Jump to content

mrsaitama

Üyeler
  • İçerik sayısı

110
  • Son ziyareti

• Kazandığı günler

1

mrsaitama kullanıcısının paylaşımları

1. Madara Uchiha. Çocuğumun kesinlikle Madara olmasını istemezdim. v2: Sebastian Michaelis(Kuroshitsuji) karakterini çok sevmeme rağmen çocuğuma isim olarak kesin seçmezdim. Uşak ismi kesinlikle olmaz.
  2. Overlord'dan Momongayı banko alırdım mesela. Yaptığı büyüler fena iş yapardı.
  3. Diyelim ki 5 as ve 5 yedekten oluşan bir basketbol takımı kurdunuz. Takıma hangi anime karakterlerini alırsınız? Her üye ayrı takım kurmuş ve kurulan takımlar kapışacak gibi düşünebilirsiniz. Kurallar şu şekilde olacak: 1 - Rakip takımdan birini öldürmek yasak. Diskalifiye oluyor takım. 2 - Takımındaki oyuncu rakip takımdan birini ağır yaralayıp oyun dışı bırakırsa, takımdaki oyuncu otomatik oyundan çıkıyor bu olay üçüncü kere tekrarlanırsa takımın otomatik diskalifiye olur.(Karar hakem ve doktor inisiyatifi ile veriliyor.) 3 - Klasik basketbol kuralları geçerlidir. Ayrıca basketbol sahasındaki ekipmanlar(Top, potalar zemin vb.) kralı gelse çizik bile atamayacak(Saitama dahil aklıma en güçlü o geldi şuan) maddelerden hazırlandı. Basket topu ona rağmen esnek ve oyuna elverişli düşünün yani artık nasıl başardılarsa. Aşağı yukarı bu şekilde düşününce. Nba'de maçları 12 dakikalık 4 periyotta oynatıyorlar. Çıkacak takımları düşününce 20 şer saatlik 4 periyot çokta zorlamaz. Periyot araları 10 saat ve devre arası 30 saat iş görür gayet. Görüşlerinizi de yazabilirsiniz kim kaç sayı atar, kim ne yapar, kim Mvp olur? Hayal gücünüze kalmış. Kuralları yenileyebilirim öneri olursa aklıma bu kadarı geldi.
  4. mrsaitama

Naruto Genel Tartışma Başlığı

Gerçekten yeni başlayacak varsa izlemesine bile gerek yok hatta özetini geçeyim beş dakikada. 200 küsür bölüm aşağı yukarı bu şekilde.
  5. mrsaitama

Kapıştırmaca!!!! (İlk Mesajı Okuyunuz)

Kesinlikle Rihanna. The Divine Axe Rhitta mı yoksa The Spirit Spear Chastiefol mü?
  6. mrsaitama

Anime İstek ve Önerileri

Itai no wa Iya nano de Bougyoryoku ni Kyokufuri Shitai to Omoimasu. Uzun zamandır bu kadar şirin bir anime görmemiştim. İnsanın yaşam enerjisini arttıracak türden birşey. Isekai türünü sevenler kesinlikle bakmalı bence. Tensei shitara slime animesini bilen varsa tarz olarak ona benziyor baya bir.
  7. mrsaitama

Hangi Şeytan Meyvesine Sahip Olmak İsterdiniz ??

Kuku Kuku no Mi, yemek alanında uğraşmak istiyorum zaten. Baya bir işime yarardı.
  8. mrsaitama

Son Harfinden Başlayan Bir Anime Yazın!

Mirai Nikki
  9. mrsaitama

Manga mı anime mi

Açıkçası eğer animesi varsa kesinlikle animesini izlemeyi tercih ederim. Müzikler, karakterlerin yaydığı auralar, efektler nedeniyle. Önce mangasını okuyup sonra animesini izleyince tüm heyecanı kaçıyor. Manga okumak için ancak çok beğendiğim bir seri olur. Mangalar daha ayrıntılı işlediği için sonradan mangasına bakabilirim. Oda aşırı aşırı nadir bir durum.
  10. mrsaitama

Size Göre En Güzel Kız Anime Karakteri ?

Rias Gremory(High School DxD), Nami(One Piece), Nejire Hadou(Boku no Hero Academia) Aklıma gelirse belki eklerim.
  11. mrsaitama

Bu Cosplay Hangi Animeden?

Made in Abyss - Ozen Sıradaki soasasdfghasfdasghdfagjdg:
  12. mrsaitama

Anime veya Manga serisini çok kötü anlat!

Boynuzu olan kızın maceraları.
  13. Herkese teşekkür ederim iyi dilekleri için.
  14.  JoJo no Kimyou na Bouken'e başladım. Kesinlikle anime 4. bölümde başlıyor ona karar verdim. :D

1. pegasusejder

pegasusejder

3. partın yarısına geldim diyeyim bence en eğlencelisi 2. parttı :) İlk part biraz sıkıcı gelmişti bana :) 2. Jojo eğlenceliydi.

Keyifli seyirler :)

2. mrsaitama

mrsaitama

Teşekkür ederim. Bende 2. parttayım şuan. İlk part 3 bölüm eksik başlamış zaten. Kesinlikle zayıf 2. parta göre.

15. mrsaitama

En çok hangi anime eşyasını istersiniz

Tensei Shitara Slime Datta Ken'deki ölen başrol karakterinin bilgisayarı. İçinde neler vardı merak ettim.
  16. mrsaitama

Genshin Impact

Oyun haritayı ve oynanışı neredeyse birebir Zelda'dan almış ufak değişiklikler var ama sonuçta Zelda paralı oyun bu free to play. Günde bir iki saatimi bu oyuna takılmaya harcıyorum. Birde oyun sonuçta yeni çıktı ve tuttu da illaki geliştirecekler oyunu.
  17. Bir kaç bölüm izledikten sonra izlemek için bir sebep bulamadığım ve yarıda bıraktığım bir anime. Bence bir olayı yoktu en azından ilk bölümlerde.
  18. Oyun çıkalı birkaç gün olmasına rağmen şimdiden oyunun oynanışı, elementlerle kombolama mantığı falan hoşuma gitti baya. Animemsi karakterlerinin olması da beni oyuna çeken diğer bir etmen. Oynarken gayet keyif alıyorum. Oynayacak oyun bulamayan kişilere de kesinlikle tavsiye ederim. Oyun free to play RPG oyunu, PC'de 12 GB ve cross platform yani hem PC'de hem telefonda hem de PS4'te oynayabiliyorsunuz. Gereken PC özellikleri de sitesinde yazıyor. PC özellikleri olarak çok aman aman bir şey istemiyor oyun. Hemen hemen her PC'de oynanır diye düşünüyorum.
  19. mrsaitama

Kapıştırmaca!!!! (İlk Mesajı Okuyunuz)

Gözlerden dolayı Gasai Yuno diyorum Bu bücürlerden hangisi daha uyuz? Degurechaff, Tanya (Youjo Senki) / Tatsumaki (One Punch Man)
  20. İki bölüm izledim. İzlemeye değecek bir şey gibi gelmedi. Yarıda bıraktım.
  21. The god of high school izlerken düşündüğüm ilk şey " Anime biraz fazla hızlı mı ilerliyor? " oldu. Sanki hızlıca bitirip güzel bir senaryoyu heba edecekler gibi duruyor ama umarım yanılırım.

22. mrsaitama

Bu Animeyi İzledin mi?

İzledim Alttaki The God of High School izliyordur.
  23. mrsaitama

Anime veya Manga serisini çok kötü anlat!

Yemekler ve o yemeklerin üretim aşamaları anlatılıyor.
  24. The Promised Neverland'i an itibari ile bitirmiş bulunmaktayım. Ne kadar çok özlemişim düzgün final bölümü izlemeyi. Çoğu anime bunu başaramıyor malesef.

1. pegasusejder

pegasusejder

Bakumanı izledin mi bilmiyorum, izlemediysen tavsiye ederim çünkü orada bir miktar manga ve anime dünyasını görüyorsun. Manga nasıl yapılıyor hangi aşamalardan geçiyor falan bi bilgi ediniyorsun. O animeyi izledikten sonra şunu öğrendim, mangalar her hafta ankete tabii tutuluyor ve belli bir süre sonlarda olan manga iptal edilip yerine yenisi geçiyor.

İptal edilecek manganın mangakasına şunu diyorlar "Son 3 sayın var bir şekilde bitir artık" yani bazı yarım yamalak finallerin sebebi bu durum maalesef :/ 

Bu durumu öğrendikten sonra bir anda yarım final veren serilere istemsizce üzülmeye başladım :D

2. mrsaitama

mrsaitama

Bakumanı izlemedim. Aslında benim bahsettiğim yarım final değil kötü final veren animeler.

25. mrsaitama

Size göre "En Berbat/Kötü Sonu Olan Anime"

Hunter x Hunter açık ara. Çünkü zaten düzgün bir son bile değil.
  • Yeni Oluştur...

Önemli bilgi

Forum kurallarımızı okudunuz mu? Forum Kuralları.