Jump to content

Haruka

Üyeler
  • İçerik sayısı

1062
  • Son ziyareti

• Kazandığı günler

4

Haruka kullanıcısının paylaşımları

1. Haruka

Bugün Hangi Animeyi İzlediniz?

Gintama 153-156.
  2. Şanslısın işte. ;D Okul zamanında alabiliyor musun diye merak etmiştim alırsan çok havalı olur. ;D Ben hiç bir şekilde alamıyorum ezik oldum bizim grup içinde en küçük benim. >:(
  3. Resmen son anda kutlamışsın Abdullah. :P Süper zamanlama. 8) Doğum günün kutlu olsun Çığlık. ;D Sana da hediye yok. Eşit davranayım dedim. Tabiki yalan söylüyorum eşitlikle alakası yok. Hediye verme özürlüsünden bekleneceği gibi ortada bir şey yok. Tek diyebileceğim nice mutlu senelere. ;)
  4. Ehliyeti seneye okul zamanı alabilecek misin?
  5. Doğum günün kutlu olsun Snowy. ;D Yine hediye yok lanet olsun. Lütfen affet. :-[ Bir saniye sizin doğum günleri niye hep bizim sınav haftalarına geliyor. :o
  6. Haruka

Gintama 109-119.
  7. Haruka

En Beğendiğiniz Cosplay!!

Cidden süper olmuş. :o ;D
  8. Haruka

Niye ben çok eğlendim ama tabi normal hali en iyisi. ;D Gintama 104-108. 8)
  9. Haruka

Gintama 101-102-103. Hijikata otaku oldu. :P
  10. Haruka

En Son Bitirdiğiniz Anime?

Geçenlerde Another'ı bitirdim.
  11. Haruka

Gintama 75-81. 8)
  12. Haruka

Gintama 27 Martta bitiyor.

Bence de ara verdi o kadar bölüm ne ki azıcık bir şey. ;D Cidden bitsin istemiyorum pozitif düşünmeye çalışıyorum. ;D
  13. Haruka

Kendileri favorim oldu. 8) Bulacaksın. >:( Lütfen. ;D
  14. Haruka

Gintama 60-63. 8)
  15. Haruka

Üye Albümü

Senin yüzünden adımı unutacağım. ;D Neyse gerekli açıklamayı yapıyorum. Şapkayla ve atkıyla olmamın tek sebebi uyumak. O ders uyumak için Ezgi'nin şapkasını takmıştım hem de bütün suratımı örtecek şekilde tam Ezgilerin sırasında uyuyacaktım ki bir anda fotoğraf çekilmeye başlanıldı ve ben de uyuyamadım. :'( Aslında bu o gün çekilen fotoğraflar arasında en iyisi diğerleri akıllara zarar. ;D
  16. Haruka

Chii

Şu an animesine devam edemesek bile çok tatlı olduğunu biliyoruz. ;D Güzel olmuş. ;D
  17. Haruka

En Sevdiğiniz / Unutulmaz Anime Replikleri

Just do it'in geçtiği bölümü dün izledim çok güldüm ya. :P Şimdi aklıma gelmiyor gelince yazarım. ;D
  18. Haruka

Fairy Tail-123. Çok hoştu ya. 8)
  19. Haruka

Guilty Crown

Ben de izlemek istiyorum ama Ezgi Bleach'i izle diye tutturuyor. :'( Hihi büyük ihtimal onu dinlemem.
  20. Haruka

Uff daha Fairy Tail'i izleyemedim. :'( Gintama 40-46. 8)
  21. Haruka

Gintama 37,38,39. 8) Okulda izledim. ;D
  22. Haruka

Gintama 27 Martta bitiyor.

Gintama bitmemeli ben daha yeni başladım ve çok eğleniyordum, bitemez bitsin istemiyorum. :'(
  23. Haruka

Sınav zamanı karnıma ağrılar girmişti Gintama'ya başlayamadım diye. ;D Şimdi de dersleri yine saldım sınav haftası ayvayı yemek bir numaralı hedefim. 8)
  24. Haruka

Gintama 26-33. ;D Bekleyin gençler bir süre sonra Gintama muhabbetine rahatlıkla katılabileceğim. 8)
  25. Haruka

Gintama 16,17,18,19,20,21,22. ;D
  • Yeni Oluştur...

Önemli bilgi

Forum kurallarımızı okudunuz mu? Forum Kuralları.