Jump to content

Mutaika

Üyeler
  • İçerik sayısı

821
  • Son ziyareti

• Kazandığı günler

3

Mutaika kullanıcısının paylaşımları

1. Sabahta mantıklı cümle kuramamışım "gece benden gece" ??
  2. Sık sık kahve içen biri misin :D? Ben gece saat 12'de falan içmeyi severim tabii cumartesileri
  3. O zaman yanlış olabilir Sen yine gece benden gece mantıklı cümleler, sabah forumda olmayı bekleme
  4. Günaydın, Günaydın, Günaydın... Gorjek sana da günaydın burdasın biliyorum
  5. Farazi ile Sago'yu karıştırmışım birbirine dün gece eh gece olunca ve yıllar geçince böyle oluyor Günaydın
  6. Hoş mu oldu şimdi :D? @pegasusejder sen geçende mühendis demişitin dimi ben elektrik elektronik mühendsisi dedin sandım
  7. Ben çıkıyorum forumdan iki yerlekle uğraşmak yoruyor :D
  8. Yok yani orada demek istediğim daha kaç tane parçayı yanlış kişi söylüyor sandım :D
  9. Hiç dinlemedim maalesef
  10. Evet geçmişimi gözden geçirmem lazım :D Kim bilir daha kaç tane böyle parça var
  11. Yanlış duyuyormuşum :D
  12. İlk verse Farazi?? Ben mi yanlış duyuyorum O_o?
  13. İlk defa gördüm o şarkıyı, yine eski bir parça ama Çatımda Radyolar'ın Beat'i çok güzel dinlemediysen bir bak derim
  14. Kayra ile featmiş :D O kadar zaman oldu ki unutmuşum
  15. Çok eski bir parçadır ama Bir Günlük Öldürün beni var Mesela Yani'den bile daha eski biliyor musun o Farazi'nin bir parçasıydı çok güzeldi bak tekrar dinleyesim geldi :D Dediğim gibi çok dinlemedim direkt olarak seviyorum denilemez
  16. E yani onlar tabii ki olur nasıl fark edelim :D? Zaten millet buraya kafa dağıtmak ve muhabbet için geliyor çoğunlukla fazla kasmaya gerek olmadığını düşünüyorum
  17. Kayra'yı Mesela Yani'den tanıyorum güzel parçaydı
  18. Maalesef hiç hatırlamıyorum ama şehir şehir geziyor olduğunu hatırlıyorum :D Nasıl senin dilin kötü ve biz neden anlayamıyoruz
  19. Ben eskiden dinliyordum şimdi yeni çıkan parçaları çok dinlemiyorum, Sagopa çok dinliyordum ama şimdiki parçalarını dinlemiyorum onun dışında dinlediğim daha çok var ama artık hepsini dinlemiyorum
  20. Nasıl yani :D?
  21. Ferris effect?
  22. Yav Pega'ya inanma dedim ya sadece ben biliyorum diye :D Ben de bir kere denemiştim bir tane adam vardı ders veriyordu çok iyi ok atıyordu çok özeniyordum tabii ben beceremedim
  23. Chyron baya kişiyi ifşalamıştı hatırladığım kadarıyla Sen ne tarz dinlersin?
  24. Ha beni etiketleyince benim bölümü sordun sandım :D Pega'nın dili iyidir ama hatta baya iyidir. Okçulukta şaşırdım Chane-san ayrıca her şeyi bilebilir Aynen hatta sürekli dayanışma halindeler
  • Yeni Oluştur...

Önemli bilgi

Forum kurallarımızı okudunuz mu? Forum Kuralları.