Jump to content

slimjack

Üyeler
  • İçerik sayısı

933
  • Son ziyareti

• Kazandığı günler

4

slimjack kullanıcısının paylaşımları

1. slimjack

Konusu En Çok Beğendiğiniz Oyun

Nasıl bir hazdır o yaa :D starcraft iyidir ya bende var arada girerim ama wings of liberty oynamadım. Paralı olduğu için :P ama online oynanan maplar var güzel :D şu aralar grupca Aion oynadığımızdan ötürü giremiyorum :P
  2. slimjack

TürkAnime Tv Oyun Kulübü (Hep Beraber: Aion)

Aion'da harem kurdum yokmu daha gelen bukadar kız az yaa Issei namına yakışır bir harem olması lazım :lol:
  3. slimjack

Senin pc ayarlarından kaynaklanıyor olabilir blue'yu düşür olmadı ayarlardan ;)
  4. slimjack

Kesin biz başladık hatta önden biraz gidelim dedik :D
  5. slimjack

Aion'da olmaz o neden dersen adamların uçması işine gelir akıl hocası sistemi sayesinde :D Yüksek lvl biriyle daha rahat kasarsın görevleri daha hızlı yaparsın ;)
  6. Ahahaha... Büyük süpriz olmuş :D Neyse fake doğum gününüz kutlu olsun diyelim :P
  7. Oooo.. Sağlam parçarymış ;) Dj-Morphosis'in profilinde çalan müziği dinliyorum :D
  8. slimjack

Ecchi FC [+18]

Anime ecchi değil ama nedense paylaşasım geldi ya çok komik :D Hayatlarında ilk defa hizmetçi görecek olan liseliler :D İlk tepki :) Gözlerine inanamadılar.. :D Son teyit.. :D Ve sonuuuuçççç... saldırırlar asdzxd :D Edit: Resimler niye gözükmedi yaa.. :( hızlı resimle ilgili bir sıkıntımı var??
  9. slimjack

Arkadaşlar Aion'da ırk olarak Asmodian'da karar kıldık yeni gelen arkadaşlara duyurulur :)
  10. Yapılan toplantı sonucu mmorpg olarak Aion'u seçtik arkadaşlar ırk olarak Asmodian açıyoruz duyurulur.. )

11. slimjack

Ahahaha.. Oda iyiymiş :D geri açtılarmı banları peki :) Sen nediyon benim Ömer diye arkadaş var 2-3 güne 65 oluyor adam :D Onuda çağırdım oda gelicek büyük ihtimalle seri seri kasarız :P
  12. slimjack

Ben oyunu oynadığım zamanlarda 3 küsürdü versiyon şimdi olmuş 4.75 dünyanın update'i gelmiş. Eğer hala hilenin önünü kapamamışlarsa açar gameforge mailine ağır laflarla dolu bir mail yollarım :D Ahaha.. :LTkJN9u: Hee sonra guildce mmorpg dünyasında, dünyanın enhızlı lvl kasan ve enhızlı ban yiyen guildi diye rekorlara adımızı yazdırak.. :head2:
  13. TürkAnime TV Oyun severler kulüp üyelerine duyurulur akşam 7'de toplantı yapacağız herkesi bekliyoruz.. :)

14. slimjack

Arkadaşlar akşam 7'de toplantı var Kulüpte olan herkesi bekliyoruz duymayan kalmasın :) Hangi mmorpg türünü oynacağımızı konuşup kararlaştıracağız haberiniz olsun ;)
  15. slimjack

Eve geçeyimde bakıcam piyasadaki mmorpg'lere neler var ona göre bir ayar çekeriz ;)
  16. İyi bakalım :) Ahaha.. Kıskançlık yapma :D
  17. Bencede insan en yakınına hediye almaz mı :D Benimde doğum günümü kutlamıştın buradan, uzun zaman geçti ama hatırlarım hep :P yani sen yine kutla doğum günlerini forumdaki eskilerin bence bazı şeyler unutulmaz ;)
  18. slimjack

Adc gank plank mı oynadın Ahaha.. :D Sistemi ne yapıcaz iyi diyonda o oyunlar için sağlam sistem lazım :) Dolar olmuş 3tl ne yapıcaz bilmiyorum valla :D Sistem lazım sistem :D
  19. slimjack

Yuri FC (+15)

Hah şöyle şimdi oldu bak canımsın :D :P
  20. slimjack

Yuri FC (+15)

Şimdi sen bir ecchi master'in attığı yorumun altına kendinin düşman olduğunu belirten bir yorum mu atıyorsun ? Hem de seninle aynı şehirde oturan bir master'ın... :)
  21. slimjack

Yuri FC (+15)

Sen üyeliği boşver şimdide şu nickini düzelt yeni gelen arkadaşım. Forum kurallarınca anlamsız nick açmak yasak benden sana söylemesi ;) Yoksa ban yersin :)Edit: Beni yanlışlıkla filan kaydetmeyin fc'ye aman diyim :D
  22. slimjack

( 26 / 26 ) Aquarion Logos

Daha önceden izlediğim Aquarion serisine benziyen bir anime ama konu olarak daha farklı tabi :) Listeme ekledim eline sağlık Janset adminim :)
  23. slimjack

( 12 / 12 ) Akagami no Shirayuki-hime

Zehirli elma deyince aklıma biran pamuk prenses geldi bir an ama daha farklı bir hikaye :) Daha çok bayanlara hitab eden bir anime gibi geldi bana, benim pek ilgilimi çekmedi konusu. Yinede çeviren arkadaşların eline sağlık diyorum şimdiden ^_^
  24. https://www.youtube.com/watch?v=vQ-dAS3MJ0E
  • Yeni Oluştur...

Önemli bilgi

Forum kurallarımızı okudunuz mu? Forum Kuralları.