Jump to content

paradoxoxo

Üyeler
  • İçerik sayısı

39
  • Son ziyareti

İletiler bölümüne paradoxoxo kullanıcısının eklediği dosyalar

1. 2side uygun bana göre

Hancock zor değil bence çünkü luffye aşık ve yanında olmak istiyor bu yüzden tayfasını rahatlıkla bırakır

Jinbeiye ye mangada tayfama katıl zaten dedi

Luffy mantıken tayfasına balıkadam almalı

orası öle sürekli suya düşüp duruyor balık adam olursa rahat eder herkes :)

ama hancockun katılması için luffy ninde davet etmesi gerekmez mi sence peki bu gerçekleşir mi :D

hancocku seviyorum katılmasını isterim ama bana pek olcak gibi gelmiyo :D

2. bende onu diyorum işte bi tek doktor var :D nişancı yok mesela :D

orası öle kid fena bide onun yanında bi adam dolanıyor oda zoroyu zorlucak gibi :D

bazen düşünüyorum luffy savaşcak olsa arkasında öyle insanlar varki shanks boa hancock belki garp dragon :D o otursa bişe yapmasa bile kazancak gibi :D

3. belki vardır ama ayrıntılı görülmediği için bilmiyoruz ama sonuçta luffyi ameliyat ederken trafalgarın tayfasını gördük :D

traflgarda iş varda pandanın chopperın yeni yetenekleri karşısında hiç şansı yok diğer tayfalardada pek bişey yoktu :D

aynı şey diğer çaylaklar içinde geçerli adamlar sadece şeytan meyvesi kullanıcısı bu kadar :/

umarım ilerde onlarda kendilerini geliştirirler :D

4. oh ne güzel ben merakla bekliyorum yeni bölümü işte :D

narutoda bölüm biriktirmeye kalktım yazdan beri izlememiştim sonra bi baktım zaten pek bişey kaçırmamışım ama ondada biriktirdiğim bölümler bitti :S

5. ben nasılsa olmucak diye ipin ucunu kaçırdım biraz :D

avatarında trafalgarı görünce aklıma geldi ben onada bayılıyom ya :D ilerde mihawk ve shanks gibi olabilirler bence :D

sende farkettin mi diğer çaylakların tayfaları sanki sadece dövüşebiliyor gibi ayrı rotacı müzisyen marangoz yok sanki :D

• Yeni Oluştur...

Önemli bilgi

Forum kurallarımızı okudunuz mu? Forum Kuralları.