Jump to content

Haruka

Üyeler
  • İçerik sayısı

1062
  • Son ziyareti

• Kazandığı günler

4

Haruka kullanıcısının paylaşımları

1. Haruka

Bugün Hangi Animeyi İzlediniz?

Benim sayemde başladı zaten ilk 10 bölümü şak diye indirdim ben indirmesem daha beklerdi o. 8) Gidip bir de o gazla Fairy Tail izlesen de ben de senin gözlerini oymasam. Gözlerini oyarsam hiçbir şey izleyemezsin bunun olmasını istemiyorsan dileklerimi yerine getir. Lamba cininden bir şey istiyormuşum gibi oldu. ;D
  2. Hediyen seni bekliyor. 8) Daha kendileriyle tanışamadığımız için ne Gin-chan'la ne Hijikata'nla ne de Sougo'yla konuşamadık. :-\ Doğum günün kutlu olsun Beth. ;D Amma velakin henüz sana verebilecek bir hediyemiz yok. :'( Gerçekten çok üzgünüz sınav haftası nedeniyle hiçbir şey yapamadık. :'( Şimdi de ders çalışmaya gideceğiz. Bunun hüznünü yaşarken nasıl ders çalışacağız bilmiyoruz ama deneyeceğiz. :-X Hediyen hakkında bayağı bir kafa yorduk ama ne yapsak ne etsek bilemedik. :'( Sabah foruma baktığımızda da herkes çok güzel şeyler yapmıştı çok ezik olduğumuzu anladık. ;D İkimiz de hediye seçme özürlüsüyüz.. Mesela ben arkadaşlarımla birlikte Ezgi'ye hediye alacaktım valla ne yalan söyleyeyim doğum gününden 2 ay sonra eline ulaştı. Durum böyle olunca senin hediyen ne zaman gelir bilmiyoruz tabi. :P Uzun lafın kısası seni seviyoruz nice mutlu yıllara. 100 yaşına kadar yaşa ve buruşuk bir nine ol inşallah. ;D Ezgi ve Seher. :-*
  3. Haruka

Hakuouki 3.Sezon Geliyor

bunlar mutluluk gözyaşları :'( :'( Evet kesinlikle çok süper olur. 8) Benim için yazın iyi değil internetsiz yere gideceğim. :'( Animeleri biriktirip yanımda götürmem lazım. ;D
  4. Haruka

Bunlar da benim çizimlerim :D || Devamı

Onu çizdikten sonra en çok bu benzedi dedim. ;D Şeytan Otani'yi çizerken çok eğlendim çizdiğim süre boyunca mal mal güldüm. ;D
  5. Tabii canım erken kutlamanın ne zararı var hatta geç kutlamanın da zararı olmaz, karşındakinin vhooaahasır demesini sağlamışsan olay bitmiştir. :P Ezgi lan ne şapşalsın. :-* Doğum günün kutlu olsun Beth. :-* İlk defa Beth dedim hadi bunu da kutlayalım. ;D
  6. Haruka

Fairy Tail'de en yakışan çift ?

Bence de Lucy ile Natsu olmalı 8) Erza da olmaz Lisanna da. >:(
  7. Haruka

Fairy Tail'de en yakışan çift ?

Bence de ama Erza ile Jellal olmalı (yani tamam Mystoganla görünüş olarak aynı ama karakter farklı) :D
  8. Doğum günün kutlu olsun nice senelere Ezgi :)
  9. Haruka

En Güzel Gifler-Fotoğraflar

Göremiyoruuum. Sadece Nagini'yi görebiliyorum diğerlerini göremiyorum. :'(
  10. Haruka

Ben indirdim ama dönüştürme çok yavaş :'(
  11. Haruka

Hakuouki Shinsengumi Kitan'ın ilk 4 bölümünü izledim ;D Şimdi de geri kalanını indiriyorum 8)
  12. Haruka

En Son İzlediğiniz Dizi ?

Playful Kiss :D
  13. Haruka

Gintama

Beni tutarsan beklerim ama uff hafta sonu oturup ders mi çalışacağım >:(
  14. Haruka

Mesleğiniz yada olmak istediğiniz

Evet evet herkesin hayalleri yükseklerde benimki de yüksek İTÜ Mimarlık istiyorum ama nasıl olacak hiçbir fikrim yok :D
  15. Haruka

Gintama

Sanırım bu hafta sonu başlayacağım daha fazla dayanabileceğimi zannetmiyorum :D
  16. Haruka

Itazura na Kiss

Ben de izledim, beğendim ama yine de animesini tercih ederim :D Neğğğ :o Bak ya ne diyor bence çok güzeldi ;D
  17. Ben daha önce okumamıştım. Şaşırdım :o. Bu bilgiyi paylaştığın için teşekkürler ellerine sağlık :D
  18. Haruka

07 Ghost

Ezgi yine senin sayende başlamıştım (Zaten sen benim anime bankamsın :D). Çok sevmiştim ben bunu. Tabi Frau'yu ayrı sevmiştim (ya da sevmiştik mi demeliydim ;D).
  19. Haruka

Death Note

Benim yarım kaldı ya. Onu izlerken birşeyler oldu tamamını izleyemedim :'( Ama elbet bir gün bitireceğim ;D
  20. Haruka

Lovely Complex

Anime olduğunu bilerek izlediğim ilk animeydi :D Kesinlikle izlenmeli. Zaman bulsam ben de tekrar izleyeceğim 8)
  21. Haruka

Gintama

Ben de izlemek istiyorum ama bir türlü başlayamadım. Zaten sınav haftası da geldi bu animeye başlamak hayal oldu :'(
  22. Haruka

Skip Beat!

Of ya bir çıksa ne güzel olur. Bu kadar zaman geçmiş olmasına rağmen umudumu kesmeden bekliyorum ::)
  23. Haruka

Itazura na Kiss

Lafı bile olmaz Ezgi canımın böğrü ;D Sonunda, bu anime bitti diyorsun yarım kalan birşey olmadığı için. Gerçekten güzeldi :D
  24. Haruka

Itazura na Kiss

Önemli değil seve seve yaptım ama metni düzeltirken eksikler veya hatalar olmuş olabilir :D Ben de çok seviyorum o kadını. Gülmekten karnıma ağrılar sokan kadın o ;D
  25. Haruka

Another

Kesinlikle ama daha son çıkan bölümü izleyemedim :'(
  • Yeni Oluştur...

Önemli bilgi

Forum kurallarımızı okudunuz mu? Forum Kuralları.