Jump to content

slimjack

Üyeler
  • İçerik sayısı

933
  • Son ziyareti

• Kazandığı günler

4

slimjack kullanıcısının paylaşımları

1. slimjack

( 13 / 13 ) God Eater

Elinize sağlık arşive aktarıyım hemen :cheer2-onion-head-emoticon:
  2. Yine şehit, yine şehit haber izlemek istemiyorum artık.. :(

3. slimjack

TürkAnime Tv Oyun Kulübü (Hep Beraber: Aion)

Aynen o kanatı almak için uğraştık bayağı ama değdi :) Penguen deyip geçme buf veriyor saldırı hızın filan artıyor :D
  4. slimjack

Eveeettt.. Arkadaşlar uzun bir süredir Aion'dayız ve bir kaç anı paylaşmanın vakti geldi :D Normalde kız karakter kullanmam ama görev icabı kadına dönüşüyoz :) Bu görev sayesinde kız karakter açanları daha iyi anlıyorum kız karakterle oynaması farklı bir zevk veriyor ;) Buda penguen kılığında dans ederken.. :P Kostümlü bir hatun çok tatlı değilmi ya.. :wub: Birdaha görürsem evlenek mi diyecem (oyunda tabi) :P Buda bizim son halimiz yeni kanatlarımız ve zırhlarımız ile karşınızdayız :smoking2-onion-head-emoticon:
  5. slimjack

En Üzüldüğünüz An!

Şehitlere.. :(
  6. slimjack

Ecchi FC [+18]

Aynen ilk sayfaya silbaştan yapan Eren idi (Hokage-Minato) yani fc'nin kurucusu :D Ona söylemek lazım listenin geri gelmesi iyi olurdu ancak resim konusunda endişeliyim :) Kalbi olan vardır dayanamaz filan sonra sıkıntı olmasın :lol: Seni tamamen unutmuşum ben gomen :P Son video bende kaldığı için günün galibi ben oldum sanırım :D Neyse resim ve gif konusuyla ilgili başkana msj attım. Fc'ye bir uğramasınıda söyledim umarım en kısa zamanda görür msjımı :)
  7. Omg.. :O Warcraft filminin fragmanı internete sızdırılmış sadece 40sn'lik birşey ama bayağı güzel bir film olacağa benziyor :) http://www.izlesene.com/video/warcraft-fragmani-sizdirilmis-versiyonu/8782094

8. slimjack

Ecchi FC [+18]

DxD izleyen bir kız daha ^_^ DxD'den nefret edenler utansın <_< Anlamayacak ne var proile girip orda profili düzenle diyorsun. sonra imza bölümüne geliyorsun oraya internete yüklediğin resmi koyuyorsun bukadar. Eğer spoiler içinde bırakmak istiyorsan özel bbcode kısmından spoileri seçersin ;)
  9. slimjack

Ecchi FC [+18]

10. slimjack

Ecchi FC [+18]

:payup-onion-head-emoticon: welcome to club :hehe-onion-head-emoticon:
  11. slimjack

Ecchi FC [+18]

:relax1-onion-head-emoticon: :smoking2-onion-head-emoticon:
  12. slimjack

Ecchi FC [+18]

https://www.youtube.com/watch?v=gg55AXzILo8 Hoo.. fena değil güzel :good-job-onion-head-emoticon: Yoksa bana meydan mı okuyorsun Eolo-Kun :ahaaah-onion-head-emoticon:
  13. Masteriniz geri göndü!!

14. slimjack

Ecchi FC [+18]

Hazır yeni imzamız gelmişkende açılış yapalım biraz yaw :D To love ru opening gelsin benden size ;) Hadi canlanın beyler :D Oppaiiiii... :bled1-onion-head-emoticon: Nekocular buda size geldin :cheer2-onion-head-emoticon: Dikkat sıcak basabilir bi su için :good-job-onion-head-emoticon: Normalde real foto paylaşmam ama bunları görünce ben.. Acaba bunları cosplay konumda mı paylaşsaydım :ahaaah-onion-head-emoticon:
  15. slimjack

Ecchi FC [+18]

Sen mi yaptın bunu :O Çok güzelllll... :bled1-onion-head-emoticon: :hell-yes-onion-head-emoticon:
  16. slimjack

Bu Animeyi İzledin mi?

İzlemedim. Ama konusunu okumuştum ^_^ Alttaki Bleach izlemiştir.
  17. slimjack

Bu Animeyi İzledin mi?

İzledim :D Çocukluğumun meşur animelerindendir ^_^ Alttaki Highschool DxD izlemiştir :lol:
  18. slimjack

En Beğendiğiniz Cosplay!!

Trayend, Priestess of Moon oluyor işte ya çaktırma bende sen deyince öğrendim :P
  19. slimjack

Ahaha.. Özgür arasana olm süperonline'ı hemen aktarsınlar net köşelerinde sürünüyon :D Hadi seni bekliyoz ;)
  20. slimjack

Bende anlamadım :P adamlar birde Trayend Whisperwood diye koymuşlar ama nerden bakarsan bak bu Priestess of Moon :D
  21. slimjack

Aynen bir bayan olarak ancak okadar olurdur :D Alın ozaman bu benden gelsin Priestess of Moon :D
  22. slimjack

Ahaha.. ilk cosplay güzeldi yalnız bayağı hoşuma gitti :) Illidan olmamış ama ya kadın değil erkek olucak abi ona, kaslı olacak dövmeleri filan güzel durmamış kadın halinde :D
  23. slimjack

İkisinide oynadım güzel oyundur :) 1.cisi daha çok hoşuma gitti hatta. Eğer ilkini oynayacaksan türkçe dil paketi var onu indirmeni tavsiye ederim ;)
  24. Rias nasıl 20.sıra nasıl olur yakarım o siteyi :hate-onion-head-emoticon:
  • Yeni Oluştur...

Önemli bilgi

Forum kurallarımızı okudunuz mu? Forum Kuralları.