Jump to content

Haruka

Üyeler
  • İçerik sayısı

1062
  • Son ziyareti

• Kazandığı günler

4

Haruka kullanıcısının paylaşımları

1. Haruka

çizimimi nasıl geliştirebilirim?

Azim hirs ve kararlilikla... Ya bissuru videolar falan oluyor bizim Meltem onlari izleyerek ve bol bol calisarak baya gelisti ay tink. İste basta goz agiz yuz derken devamini getirirsin. :D
  2. Haruka

Dünyanın En İğrenç 10 Yemeği

Cok karisik ya. Bi de nohut falan oluyodu galiba icinde. Ben nohutu oyle sevemedim bi turlu. :D
  3. Haruka

Selamselam

Zahmet etmeycem anladin sen. :D
  4. Haruka

Sevilmedigi oluyormus demek ki. :D
  5. Haruka

Ben asure bile sevmem eheheh bunlar icin hayirlisi diyebilirim ancak. :D
  6. Haruka

Tuylu tuylu oldugu icin sevilmeye daha uygun aslinda, evet. Ajajhajakz
  7. Haruka

Oha su tarantula nasil oluyordur acabagg? :o Bu arada karinca seysine listedeki en insafli yemek denmis. Ay host ulan diyorum. Ahkagaisk
  8. Haruka

Mathers Çizim Başlığı

Ellerine saglik cok guzel olmuslar. :D Ben de bakmadan cizemiyom, yalniz degilsin. :D
  9. Haruka

Merhaba Arkadaşlar

Hos geldin. :D Bizim eskiden topladigimiz tasolar duruyor. B) Gerci azalmislar, kaybolanlar oldu herhalde. <_<
  10. Haruka

Üye Albümü

Ay ne isim var ayooollll ahakhajskd
  11. Haruka

Üye Albümü

Of sen atma ya. :D
  12. Haruka

Üye Albümü

Bence sakal guzel. -_-
  13. Haruka

Yaoi Fc (+15)

Sevmeyebilirsin pek tabi dovecek degiliz. :D
  14. Haruka

Holaa!!

Lan ne guldum ya. Ahjagjajd O degil de ben de okudum haberim olmadan direnise mi katilmisim :ph34r:
  15. Haruka

Holaa!!

Hos geldin Mukonun oda arkadasi Melike. :D Ben de Seher. :D Umarim iyi vakit gecirirsin. ^_^ Bu aralar yazdigim en uzun hos geldin mesaji oldu galiba. Ahahagayvsja
  16. Haruka

Aşık Olunan Anime Karakterleri

Şimdi bissürü var ama aklıma gelenleri yazacağım.. :D 1.Kuchiki Byakuya-Allam o nasıl bir asalet nasıl bir karizma gelsin hemen evlenek. 2.Usui Takumi-Yenilesi bitirilesi mahluk ya insanların kalbini durdurmak için çizilmiş. 3.Tsugura Ren-Fazla söze gerek yok. Bir de Kyoko anlasa... asdfasf 4.Abarai Renji- Hehe bunu da alırım yeter ki bana varsın. :ph34r: 5.Zaraki Kenpachi- Oooffff adamın bir duruşu bir bakışı yeter ya bi de o zilleri yok mu o zilleri canım ya. Şimdilik bu kadar yeter la bu bile yordu beni çok üşeniyom çok. -_-
  17. Haruka

konnichiha^^ merhaba

Hoş geldin. :D
  18. Haruka

İtiraf Köşesi

Harikaligimi da millete bulastirdim adeta. B) İyi bari sen bilirsin zaten ben de yollasin istememistim ama bak koyarim gorursun tarzi bi sey demisti ben de koy lan ne olacak gibi bi sey demistim. Agjagauskak
  19. Haruka

İtiraf Köşesi

Eren koydu iste sana da sevgilerini yollasin istersen. :D
  20. Haruka

İtiraf Köşesi

Ben kalmisim da ondan dolayi oyle olmus demiyor da ne diyor pacoz. Agjahaisk
  21. Haruka

İtiraf Köşesi

Cumleyi tam tersi sekilde kurman gerekmez mi la? Kafami karistiriyon.
  22. Haruka

İtiraf Köşesi

Neyse ki artik birakti rahat rahat uyuyoruz. ^_^
  23. Haruka

Yaşadığın En Korkunç Olay?

Bizim okul kopek kayniyo la. :D Of ama o kadar tatlilar ki gormeniz lazim. ^_^
  24. Haruka

İtiraf Köşesi

Oggfff o gece lambalari.. Bi ara kardesim korkardi ya isik acik ya da gece lambasi acik yatardi fitik olurdum. :(
  25. Haruka

İtiraf Köşesi

Biz Ezgiyle misir gevregi ve sutu oyle harcamaktansa birlikte oturup yemegi tercih ederiz. B) agahsdhsk
  • Yeni Oluştur...

Önemli bilgi

Forum kurallarımızı okudunuz mu? Forum Kuralları.