Jump to content

chu

Üyeler
  • İçerik sayısı

4
  • Son ziyareti

Profil Bilgileri

chu üyemizin başarıları

1. chu

Pandora Hearts Mangası Sona Eriyor

öfff bee ne şarkılarını dinlemiştim hatta arada bi kafama estikçe açar dinlerim :) bu haberi duyuncada tekrar izleyesim geldi seriyi :)
  2. birsürü anime izleyipte -özellikle uzun serileri ve tutmuş seri + japonyayla ilgili en azından bir kaç ünlüyü falan bilirsen- gintamayı beğenmemişsen senin insanlığından şüpheye düşerim hacı B)
  3. chu

Sizi En Gıcık Eden Anime Karakteri?

bu aralar iyiyim fazla sinir edecek karakterlere takılmıyorum ama beynime kazınmış 2-3 karakter söyleyebilirim size; 1- sakura (naruto) bu kızdan nefret ederim başkaları yok iyileştirme gücü var yok sonraları güçlendi falan diye savunsalarda kattiyen beyinsiz diyebileceğim bir karakter ayrıca nağrutoğğğ sasukeğğğ diye bağrışlarının beni çıldırtması... ouff.. 2- orihime (bleach) ne tesadüftür ki bununda iyileştirme gücü var ama genede hiç bir işe yaramaz ayrıca gene ne tesadüftür ki buda kurosakikuğğğnn diye diye beynimin içinde matkapla dolaşan kişilerden birisidir çoğu kişi her ne kadar o güzel bir kız iyişleştirme yeteneği var göğüsleri büyük deselerde hiç bişey bu kızın tam bi amip olduğunu değiştiremez çoğu erkek sever ama sevmeyen erkekler candır bitanedir çünkü onlar bu kızın amipliğini görmüş kişilerdir. 3-hinata(naruto) neredeyse herkes bu karakteri sever kimse bir şey demez ama çoğu kişi bende dahil naruto sakuraya gideceğine hinataya gitsin daha iyi nedeniyle sevenlerdeniz ama ben bu kızı çok saf buluyorum ve saf karakterlerden nefret ederim 4-suzaku(code geass) kesinlikle evin içinde sinirden çıldırdığım bir karakter code geassı bitireli neredeyse 2 yıl olduğu için code geass dan neredeyse hiç bir olayı hatırlamıyorum ama sizi temin edebilirimki bu çocuk beynimde baş düşman olarak kayıtlı eğer elime geçerse büyük ihtimal derisini ine ile teker teker delip soyup sonra diğer işkence şekillerine geçebilirim 5- lelouch(code geass) yanlış anlamayın lelouch dışındaki herkesten nefret ediyorum hele luşluşuma laf atanı oracıkta öldürebilirim hatta suzakuyu savunana eziyet ederim bunlar beynime kazınmış olanlar tabiki daha birsürü karakter(birsürüüüüüüüüüüüüüüüüüüü :/ ) var düşünüyorumda bi liste tutmalıyım hem sevdiğim hemde nefret ettiğim evet evet kesinlikle yapmalıyım bunu >:-D ayrıca yorumlardan okuduğum kadarıyla çoğu kişiye ters düşüyorum sanırım ben büyük bir Light(deat note) sasuke(naruto) gin(bleach) mayuri(bleach) sougo(gintama)[gerçi gintamadaki bütün karakterler :D] shizuo(durarara) satou(working) vs vs vs yani bu tarz kişilerin hayranıyım Allah'tan gintama gibi bir anime varda bütün karakterleri sevebiliyorum ve bunlara pek kafayı takmıyorum :3
  • Yeni Oluştur...

Önemli bilgi

Forum kurallarımızı okudunuz mu? Forum Kuralları.