Jump to content

Shoryuken.M

Üyeler
  • İçerik sayısı

362
  • Son ziyareti

• Kazandığı günler

3

İletiler bölümüne Shoryuken.M kullanıcısının eklediği dosyalar

1. dün bleach in 7. bölümüne rast geldim (tesadüfe bakın tam da 7de kalmıştım haha :D ) izledim her akşam 10 da izlemeyi düşünüyorum artık bleach'i :D

İnşallah tekrar şifreli olmaz :D

Bildiğim kadarıyla reklam almak için tekrar şifresiz yayına geçmiş eğer kanal tutulur ve reklam almaya başlarsa ileride animeleri türkçe olarak izleyebiliriz dublaj için para gerek sonuçta el ele verip animez izleyelim :D
  2. İzlemeye başladım, hayırlısı olsun. 8)

Bencede hayırlı olsun iyi yapmışsın başlamakla :D

Başlamıştım da baktım hem bölüm sayısı az hem de devam ediyor şimdi güncele gelsem bölüm beklemek çok zor :D O nedenle daha sonraya bıraktım bölüm çoğalsın :D

Bence sen geri devam et çoğalmasını beklersen epey beklemen lazım :D
  3. 21:00 Naruto

21:30 Fullmetal Alchemist

22:00 Bleach

22:30 D.Gray Man

23:00 Naruto

23:30 Fullmetal Alchemist

00:00 Bleach

00:30 D.Gray Man

01:00 Naruto

01:30 Last Exile

02:00 Samurai 7

02:30 Fullmetal Alchemist

03:00 Bleach

03:30 D.Gray Man

04:00 Naruto

Bu da yayın akışıdır.

Ellerine sağlık...

Evet arkadaşlar söyledide bende dreambox var birtürlü bulamadım

Frekans girme bölümünümü bulamadın?

4. Arkadaşlar bildiğiniz gibi Animex bir süre önce şifreli yayına geçmişti, ama tekrar Türksat üzerinden şifresiz yayınlarına başladı. Umarım bu sefer sorunsuz bir şekilde devam eder...

KIDZ yayın saatleri: 04:30 - 21:30
    ANIMEZ yayın saatleri: 21:30 - 04:30

http-~~-//www.youtube.com/watch?feature=player_embedded&v=ZXJONgcQ9pw

Frekans Bilgileri:Türksat 2A uydusu 11996 V 27500
    Ayrıca D-Smart 129. kanal ve Teledünya`dan izleyebilirsiniz...

5. Beklentiyi yüksek tutmayın hiro klişe bir şekilde batırdı bu arcta grey kısmı için demiyorum sonrası için FT den nefret edebilirsiniz yani adam trolledi.

Bu dediğini çoğu kişiden duydum desenize animenin tadını kaçıracaklar  >:D
  6. Vaaay süpersin çizimlerin çok hoşuma gitti bende çizmeyi isterdim ama yeteneğim yok malesef :-X Bende bakmakla yetiniyorum :P Şöyle güzel bayan karakterler çizde gözümüz gönlümüz açılsın :P Çizimlerinin devamı gelir umarım sana başarılar diliyorum...

7. Animeye başlayalı çok olmuştu ama yeni bitirmek nasip oldu güzeldi fakat neredeyse çoğu animede olduğu gibi bunuda yarım yamalak bitirdiler ne yapalım alıştık artık bu japonların kötü sonlarına ayrıca bana göre usui karakteri en mükemmel olanıydı ama benim için romantik komedi olarak izlediklerimin arasında en sevdiklerim

1.Lovely Complex (çok gülmüştüm bunda mükemmel bir anime)

2.Itazura Na Kiss

8. Sizi tebrik etmek lazım otakuluğun tam olarak ne olduğunu şu yazdıklarınızdan sonra anladım :D bendede tam tersidir çok hoşuma giden bir anime olursa onu uzattıkça uzatmaya çalışırım çabuk bitmesin diye çünkü bittiğinde onun gibi tat veren bir anime bulması çok zor oluyor veya bulamıyosun buda insanı bir boşlukta bırakıyor mesela narutoda güncele geleli okadar zaman oldu o zevki veren bir anime hala bulamadım ama dersenizki her güzel şeyin bir sonu vardır hemen izle bitir ama elimde değil yapamıyorum :D neyse ben halimden memnunum çokta aşırıya kaçmamak lazım...

• Yeni Oluştur...

Önemli bilgi

Forum kurallarımızı okudunuz mu? Forum Kuralları.