Jump to content

Parametre

Üyeler
  • İçerik sayısı

21
  • Son ziyareti

Parametre kullanıcısının paylaşımları

1. Gerçekten Sokka'lık var kızda :D Kızın tavırlarını sevdim eğlenceli bir tip ;D Tenzinin çocukları bir harika zaten.Hele de o oğlu :D
  2. Bence gayet güzel bir seri olacak ve geçen serinin soru işaretleri cevaplanacak :D Zukonun çocuklarını merak etmiştim en çok ilk bölümde değinirler diye düşünmüştüm :'(
  3. Parametre

En Son Bitirdiğiniz Anime?

07 Ghost :D Kesinlikle devam etmeli daha hiçbirşey olmadı doğru düzgün animede.Ama sevdim diyebilirim ;D
  4. Parametre

Hakuouki 3.Sezon Geliyor

Böyle bişeyi ben de düşündüm :D Ama nasıl devam edeceğini merak ediyorum.Çok güzel bir seri :)
  5. Parametre

Nerede O Eski Animeler Diyenler İçeri. (ANKET)

Sailor moonun yeri bambaşkadır :) Pokemon demek isterdim lakin ben işin taso kısmıyla meşguldüm bir zamanlar ;D samurai xde ise kenshin sailor moonun mamorusuyla birlikte çocukluk aşkımdır ;)
  6. Parametre

En Çok Sevdiğiniz Anime veya Animeler?

Hakuouki Samurai 7 Katekyo Hitman Reborn Hellsing Kuroshitsuji Altıncıyı da yazmazsam pişman olurum death note ;D
  7. Parametre

( 10 / 10 ) Hellsing Ultimate OVA

İzlediğim en iyi animelerden biridir.Emeğinize sağlık :D
  8. Parametre

Japonya Gezimiz o.O

Japonya pahalıdır benim bildiğim 4 haftada inanılmaz harcamayı gözden çıkarmalısın tabi yapacağın alışverişleri gözönüne almadan söylüyorum.Yanında mutlaka Japonca konusunda bilgili biri olmalı çünkü Japonyada sadece İngilizcenle 4 hafta boyunca gezip tozup alışveriş yapabilirsin ama çok zorluk çekersin.Sana gideceğin yerlerde tecrübeli biri eşlik etmeli :D Buna ne gerek var diyeceksiniz.Ama bir şehir değil ülke gezilecek sonuçta :D Yaşınız konusunda diğer üyelere katılıyorum küçük yaş ,bambaşka ülkelere gitme konusunda büyük sıkıntı yaratır.Ama umarım birgün bu hayalin gerçek olur :D
  9. Parametre

En Çok Sevdiğiniz Film

Yüzüklerin efendisi :( Tam bir klasik... İlk izlememdeki gibi aynı heyecanla ve sıkılmadan izlerim :D
  10. Parametre

Aweking of the Dragon By [RedBaron]

Güzel bir çalışma olmuş :D Ne cevherler varmış?? Bu tür yetenekler arayanlar bence bu tarz siteleri bi gezmeliler epey var bu forumda çünkü ;D
  11. Naruto ya da bleach :D Ama bir tercih yapmam gerekirse naruto :D
  12. Devil may cry -dante hellsing-alucard Biraz ağır mı oldu ne ?? 8) Kız alorak bunlar olmak istemem tuhaf ama aklıma şöyle aklıma yatan bi bayan karakter gelmedi :-X
  13. Parametre

Çizimlerm ^.^* 03.02.2012*

Ben çizim yapmayalı neredeyse 2.5 sene oluyor :D Şimdi düşündüm de epey olmuş ... Yarışma iyi fikir bu arada :D
  14. Parametre

Çizimlerm ^.^* 03.02.2012*

Çizimlerin çok güzel devamını bekliyorum :D Özellikle renklendirmelerine bayıldım :D Çizim yapardım bir zamanlar başka şehre gidince hepsi diğer evde kaldı çizmiyorum uzun zamandır.Sen hiç bırakma üşensen de çiz ;D
  15. Parametre

En Çok Sevdiğiniz Kitap?

Gerçekten güzel açıklamışsın :D Kitap okumayı sevmeyen animeseverler çizgi roman okuyabilirler tabi bu bir öneri :)Bir süre sonra okumak zevkli geliyor bu da benim gözlemim.En sevdiğim kitaba gelecek olursam Trevanian-Şibumi dir.Gerçekten sıradışı ve güzel bir eser.Sadece kitap değil yazarı da sıradışı ve gizemli :)Okumak isteyenlere tavsiye ederim...
  16. Parametre

Vampire Knight Guilty

Yanılmıyorsam devam etmeyecek :D Yazık diyorum böyle bitmemeliydi izleyenler gerisini merakla bekliyor ...Devam edecekmiş gibi bitince umutlanmıştım :'(
  17. Parametre

MURPY KURALLARI ( mutlaka okuyun çok komik)

Hepsi çok güzel :D Hayatın gerçekleri :) Bu aralar en çok başıma gelen ölecek gibi yorgun olduğumda otobüsü yaşlı ve çocuklu kimseler doldurur ve ben yine ayaktayım...
  18. Parametre

Bugün Hangi Animeyi İzlediniz?

Drrr 22-23-24-25 bitti sonunda :D
  • Yeni Oluştur...

Önemli bilgi

Forum kurallarımızı okudunuz mu? Forum Kuralları.