Jump to content

Haruka

Üyeler
  • İçerik sayısı

502
  • Son ziyareti

• Kazandığı günler

4

İletiler bölümüne Haruka kullanıcısının eklediği dosyalar

1. Biz de Ezgiyle ilk baslarda cizgi film mi izliyosunuz diyenlere oturup aciklama yapmaya calisirdik. Simdi dusununce o aciklamalara gerek yokmus. Ben zaten cizgifilm de izliyorum. Biri benle bu konuda dalga gecse de izleyecem tabe. Neden oyle ugrastiysak zamaninda bilemiyom, bosa zaman kaybiymis. -_-

Heh neyse sey bizim gibi anime izleyenler icin artik animeleri ayirt etmek zor olmasa gerek. Diger insanlarin da Nemo'ya, Up'a veya diger animasyonlara anime demesini aldirmam. Ne istiyorsalar onu desinler. :D

2. Osurdum diyor çaktırmayın :D Bağğyanlarda pozitif oluyor irkeklerde negatif bi koku ondan öyle diyor :D

Oha la gtndn anlama kavramina yeni bir boyut daha kazandirdin. Seni oyle boyle degil asiri bir derecede tebrik ediyorum. :D

3. Ne zamandır baklava paylaşmıyorum yaaa :D :D Kızları da düşünmek lazım biraz :D

o_o_germany_hetalia_germany_34621690_566

italy-brothers-529868e766e49b1803005cc7.

original.jpg

uuu yeeeeeeeaaahhhh

large.jpg

Böyle fun artlara bayılıyoruuuuummmm kill-crazy-rabbit-emoticon.gif?129279377

The-Sexy-Guys-bleach-anime-17941177-730-

Doktor Hanim kizimiz kalbimizi durdurmak istiyor. :ph34r:

La Ero vurundun ne ayol? Lutfen dikkat et sen bugune bugune Ecchi FC'in kurucususun. -_-

4. ' sadece okan ' D:

Ay bu olay nerde vardi diye bos bos dusundum. Gecenin getirdigi yamismanin etkisiyle ancak simdi aklima geldi. Harry Potter'da vardi. Sadece Harry'im diyordu. :D Oyle yani soyliyim icimde kalmasin dedim, konuyu kaynatiyor falan degilim. :ph34r:

5. Ya eren emele talipse onu da hareme alabiliriz biz dimi seher ? Cocuk kuslar yemek yerken kenardan gidiyomus lan tam benlik. :D

Zeynep senin de mi haremin vaar ? :O

Edit: cevap gelmis. Ben de sakliyorum dur olcucem aosodock

Hee kanka alalim istiyorsan. agHahjanak

Ya ben de merak edip sacimi olctum 18cm cikti. agajagjaja Kestirdigim kismi ne kadar bilmiyom onu bulup olcmeye usenirim, gerci o da cok uzun degildir herhalde. Of merak ettim birazdan bakam bare avahahjzn

6. çok şey dedi :ph34r: bu arada sen ne ayran gönüllüsün yaaa <_< hem bana ilan-ı aşk yap sonrada Emel e yazıl hoohhoooo <_<

bidakka hatlar karıştı kim kimi alıyodu :blink: kimin eli kimin cebinde karıştı ortalık en iyisi ben hepinizi alayım :D

Once ben Ezgiye, Ezgi Emele, sonra otomatik olarak ben Emele, sonra sen Emele ve Jansete, sanirim Janset de Emele, Arda da Emele ve sana talip. Kisacasi bir yerden sonra herkes Emele. qghagajanakab

• Yeni Oluştur...

Önemli bilgi

Forum kurallarımızı okudunuz mu? Forum Kuralları.