Jump to content

Shinobi_Naku

Üyeler
  • İçerik sayısı

36
  • Son ziyareti

• Kazandığı günler

2

Shinobi_Naku kullanıcısının paylaşımları

1. Shinobi_Naku

Selamlar Min'na!

Açıkçası ben animelerin zamanla çok fazla değiştiğini düşünmüyorum. Genelde animelere başlarken yapım zamanına bakmayı unutup animeyi birince bakıyorum ve tarihler çok da şaşırtıcı gelmiyor. Eğer daha taze 2019 animelerinden başlayacaksan bence Kimetsu no Yaiba izleyebilirsin, zaten bu yılın en çok ses getiren animesi oldu sanırsam. Gerçi her ne kadar özellikle son zaman animelerine baya hakim olsam da anime geçmişim çok fazla değil o yüzden görüşüm ne kadar doğrudur bilemem...
  2. Shinobi_Naku

Selamlar Min'na!

Teşekkür ederim, hoş buldum. Yeni başlayan hevesiyle hep yeni animeler izlemek istiyorum. Umarım zamanla ben de sizler kadar anime izlemiş olurum.
  3. Shinobi_Naku

Selamlar Min'na!

Son bölümde söylediklerine kesinlikle katılıyorum. Japonca bilmek ve mangaları orjinal diliyle okumak çok güzel olurdu. Teşekkür ederim aydınlattığın için.
  4. Shinobi_Naku

Selamlar Min'na!

Teşekkür ederim, hoş buldum
  5. Shinobi_Naku

Selamlar Min'na!

5 yıldır anime izleyen birinin görüşlerini dinlemek isterim. Ayrıca 400ü geçik anime izlemiş olmak da ayrıca etkileyiciymiş. Bir de bu kadar çok anime izlerken manga da satın alıyor musun yoksa mangalara para vermek saçma diyenlerden misin?
  6. Shinobi_Naku

Selamlar Min'na!

Teşekkürler, hoş buldum :)
  7. Shinobi_Naku

Selamlar Min'na!

Teşekkürler admin, hoş buldum
  8. Shinobi_Naku

Selamlar Min'na!

Teşekkürler ;) Hoş buldum
  9. Herkese selamlar ben Şevval. Anime izlemeye başlayalı 6ay kadar oldu. Çok uzun süredir anime izleyicisi olmadığımdan dolayı yaklaşık 50 tane kadar anime izledim şuana kadar. Anime izlemeyi seviyorum fakat etrafımda çok fazla animeler hakkında konuşabileceğim arkadaşım yok. Eğer benim durumumda olan başka forum kullanıcıları varsa tanışmak ve animelerle ilgili konuşmak isterim. Saygılar...
  • Yeni Oluştur...

Önemli bilgi

Forum kurallarımızı okudunuz mu? Forum Kuralları.