Jump to content

Rockald

Üyeler
  • İçerik sayısı

82
  • Son ziyareti

İletiler bölümüne Rockald kullanıcısının eklediği dosyalar

1. 19. bölümün 2. yarısında gücünü geri kazandığında çalan bi müzik vardı onun adını söylermisin bana ?  ilk duyduğum andan itibaren aklımdan çıkmadı bi türlü.

2. valla resmi siteye girdim orada Tv Tokyo yayın listesinden kaldırılmıştır yazıyor bu, ya kesinlikle bitti anlamına geliyor yada uzun bir ara verip tekarar dönebileceği anlamına geliyor orasını bilemem ama her iki halükarda da allah bleach fanlarına bol bol sabır versin :D daha bitmesinin üstünden 1 gün geçmesine rağmen bütün forumlar bleach ı şimdiden özleyen fanlarla dolu :D umarım devam ederde bu kadar fan hasretten ölmez :D :D

3. tmm biraz sıradışı olabilir ama bence gözlem hakisinden daha ileri gidemeyecek eger giderse çok tepki toplardı çünkü

ayrıca artık luffy e problem oluşturacak kadar güçlü rakip olmayanlara pek önem verilmeyecegini düşünüyorum bunu düşünürsek biraz sıradışı olabilir sanırım ama düşünmedende edemiyorum "Garp-Roger" ilişkisi gibi "Luffy-Coby" ilişkiside olursa daha heyecanlı olur nede lsa coby nefret edilen bir karakter değil.

4. coby de kral haki yok eğer olsaydı savaştakilerin sesini duyamazdı ayrıca kral hakisi olsaydı savaşta durun die bağırdığında "luffy nin yaptığı gbi" alandaki herkezin yere yığılması gerekirdi. onunki "Kenbunshoku Haki (gözlem yeteneği)" yani mantra olarak geçer

5. işte onu istemicek adam yok hatta Ace Öldüğü zaman düşündüm bunu dedim Dragonla Beyaz sakalı Shanks almıştı

Bunlardan Ace i  Dragona qötürse Dragonun adamlarından birindede "Canlılık" die bi meyve olsa Ace yi geri getirse süper olur

Bence Saboda o patlamada ölmemiştir bi birleşseler :D aboooow ;D

• Yeni Oluştur...

Önemli bilgi

Forum kurallarımızı okudunuz mu? Forum Kuralları.