Jump to content

Haruka

Üyeler
  • İçerik sayısı

1062
  • Son ziyareti

• Kazandığı günler

4

Haruka kullanıcısının paylaşımları

1. Haruka

Ouran High School Host Club

Hehe senin sayende başlamıştım iyi ki bana söylemişsin harikaydı :D Sınavlar bir bitsin bunu da tekrar izleyeceğim ;D
  2. Haruka

Peach Girl

İlk bölümden beri sinir krizi geçirmeme neden olan Sae dışında herşey güzeldi :D
  3. Japonca Adı:Itazura Na Kiss Diğer Adları:Mischievious Kiss Bölüm Sayısı: 25 Açılış Müziği: Kimi, Meguru, Boku - Motohiro Hata Kapanış Müziği: Kataomoi Fighter - GO!GO!7188 Konusu: Aihara Kotoko, liseye giden sıradan bir kızdır. İki yıl önce kendisi gibi yeni öğrencilerden biri olan zeki, yakışıklı ve bu meziyetlerinden dolayı bir o kadar da ünü yayılmış olan Irie Naoki'yi görür ve ona o an aşık olur. Naoki okulun en yüksek seviyesinde olan Sınıf A'da okuyordur. Kotoko ise en düşük sınıfı olan Sınıf F'dedir. Kotoko, Naoki ile birlikte olmak için çok çalışır ama bu çabaları bir fayda vermez ve hep F sınıfında okur. Kotoko yıllardır yapamadığını yapar ve sonunda bir aşk mektubu yazarak Naoki'ye uzatır. Ama Naoki onu red eder, çünkü aptal kızlardan nefret ettiğini söyler. Kotoko bu kötü şoku daha yeni yaşamışken, bir de babasının yeni yaptığı evin, 2 şiddetinde ki depremde yıkılmasıyla beraber hayatı daha kötü bir hal alır. Kotoko'nun babasının arkadaşı, onların evinin yıkıldığını duyunca evine davet eder ve böylece Kotoko ve babası oraya giderler. Kotoko'ların kalacağı evin sahibinin oğullarından biri de Naoki'dir. Kotoko ve Naoki'nin aynı çatı altında yaşayacak olmaları Kotoko'nun duygularını eskisinden daha fazla körükleyecektir. Karakterler Kotoko Aihara Lisede, ilk yılında açılış konuşması yapan Irie Naokiye gördüğü ilk andan itibaren vurulmuştur. Daha sonra evlerinin çökmesinden dolayı Irienin ailesinin yanına taşınmıştır. Babası, Naokinin babasıyla lise yıllarından beri çok iyi arkdaştır ve gelip onlarla yaşamalarınıda yine o teklif etmiştir. Naoki her ne kadarondan nefret ediyor gibi gözüksede, zaman ilerledikçe Kotokoyu sevmeye başlamıştır. Çok akıllı değildir (hatta tam bir "Aptal"dır.) Naokiden şantaj yaparak ders çalıştırmasını istemiştir. İlk defa top 50nin içine girebilmiştir. (İlk defada olsa, ismi aynı kağıtta Naoki ile beraberdir.) Üniversiteye Naoki için girmeyi planlamıştır. Naokiyi doktor olarak düşünmektedir ve bu yüzden hemşire olmak istemektedir. (Hemşire olursa Naokiyle beraber çalışabilecektir. ) Irie Naoki Hayatında hiçbir hedefi yoktur. Üniversiteye gitmeyi bile planlamamaktadır çünkü fazlasıyla zekidir. Daha sonra, Kotokonun isteği üzerine doktor olmayı kararlaştırır. Gayet soğuk biridir. (Belkide annesinin küçükken onu bir kız gibi giydirmesinden dolayı ) Japonyanın birincisidir. 200'ün üstünde IQ'su vardır. Ve bütün sınavlarda her zaman bir numaradır. Hem çok iyi bir aşçı, hem de mükemmel bir tenisçidir. (Aşçılıkta iyi olması, yemek tariflerindeki her ayrıntıyı iyi hafızasından dolayı harika bir şekilde hatırlayabilmesidir.) Daha sonradan Kotokoya karşı olan hisleri değişir. Aile Irie Shigeki Naokinin babası ve Kotokonun babasının arkadaşı. Bir oyuncak firmasında çalışır. Irie Machiko Naokinin annesi. Kontrolden çıktığında zapdetmek olanaksızdır. Ayrıca çokta saftır. Genellikle Naoki ve Kotokonun arasını yapmakla uğraşır. Çocuklarının mutluluğu onun mutluluğudur Irie Yuuki Naokinin erkek kardeşi. Kotkodan başta resmen nefret etsede daha sonra alışmaya ve sevmeye başlar. Şu anlık, Kotokoyla ilgili günlüğü bilinmektedir. Aihara Shigeo Kotokonun babasıdır. Kendine ait bir restorantı vardır. Karısının ölümünden sonra Kotokoyu tek başına büyütmüştür. Bu animeyi şu an ikinci kez izliyorum bence harikaydı. Sonu da yarım kalmadı güzel bitti. Herkese tavsiye ederim ;D
  4. Haruka

En Çok Sevdiğiniz Kitap?

Filmde olduğu gibi kitapta da favorim Harry Potter serisi 8)
  5. Haruka

En Çok Sevdiğiniz Film

Harry Potter serisine bayılıyorum :D Kim bilir kaç kere izledim vaktim olsa yine izlerim 8)
  6. Haruka

Bunlar da benim çizimlerim :D || Devamı

Teşekkür ederim... Ama öyle deme benim arkadaşım da yeteneğim yok diyordu ama gayet güzel çizdi :o
  7. Haruka

Bunlar da benim çizimlerim :D || Devamı

Teşekkür ederim :o
  8. Haruka

Aklımdaki Animenin Devamı Gelecek Mi?

Kaichou Wa Maid Sama Skip Beat Özellikle Skip Beat'in devamı olmalı resmen yarıda kaldı >:P
  9. Aslında izlediklerimin hepsinin içinde olmak isterdim ama özellikle Fairy Tail'in içinde olmak isterdim ;D
  10. Haruka

İlk İzlediğiniz Anime?

Benim ilk izlediğim anime Sailor Moon ama bilerek değildi, bilerek izlediğim ilk anime Lovely Complex :P
  11. Naoki-Kotoko Otani-Koizumi Usui-Misaki Mystogan Gray Lucy Kagura Edit: Byakuya Renji Matsumoto Gin Matsumoto-Gin Yoruichi-Urahara Nobu Nobu-Nakao Otani Edit 2: Koizumi Lelouch-C.C Lelouch'un gözünün içine tükürüp bıraktım adeta. B) Kagura Shinpachi Gintoki Tsukuyo Edit 3: Edit 4: Edit 5: Bunlar da Uta no Prince-sama'daki harika şeyler. -_- İlk defa boyalarla bu kadar haşır neşir oldum. Uğraştıkça olacakmış gibi gözüküyor. Bunları daha dün çizdim. En yenileri bunlar. ^_^ />
  • Yeni Oluştur...

Önemli bilgi

Forum kurallarımızı okudunuz mu? Forum Kuralları.