Jump to content

yumulonely

Üyeler
  • İçerik sayısı

519
  • Son ziyareti

• Kazandığı günler

2

yumulonely kullanıcısının paylaşımları

1. Sana da merhaba konuşması saran üye
  2. Selamm Bir de şimdi baktım da hâla yeni üye olarak kayıtlıyım
  3. Neyse ben de kaçıyorum. Etkinliğe girmeye geldim konuşmaya daldım sjsjs Size iyi sohbetler
  4. Sonra da yumuş sen beni desteklemiyorsun
  5. yumulonely

Selamlar :)

Hoş geldinn^^ Muhabbet mekanına bekliyoruz. Umarım burada güzel vakit geçirirsin
  6. daha
  7. Görüşürüz burun
  8. Diğerlerini bilmem ama ben clannad olmadan gayet güzel yaşıyorum Benim bu konuda kimseye güvenim kalmadı. Bağımsız takılacağım Zaten onların tarafından değil misin? eskisi kadar laf yemezsin sjsjjdjjdjd
  9. En son seni savunduğumda karşı tarafa geçtiğini söylemiştin. Artık hiç laf etmeyip izleyeceğim
  10. Hoş buldum abla
  11. Afiyet olsun ve iyi derslerr
  12. Bizimkiler genelde wp'de mesaj atmayan tayfaydı sjsjsjssj Çabuk sıkılırlar gibi geliyor. Ama deneyelim bakalım ne kadar kalacaklar
  13. Burayı canlandıran 3 büyük ustadan biridir kendisi. binlerce sayfayı aşmış, clannad savaşlarına büyük katkısı olmuş bir isimdir. Şu sıralar ise hâla yaşayan bir efsane olarak forumda varlığını sürdürüyor Diyeceğim shshsshsj
  14. O savaş 1. forum savaşı olarak anlatılacak
  15. Sana güveniyoruz o zaman Bu arada pp'n güzelmiş. En sevdiğim karakter kendisi sjsjsjjs
  16. Asıl sizin burayı aktif yapmanız nesiller boyunca aktarılmalı Gelecek nesillere bu efsaneyi anlatacağıma emin olabilirsin
  17. Kendimi çok büyük iş başarmış gibi hissettim sjsjshsjhdd
  18. Bu arada günaydın herkese
  19. Olabilir bak ssjsjsjsjsj
  20. Laf olsun diye orada boşver abla sjsjsskksjks O resme bakınca aklıma direk o cümle geliyor
  21. yumulonely

TGOH

Webtoonizm'de 420'den sonra 2 bölüm daha var ama ingilizceden devam etmeni tavsiye ederim. Biraz baktım var mı diye ama bulamadım türkçesini
  22. Wooaaa sen mi yapıyorsunn Bu animenin remake versiyonunu çok merak ediyorum ve izleme listemde. Bitmesini bekleyecektim ama sen çeviriyorsan güncel olarak takibe alayım hemen sjsjsjsj Çevirin için teşekkürler o zaman
  23. Harika oldu sjhshsjhsjhs
  24. Düzenli bakımı yapılan bir dutluğa evrildi
  25. Buralar dutluktu
  • Yeni Oluştur...

Önemli bilgi

Forum kurallarımızı okudunuz mu? Forum Kuralları.