Jump to content

sukru

Üyeler
  • İçerik sayısı

3
  • Son ziyareti

sukru üyemizin başarıları

1. sukru

Yeni D.Gray Man Animesi Geliyor!

yeni yil dağıta dağıta geliyor gerçi yeni yıl olayını hiç sevmem düşünüyordum anime şirketim olsa eski serileri yapardım diye claymore ve maginin devamı duyurulsa keşke bide. sinbad no bouken duyuruldu ama yetmez ayrıca allenin seiyuuyu sevmiyorum sesi hiç yakışmıyor iyiki değişmiş kadın olması ayrı gıcıktı karşı cinse düşman olduğuma değil 16 yaşındaki birinin sesi sert ve erkeksi olur kız çocuğu gibi sesi vardı allenin
  2. sukru

Yeni Berserk Animesi Duyuruldu!

ulan ne zaman sınavım olsa yeni anime duyuruluyor one punch man duyuruldu d gray man duyuruldu berserk duyuruldu dırası claymoreye sınav olacağıma bu kadar sevinmemiştim ama berserk gelmesede olurdu mangada son olanlardan sonra aşırı dini öğeler sıkıyor zaten bazı karakterler çok gereksiz boş boş konuşuyorlar peter pan gibi oldu aşırı derecede hristiyanlık içerince konu dağıldı soğudum seriden ben müslümanlara bile hakaret ettiler
  3. sukru

animedeki adamın gucüne sahip olmak

ulquoirra 4. espada değil 3. espada yi hak ediyo 2. salinimida bazi kaptanlari öldürebilirdi ichigo çikmasaydi karşisina onun için ulquoirra
  • Yeni Oluştur...

Önemli bilgi

Forum kurallarımızı okudunuz mu? Forum Kuralları.