Jump to content

Real-Men-Frrranky

Üyeler
  • İçerik sayısı

312
  • Son ziyareti

Real-Men-Frrranky kullanıcısının paylaşımları

1. Real-Men-Frrranky

Kim, kiminle, nerede, ne yapıyor?

Bir yerde erkek muhabbeti yapılıyordu ben franky aldım yanıma cenor pink i dedim ulan noluyo burda baktım yağmur yağıyo dışarda cenor ağlıyo teselli ettim okeye 3.levi 4.yagami geldi levi da çay koydu usta demli olsun dedim başım gözüm üstüne dedi getirdi içtik beraber
  2. itazura na kiss (kopya çektim bu arada:D)
  3. Real-Men-Frrranky

Zoro vs Luffy

selamlar burayı canlandıralım hadi öncelikle bu tartışma çok fazla yaşanıyor bence luffy alır neden peki; en basit sebebi luffy tayfanın kaptanı yani şu ana kadar gördüğümüz tüm fightlarda en güçlü kişilerle her zaman luffy savaştı ve bu böyle gitmeye devam ediyor bunun ilerisine de bakarsak luffy gerçekten kaptan olarak çok çok güçlü insanlarla savaşıcak ve bunun için gerçek bir yonko olması gerekiyor ki ona bağlı power up da alması gerekiyor çünkü dediğim gibi luffy her zaman rakibin en güçlüleriyle savaşıyor ve zoro da yardımcı kaptan veya o seviyeler de insanlarla savaşıyor aslında burdan bir kere geliyor burada mangaka bize ne vermek istiyor onu düşünmemiz lazım.Bence bağıra bağıra diyor ki anlayın artık luffy en güçlüyle savaşır ve en güçlüyle savaşmak için de en güçlü olması gerekir.Luffy kral zoro da kralın sağ kolu olacak adamdır mantıken zoro nun luffy den güçlü olması ihtimalini göremiyorum ben.Zoro nun güçlü olduğunu söyleyen insanların belirttiği 2 şey var.1- thriller bark ta tüm hasarı alması 2-henüz gerçek gücünü göremememiz.Thriller bark olayında zoro bize ne kadar dayanıklı olduğunu gösterdi.Pica ile olan savaşında da çok fazla zorlanmadı.Bence ilk olayın amacı tamamen seriye epik bir sahne kazandırmak ve insanlara bunu hatırlatmak ki öyle de oluyor.Zoro nun daha hiç tüm gücünü kullanmaması olayına gelirsek de zoro ne kadar güçlü olursa olsun kral kralın sağ kolu yani luffy den güçlü yapmaz mangaka çünkü yaparsa serinin mantığına uymaz şu ana kadar yanlış hatırlamıyorsam kaptandan daha güçlü sağ kol görmedik görmeyiz diye de düşünüyorum.Eğer ki zoro luffy den güçlüyse yani öyle bir ihtimal varsa da o zaman tayfa zaten çok çok güçlü bir konum da olmuş olur animenin bi anlamı kalmaz luffy katakuriyle savaşırken canı çıktı eğer zoro luffy den güçlüyse bu onun halihazırda yonkouların 1.bölüm komutanlarından güçlü olduğunu gösterir ve wano sonrası alınacak power up larla zoro yonkou seviyesine ulaşır artık ve ben böyle bir ihtimal göremiyorum açıkçası.Haki seviyelerinden vs bahsetmek isterdim ama maalesef bu kadar detaylı bir inceleme yapamayız bu konuda mangaka bize pek bir şey vermedi. Bu arada olmaz ama yabancı iki kişi olarak 1 vs 1 de zoro luffy e karşı kılıç kullandığı için avantajlı olur fakat luffy nin de hakiyle üstesinden gelme ihtimali var her ne olursa olsun 1 vs 1 de zoro daha avantajlı olur(kazanır demiyorum orasını bilemeyiz) fakat bu luffy den güçlü olduğu anlamına gelmez yine de siz ne düşünüyorsunuz
  4. aynen animeler arası çok saçma mesela logia türü meyve yemiş biri buza ışığa dönüşmüş rakip karakter ne kadar güçlü olsa da ışığa dokunamayacağı için birşey yapamaz bu diğer karakterin de en güçlü karakter olduğunu belirlemez ama
  5. Real-Men-Frrranky

Animelerde ortaokul vs.

daha farklı ama mangakaların ortaokul kavramı çok değişik onlara göre ortaokula geldinmi büyüyüp adam kesip biçme çağına gelmiş oluyorsun
  6. subaruyu cadıyla shipleyenler de olacağı için en sonda linç yememek için sap bırakabilirler subaruyu o kötü olur baya
  7. Real-Men-Frrranky

Selllammlar

zaten çok fazla bölüm birden izleyince bi zamandan sonra animeden sıkılıyosun sürekli sürekli one piece araya başka animelerde atman gerekiyo 12 13 bölümlük öyle yapınca tadı çıkıyo iyice
  8. Real-Men-Frrranky

Öneri Youtube Kanalım

rica ederim ne demek
  9. Real-Men-Frrranky

Öneri Youtube Kanalım

Türkçe olarak böyle içerikler görmek gayet güzel,tebrikler.Videolar da konuşma olan bazı yerler de müzik yüzünden çok fazla anlaşılmıyor fakat çok büyük bir sorun değil isterseniz biraz daha kısabilirsiniz onun dışında gayet güzel.
  10. Real-Men-Frrranky

Selllammlar

valla uzun sürdü baya:D aslında mangasını da okuyabilirsiniz animenin çok uzun olmasının bir sebebi de her manga chapterını 1 anime bölümü yapıyorlar o yüzden uzuyor mangayı okursanız daha rahat güncel olursunuz
  11. noragami
  12. Real-Men-Frrranky

Selllammlar

ya aslında 900 küsür bölüm çok geliyo ama öyle bir anda izlemiyosun en azından ben öyle yapmadım her gün 1 bölüm izliyodum okula giderken öyle öyle bazen daha fazla izledim takıla takıla geldim güncele
  13. valla kimse bulamamış bende bulamadım yeni bi tane bırakıyorum Bir zindanda kızları tavlamaya çalışmak yanlış mı?
  14. Köyden indim şehire manav tezgahı fantezisi
  15. avatar 8 imza 9 bende imza yok ama ellerini kaldırıp super diyen bir franky hayal edin:D
  16. One Punch Man
  17. Real-Men-Frrranky

Selllammlar

One Piece e ara vermek aslında iyi oluyor bende ara vermeyi ve bölüm biriktirmeyi düşünüyorum ama dayanamıyorum çoğu zaman.d
  18. Real-Men-Frrranky

Selllammlar

selamlar umarım one piece e devam edersin çünkü big mom arc ı sonrası önemli gelişmeler oluyor foruma hoşgeldin umarım iyi vakit geçirirsin sormak istediklerin veya anime önerilerin olursa çekinmeden yazabilirsin
  19. buralar ölmüş ya canlandırmak için ilk adımı atıyorum siz ne düşünüyosunuz anime-manga farkları hakkında siz ne düşünüyosunuz anime-manga farkları hakkında
  20. Real-Men-Frrranky

MANGA UYGULAMASI

manga denizi ve manga okuma şeysi en iyileriydi türkçe olarak ama ikisi de kapandı hatta mangadenizi yeni kapandı eğer hala arıyorsan mangaship gayet iyi
  21. durumlar vahim usta ne diyelim

• Yeni Oluştur...

Önemli bilgi

Forum kurallarımızı okudunuz mu? Forum Kuralları.