Jump to content

narcissus_xena

Üyeler
  • İçerik sayısı

6
  • Son ziyareti

narcissus_xena üyemizin başarıları

1. ama nefessiz kaldım ağlarken resmen :D hıçkıra hıçkıra bilmem yani öyle nasıl ağlanır ben susuyorum gözümden akan yaş dinmek bilmiyor ki.. açamıyorum ama ben artık yetti bana tek seferlik ağlama krizi :D
  2. narcissus_xena

Kaichou wa Maid-sama!

eehh usui'de bunu hak ediyor ama :D
  3. narcissus_xena

En sevdiğiniz anime müzikleri

Nana'dan opening rose, lucy. Ending olarak da yine starless night,wish. D.Gray Man'dan ending ikisi de antionette blue ve regret. Ano Hana'nın ending'i ama adını çıkaramadım şimdi... Bokura Ga İta'nın ending'i ise ilk göz ağrımdır, merry go round..
  4. Her animeye büyük bir heyecanla başlıyorum ve pek çoğuna da deliler gibi bağlanıyorum, bu günlerde takıldığım ise kesinlikle D.Gray Man!! TV'de gördüm aa bu neymiş yaa tüh başını da kaçırmışım bari yakalayayım diyerek başladım 3 gün sonra 103 bölümü de izlemiştim üstelik türkçe çevirilerini bi bölümden sonra bulamadığım için çok da yeterli olmayan ingilizcem le izledim ardından anime beni kesmediğinden mangasını bitirdim.. hala uykusuzum ve hala TV'de izlemiş olduğum bölümlerin saatlerini takip ediyorum :D ama bu sadece D.Gray Man için geçerli değil dediğim gibi Clannad, Clannad After Story ve Ano Hana'da oturup saatlerde bağıra bağıra ağlamışlığım da vardır :D ne diyebilirim ki anime izlemek bence tek kelimeyle bir tutku :D
  5. narcissus_xena

Anime Hakkında Bilmeniz Gerekenler

bu açıklamaların ne büyük bir yardımı var eminim pek çok kişi bana katılacaktır.. paylaşım için teşekkürler :D
  6. narcissus_xena

Kaichou wa Maid-sama!

usui ile ilgili pek çok soru işaretiyle bitti anime keşke devamı gelse diyerek iç geçiriyorum her an :D manga'dan takip etmediğim için de malesef hala neden usui böyle sorusuna cevap bulamadım ama ben de katılıyorumki usui bir tane :D
  • Yeni Oluştur...

Önemli bilgi

Forum kurallarımızı okudunuz mu? Forum Kuralları.