Jump to content

syts77

Üyeler
  • İçerik sayısı

11
  • Son ziyareti

syts77 kullanıcısının paylaşımları

1. syts77

Shirohime ve Raisei Youtube Kanalı

Güncelleme: Kimetsu no Yaiba: Yuukaku-hen - Değerlendirme
  2. Herkese merhaba, Eşimle birlikte başta anime olmak üzere film, dizi, manga, oyun vb. çeşitli konularda fikirlerimizi paylaştığımız bir Youtube kanalı açtık. Büyük bir beklentimiz olmadan olabildiğince devam ettirmeye çalışacağız. İlginizi çekerse bekleriz :) Shirohime ve Raisei Kanal Linki Son video: En sevdiğimiz JoJo ana karakterleri
  3. syts77

Akai Anime Blog

Güncelleme: 2020 Anime Sıralaması
  4. syts77

Akai Anime Blog

Güzel düşünceleriniz için çok teşekkür ederim, mutlu oldum yazıları ve genel olarak anlatım tarzımı beğenmenizden. Önerdiğiniz konu gerçekten ilgi çekici ama benim pek derin bilgi sahibi olduğum bir alan değil. O yüzden faydalı ve okumaya değer bir yazı ortaya çıkaramam diye düşünüyorum. Yine de böyle önerilere hep açığım. Buradan da blogdaki yorum kısmından da okumak istediğiniz başka konuları benim yazmam için önerebilirsiniz :)) Bilgi sahibi olup, idare eder bir şeyler karalayabileceğimi düşündüğüm bir konuysa seve seve yazarım. Tekrar çok teşekkür ederim
  5. syts77

Akai Anime Blog

Genellikle kalbur üstü serilere göz atıyorum sezon başlarında, onlarda çoğunlukla daha popüler oluyor zaten. Teşekkür ederim ayrıca... Keyifli okumalar :)))
  6. syts77

Akai Anime Blog

Teşekkür ederimBelirli aralıklarla yazmaya çalışıyorum böyle derlemeleri. Keyifli okumalar :)))
  7. syts77

Akai Anime Blog

Güncelleme: 2021 Kış: İlk İzlenimler
  8. syts77

Akai Anime Blog

Yeni güncelleme: 2020 Sonbahar: İlk İzlenimler
  9. syts77

Akai Anime Blog

Yeni güncelleme: Yaz 2020: İlk İzlenimler
  10. syts77

Akai Anime Blog

Teşekkür ederim. İyi okumalar :))
  11. Daha önce bu sitede başka bir hesap altında tanıttığım, anime incelemeleri ve benzeri yazılar yazdığım blogumu adres ve içerik olarak güncelledim. Okumak isteyenleri beklerim. Güncel yazıların linklerini de ekledim :) https://akanoanime.wordpress.com/ Perfect Blue SukaSuka Tamako Love Story Re:Zero 2015 Anime Sıralaması 2015 Anime Ödülleri 2016-2017 Anime Sıralaması 2016-2017 Anime Ödülleri 2018-2019 Anime Sıralaması 2018-2019 Anime Ödülleri
  • Yeni Oluştur...

Önemli bilgi

Forum kurallarımızı okudunuz mu? Forum Kuralları.