Jump to content

Haruka

Üyeler
  • İçerik sayısı

1062
  • Son ziyareti

• Kazandığı günler

4

Haruka kullanıcısının paylaşımları

1. Haruka

En Sevdiğiniz / Unutulmaz Anime Replikleri

İşte tam olarak bu. :( Of of o sahne akla geldikçe insanı deli ediyor. Bu sözü yazmayı düşünerek girdim ve Ezgi yazmıştır diyerek konuya bakmaya başladım sonuç olarak 2.sayfada aradığımı buldum, sağolsun Ezgi. :D
  2. Haruka

En son hangi kitabı okudunuz? :)

Jane Austen - Akıl ve Tutku
  3. Amaan ne önemi var, teşekkür ederim. :D Asıl senin doğum günün kutlu olsun. :D
  4. Haruka

Anime İstek ve Önerileri

Teşekkürler. :D
  5. Haruka

Selamlar

Foruma hoş geldin. :D
  6. Haruka

Anime İstek ve Önerileri

Bunlara bir bakayım, teşekkürler. :D Sevinç gözyaşları mı onlar? :D Şimdi bomba haberi veriyorum bunların hepsini izledim ahahhsjs Teşekkür ederim. Emel. :D Buna da bakayım bakalım, teşekkürler. :DHiçbiriniz de demediniz otur ders çalış diye, hoş deseydiniz de bir şey değişmezdi bugün ders çalışasım yok. Aggagshd
  7. Haruka

Anime İstek ve Önerileri

Seveceğim. :smile_artiz: Eğer aklında varsa o tür onu söyle ki belli ki yok bari beni daha görmediğim etmediğim Haikyuu'dan soğutma. asdfasd
  8. Haruka

Anime İstek ve Önerileri

Seviyorum napalım? :D Ya tekrar izlemeye başlayayım da sonra onlara da bakılır ama şimdi bunlar gibi istiyorum. :D
  9. Haruka

Anime İstek ve Önerileri

Verdiğim uzun arayı kapatmak için beni animelere tekrar bağlayacak; Kaichou wa Maid-sama, Skip Beat gibi romantik komedi tarzı ve yine bunlar gibi çok uzun olmayacak bir anime önerisi beklemekteyim. Bilenlere duyurulur. :D Finallere de 1 hafta kaldı nedendir bilinmez öneriyi şimdi istiyorum, yine müthiş notlar alacağım. :D
  10. Aaa Emel niye öyle diyorsun? :huh: Altı üstü 4 ay sonra cevap vermiş oldum, geçen gün gördüm o gün de cevap yazamadım bugüne kaldı. :D Teşekkür ederim. :D Ahaha teşekkür ederim. :D Geç olsun güç olmasın mantığına dayanarak hepinize teşekkür ediyorum. :D Sana bir yorum yapsam mı yapmasam mı diye çok düşündüm.. Sen nasıl pislik bir insansın? Bir de utanmadan açık açık söylemiş. Saçlarımı süpürge ettim ben sana be, püüü sana bütün haklarım helal olsun kanka aramızda böyle şeylerin lafı mı olur? asdfds Ben de çok seviyorum be. Hadi öptüm bay gömdüm say. (öpücük) Not: Mustafa mı ifadeler mi? :D 2.Not: Kıskanınca çok güzel oluyorsun yavrum. asdfads
  11. Haruka

JNST-Çizimlerim

Sadece sonuncuyu gördüm. :( O yüzden yorumumu sadece onun üzerinden yapıyorum şu an; bence çok güzel. :D
  12. Haruka

Üye Albümü

Benim saçlarımdan uzun olduğu gerçeği... :D Ne güzel bakmışsın maşallah. Ben de odaklanmam gereken yerlere değil de siyah kafalara odaklandım asdfadsf Ben de bakacaaaam. -_- Edit: Seninki de yakışmış bence. :D
  13. Haruka

Bu Animeyi İzledin mi?

Adını bile duymadım. :D Çok uzak kaldım bu işlerden. :( Alttaki Gintama izlemiştir.
  14. Haruka

Kalemimden çıkanlar

Çok şirinler özellikle şemsiyeliye bayıldım. :D Ellerine sağlık, kolay gelsin. :D
  15. Haruka

İtiraf Köşesi

Benden bir sürü kitap almıştın namıssız oku işte birini. Hakahzoxlc İtiraf ediyorum köyü çok seviyorum. Gerçi bu çok itiraf sayılmaz sakladığım bir şey değil zaten ama neyse. :D
  16. Avatar 5 İmza yoktur umarım çünkü bende gözükmüyor. :D
  17. Haruka

Tanışalım :)

Hoş geldin. :D
  18. Haruka

Herkese Merhaba

Hoş geldin Gürcan. :D
  19. Haruka

Haydi Tanışalım!!!

Foruma hoş geldin, umarım aradığını bulursun. :D
  20. Haruka

Artık Merhaba Deme Zamanı:)

Hoş geldin. :D Ne kadar hoş yazmışsın. Ayrıca eksik kalmamakla da iyi etmişsin. Biz zamanında böyle bir konu açmadık, hala içimizde bir yaradır. :(
  21. Kazanan arkadaşları tebrik ediyor başarılarının devamını diliyorum. :D
  22. Haruka

Selam :)

Hoş geldin. :D
  • Yeni Oluştur...

Önemli bilgi

Forum kurallarımızı okudunuz mu? Forum Kuralları.