanışmak isterim. ^^

11. shouko

3.Bölüm eklendi. İlk yayından okuyabilirsiniz. :) Not: Ayrıca yorumlarınızı bekliyorum. Üst üste ileti göndermek hiç hoş olmuyor. :(
  12. shouko

Fan Fiction Yazarken.

İlk fanficimi paylaştım. Başlık ismi: Hayatımsın (Baka to Test Fan-Fiction) Linke tıklayarak okuyabilirsiniz. Darısı diğer üyelere. ^^
  13. shouko

2.Bölüm yayında. İlk yayından okuyabilirsiniz. :)
  14. shouko

Hepinize çok teşekkür ederim. Umuyorum ki yeni bölümüde en kısa zamanda yazıp paylaşacağım. Takipte kalınız. ^^
  15. Merhaba arkadaşlar. Bu benim animeyle ilgili ilk ficim oluyor. Bunun harincinde bir oyun fici yazmıştım ama o animeden sayılmadığı için bu bir ilk. Baka to Test animesinde en sevdiğim çift olan Yuuji ve Shouko'nun ficini yazıyorum. Hikaye tamamen kurgudur ve animede geçenlerle ilgisi pek yoktur. Hikayeyi bize Shouko anlatıyor. Ee... O zaman sizi bekletmeden ficimize geçelim. İyi okumalar. İçeriği açarak okuyabilirsiniz:
  16. shouko

ANİME KOMEDİ 12.08.2014 (9)

İlk tanışmaları çok güzeldi (Eren ve Ezgi'nin). Diğer çizimleride çok beğendim. Eline sağlık, umarım kendini bu alanda daha da ilerletirsin. :)
  17. shouko

Fan Fiction Yazarken.

Anlıyorum, açıklama için çok teşekkürederim. Başka bir sitede kitap yazdığım için, fanfic başlığını görür görmez hemen baktım.
  18. shouko

Fan Fiction Yazarken.

Ben fan-fic de yazıyorum, fakat ben hep romantizim yazıyorum. Yani böyle bir başlık açıp, öyle şartlar koymuşsunuz ki kafam karıştı. Mesela ben Naruto animesinde ki karakterleri farklı bir yere koyup fan-fic yazmak istiyorum. Fakat bunları okuduktan sonra yazma hevesim kaçtı açıkcası. Fan-fic de bir sınır olmamalı bence. İnsanlar istediği gibi yazmalı. Tabi buna cinsellik vb. şeylerden bahsetmiyorum. Bunlar farklı şeyler. Benim demek istediğim fan-ficmizi istediğimiz gibi yönetmemiz...
  19. shouko

Merhabalar Efenim

Açıkcası ben bu fandub grubunda olmaktan gurur duyuyorum. Güzel projeler ve iyi çalışmalar yapmaya çalışıyoruz. Elimizden geldiği kadar projelerimizi daha iyi yapmaya çalışıyoruz. Ben şuan "gerçek bir anime serisi" yerine bir kaç güzel projelerde yer aldım. Bunlar Yuuji ve Shoko'nun bulunduğu projeler. Şahsen ben seslendirme yaparken çok eğleniyorum ve arkadaşlarımında bunu yaparken eğlendiklerini düşünüyorum. İşallah beğendiğimiz ve çok güzel olan anime serilerini dublajlayacağız. Bu yüzden beğenilerinizi ve yorumlarınızı bizden saklamayın. Benim söyleyeceklerim bu kadar, sağlıcakla kalın.
  20. Merhaba, çok çalışıyorsun. Arada kendine izin ver ve dinlen. ^^

21. Güneşi Beklerken

22. harita ödevi diye bişey olur mu of...

2. shouko

shouko

çok doğru diyorsun kardeşte mukavva kartona yapıyorum. kaba taslak bi harita yaptım ama bu seferde dağları yerleri falan olmadı illerine uymuyo

3. LeornKayn

LeornKayn

Bak o zormuş işte öyle ödev olmaz işte çık tık olmadı bu iş...

4. shouko

shouko

çart çurt yaptım bişeyler hoca 85 vermiş :D

23. ödevlerimi nasıl yetiştiricem ben yaa...

• Yeni Oluştur...

Önemli bilgi

Forum kurallarımızı okudunuz mu? Forum Kuralları.