Jump to content

slimjack

Üyeler
  • İçerik sayısı

933
  • Son ziyareti

• Kazandığı günler

4

slimjack kullanıcısının paylaşımları

1. slimjack

Yaoi Fc (+15)

Yaoi fc'yi kim kurmuş diye bir baktım bide ne görüyüm meğersem bizim baklavacılarmış :D Ehem.. Neyse ben gidiyorum burası tehlikeli bölge.. :)
  2. Ok yinede sohbet etmek istersen skype grubumuza gelebilirsin :) Biz çoğunluğun önerileri üzerine genellikle oyunları seçiyoruz. Sonra hoşumuza giderse oynuyoruz :D Bizimde forumda paylaştığımız oyun videolarımız var arasıra eğlencesine çekip koyuyoruz. Birde Warframe'de bizi en çok bağlayan sebeplerden biri Klan Dojo'su. Eğer Sao, Log Horizon yada Overlord gibi animeleri izlediysen onlardaki büyük klan salonlarını görmüşsündür. Burdaki Dojo'da aynen öyle ve ekstra odalar ekleyerek ( laboratuvarlar, bahçeler v.s.) Dojo'yu kendi istediğimiz şekilde şekillendirebiliyoruz :) Bu sebeple deneyelim diye girdiğimiz oyun bizi bayağı bağladı :) Ama farklı şeylerde oynayabiliriz sabit bir oyun oynayacağız diye kaide yok. Kulübümüz TürkAnimeTV Oyun Severler Kulübü :) Skype grubuna gelmek istersen beni yada metrofm'i ekleyip msj atman yeterli ;)
  3. slimjack

TürkAnime Tv Oyun Kulübü (Hep Beraber: Aion)

Yok uzay görevlerine takımca giriyoruz genellikle, tek yapamazsın zaten zorlar seni özellikle savunma görevleri :) Bu arada pet için pet görevi var. Pet Fukrow Görevi diye, onun açılmasını bekle pet yumurtası ve kuluçka malzemesini görevden alıyorsun. Geriye sadece güç çekirdeği malzemesini almak kalıyor onuda marketten alıp atölyede yapıyorsun :)
  4. Heroes'in türü farklı biraz item'lar ile üstünlük yapmak yerine haritadaki bazı noktaları ele geçirerek üstünlüğü sağlamaya çalışıyorsun :) Bana göre Lol'mü Dota'mı desen Lol derim :) Troller olmasa Lol aslında sistemsel olarak daha iyi bir oyun :) Bu arada biz forumdakiler ile warframe oynuyoruz :) Farklı bir tür diyebilirim. Fps ile mobanın karışımı gibi ama gayet güzel grafikleri olan ve zevkli bir oyun. Gelmek istersen senide bekleriz :)
  5. Forum adminlerini kovalardım paso :) Yiycem siziiii.. Diye :D
  6. slimjack

Gel gel, klana adam lazım :)
  7. slimjack

Niye ya bence gayet güzel oyun :)
  8. slimjack

Ahaha.. :D Özgür'ün grafiği işte :P Birdahakine artık seni yakından çekeriz belli olsun diye :)
  9. slimjack

Deniz'in meditasyon bozulmuş gibi :D Ama bahçe güzel ya :) Yeni bahçemizde açılsında onuda gösteririz :P
  10. Ulan Momonga ne ballı adamsın.. :D Dmmo-Rpg türü oyunlar gelsin artık.. :(

11. slimjack

Ahaha.. Oyun sarıyor ya :D Ben yine excalibur al derim oyunun en güçlü warframe'lerinden birisi :) Ama başka bir şey alıcaksan eğer orda hangi tip hoşuna giderse onu seçersin :)Edit: Sen skype grubuna gelmişmiydin :)
  12. slimjack

Oleyy :D sen skpype'a geldinmi bu arada??
  13. slimjack

WarFrame Tanıtımı ve İncelemesi (TAOK)

Deniz'in dojodaki kılıç çok hoşuma gittide karakter seviye 4 olması lazımmış ya :) Sadece dojoya özel silahların olmasıda güzel birşey :) Ayrıca Klan üyeleri ellerinde fazla olan yada işlerine yaramayan yapı malzemelerini buraya koyabiliyor buda güzel birşey, hemde ucuza temin edebiliyoruz :P
  14. slimjack

10-11gb civarı olması lazım :) Archeage gibi makineyi kasmıyor ve zorlamıyor. Ayrıca görsel grafiğide çok iyi :) Videolarımızdanda bakabilirsin. Güzel bir oyun :)
  15. slimjack

Yapcaz çalışmalara başladık zaten bugün paso Dojoya çalıştık :D Farmos filan topladık yarın iki odamızı daha açmaya başlıyacaz :)
  16. slimjack

Gel gel bugün Deniz bizi Dojo'suna davet etti. Dojo'da yok yok ne ararsan var bahçeler, laboratuvarlar, yatlar, katlar.. :P Okadar büyük ki içinde kaybolabilirsin :D Bizim Dojo'yu 4'e katlar çok rahat :)
  17. slimjack

Beta gibi değil ama artık, bazı şeyler değişti ve sende prime varsa kesinlikle gelmelisin sende, bize güçlü adamlarda lazım oluyo bazı görevler baya zor geçiyor :D Hem oyunla bilgilisi olan arkadaşlara daha çok ihtiyacımız var :)
  18. slimjack

Ahaha... güzel olmuş bayağı video :D dojo'yu da gösterelim Özgür, oda güzel bayağı :D büyük salonumuz açılsında bi duello odası yapalım ya :)
  19. slimjack

Aynen bak Sao ve Loghorizon gibi Klan salonlarına benziyor :) Ben hiç düşünmemiştim öyle şimdi daha çok benimsedim bak warframe'i :D
  20. Bağlantıyı yeniden kurduk.. :D

1. slimjack

slimjack

Şebekeyi güçlendirdim ben merak etme :P

21. slimjack

Olabilir, onuda deneyebiliriz :) Dojo'yu gösterelim herkese :) Rocket'te sen iyi oynadın golleri filan attın hep :D Benimde rezilliğimi görsünler bakalım :P
  22. slimjack

Hearth Stone kart oyunu gibi bişeydi ya heralde yanlış hatırlamıyorsam :)
  • Yeni Oluştur...

Önemli bilgi

Forum kurallarımızı okudunuz mu? Forum Kuralları.