Jump to content

paradoxoxo

Üyeler
  • İçerik sayısı

39
  • Son ziyareti

paradoxoxo kullanıcısının paylaşımları

1. paradoxoxo

Tayfaya Yeni Üyeler

bende sevmiyo değilim ama tayfa aklıma hep gülerken gelio orda o cubukları burnuna sokarken hayal edemiyorum :D
  2. paradoxoxo

Bence bu aralar en çok konuşulan konu :D

orası öle ama luffy nin hancocka baktığıda pek söylenemez :Dluffy nin o taraklarda bezi yok evde kalcak o :D
  3. paradoxoxo

Tayfaya Yeni Üyeler

kolaksiyon yapıyo valla haklısın :D ama ben jimbe yi sevemedim ya :S büyük babaları gibi olcak sanki aralarında :D güçlü yeni biri olsun :D
  4. paradoxoxo

Luffy sizce kimle evlensin ?

hiç ikisini düşünmemiştim belki robin tayfaya katıldığı ilk zamanlar düşünmüş olabilirim azıcık :Dluffy evlenmez ya ben başlığı görünce yazdım :D ama olsa bi junior luffy fena olmazdı :D
  5. paradoxoxo

Tayfaya Yeni Üyeler

Boa hancockun kendi tayfası ve adası var o olmaz :D jimbei büyük ihtimalle katılabilir ama ben istemiyorum onun katılmasını :( keşke yeni biri katılsa sabo gelse ve katılsa çok sevinirimde şuan olmayan bi karakter içinde fazla şey istemiş olurum :D
  6. paradoxoxo

Arapça Dublaj One Piece (Kesinlikle İzleyin) :D

+1. koptum izlerken süpermiş :D çok saol güldürdün hepimizi :)
  7. paradoxoxo

Bence bu aralar en çok konuşulan konu :D

açıkcası ben baya yaş farkı olduğu için bu seçenekler içinde bao hancock ve robini eledim :D nami en iyisi en güzeli o olsun :D fanartlar gördüm nami<3 luffy süperlerdi :D
  8. paradoxoxo

En Çok Sevdiğiniz Anime veya Animeler?

bakalım benimde bir kaç arkadaşım var yarısı izliyor izleyen beğeniyor da sorun başlatabilmek :D
  9. paradoxoxo

benim ki de öyle hmm tamam bakarım bi ara dedi kapattı konuyu :D ama insanların animeye önyargılı olması beni deli ediyor :-\
  10. paradoxoxo

tebrikler sen seçebilmişsin ne diyim :Ddün bir arkadaş o kadar izliyosun söyle bir tane bende başlayayım dedi pişman oldu sonra ben bir sürü şey sayınca :D
  11. paradoxoxo

bu soruya asla cevap veremem heralde :D
  12. paradoxoxo

Luffy sizce kimle evlensin ?

luffy bence yeni biriyle şuan animede yada mangada olmayan biriyle evlenir :D zoro perona ;) bence daha iyi olur smokerın yanındaki kız olmasın ya ;D
  13. paradoxoxo

TÜRKAN!ME E-Dergi Ocak 2011

ellerinize sağlık çok beğendim harika bir şey olmuş ya :D özellikle anime tanıtımları çok yararlı ve güzeldi. Özet ve klasik tanıtımdan çok bizden birinin gözünden anlatıldığı için özellikle hoşuma gitti :) sanırım dergiyi hazırlarken bölüm bölüm çalışmışsınız o nedenle arka plan değişti sürekli bi beyaz ağırlıkta bi siyah ağırlıktaydı mesela bence son bi düzenlemeyle daha da güzel olabilirdi :D yanlış anlamayın kesinlikle çok beğendim bu sadece küçük bi öneri :) ne diyebilirim ki harika bi iş çıkarmışsınız :) müziğe özellikle bayıldım :D
  • Yeni Oluştur...

Önemli bilgi

Forum kurallarımızı okudunuz mu? Forum Kuralları.