Jump to content

oksto

Üyeler
  • İçerik sayısı

54
  • Son ziyareti

oksto hakkında

• Doğum günü 06/11/1996

oksto üyemizin başarıları

1. oksto

Bleach - Bankai Yaratma

Bir an düşündüm de iskeletler çok yavaş olabilir bu yüzde iskeletlerin hızı kenpachi ile aynı hızda olsun
  2. oksto

En güçlü karakter sizce kim?

Zaten makarov yaşlı herifin teki o bence şuanda tüm potansiyelile duruyo ama gildarts dediğin gibi daha genç bu yüzden dahada güçlenebilir
  3. oksto

Ejderhalar ve Natsu'nun olayı

ilerki bölümlerde teorin çürüyo
  4. oksto

Bleach - Bankai Yaratma

İsmi : Kamahimaru Çağrılışı : Bir anda toprağın çökmesiyle etrafta iskeletlerin çıkması ve onların arkasında narutoda 3.hokagenin , orochimaruya yaptı mühürleme tekniğindeki yaratık arkalarında beliriyo . Özelliği : İskeletlerin deydiği her şeyin ruhunu mühürleyen bir teknik
  5. oksto

gin

Anime o bölümleri geçeli çok oldu neden spoiler yapıyonuz :)
  6. oksto

Bleach

Bleach , naruto nerdeyse naruto kadar izleyici sayısına sahaip popüler bir anime ve bu animeyi sonlandırmak asrın hatası zaten mangadaki savaş sahnelerini anlamak zor buda olunca iyice zora girdi iş
  7. oksto

Bleach' ın en karizma karakteri kim ?

Hiç denceğini düşünmediğim kişi :) :) :) :) :) :) :) :) :) :) :)
  8. oksto

Bleach' ın en karizma karakteri kim ?

Aklımdakileri bire bir yazmışsın :)
  9. oksto

En güçlü karakter sizce kim?

Yok canım guildarts makarovun yanından bile geçemez
  10. oksto

Bleach

Kyouraku Shunsui adamın bankaisini görmeden anime bitti
  11. oksto

Bleach

Bitti bleachi bitirdiler :(
  12. oksto

Mirajane ne oldu ?

Aman bakın şimdi bu ilk bölümlerde gajeelin eski loncası fairy tail saldırdığında erza bir tane yuvarlağımsı adamdan mirayı hemen ordan götürmesini istiyor veya bu luxus isyan ettiği zaman mira freed ile taptığı savaşı kaybediyo ki burda ben mirajane ki koskoca erzaya kafa tutan büyücü freedi mi yenemiycek
  13. oksto

Fairy Tail

Son bölüm cidden çok mükemmeldi :) :) :)
  14. oksto

Mirajane ne oldu ?

Kişiliği değişsede gücüyle kişiliğinin ne alakası var
  15. Fairy tail ilk başların mirajane hiç gücü yoktu sonra yavaştan güçlerini geri almaya başladı ama bu sefer uzun süre dönüşüm yapamaz oldu şimdi ben merak ediyorum bu kızın başından ne geçtide bu kadar güçsüzleşti
  • Yeni Oluştur...

Önemli bilgi

Forum kurallarımızı okudunuz mu? Forum Kuralları.