Jump to content

HcEmre

Üyeler
  • İçerik sayısı

5
  • Son ziyareti

Profil Bilgileri

Son profil ziyaretçileri

Son ziyaretçiler bloğu devre dışı bırakıldı ve diğer kullanıcılara gösterilmiyor.

HcEmre üyemizin başarıları

1. HcEmre

Anime Çizmeyi Bilen Aranıyor...

İşin aslı merak ettim yeni yaptığımız oyun için seslendirme ekibine ihtiyacımız var.
  2. HcEmre

Ben genelde Apple'nin (Digital art)'nı kullanıyom ama eskiden hatta şimdi bile "Blender" denen uygulamadan 2D çizim yapabilirsin Ben Blender'ı 3D Tasarımlar yapıp kullanıyodum veya satıyodum. artık iş için yapıyorum. Deneye bilirsin
  3. HcEmre

haklısın ama şunu'bil daha ekip'bim yok ekip le birlikte düşünmek daha mantıklıdır buna "ekip çalışması" denir
  4. HcEmre

Knk bu yorumu bekliyodum tsk.. Yazılım okuduğum'dan dolayı artık herşeyi ingilizce olarak yazıyom kusura bakma kardeş
  5. Merhaba Ben Anime Yani (Digital art) Dedigimiz görseller çiziyom genelde PC veya tabletten yapıyom. Ama Tableti sadece iş yerinde kullana biliyom Tasarım Yaptıgım icin Ben Anime Cizmeye karar verdim tabi 3 veya 2 dk olcak seklinde - 24 dk icin gücümuz yetmez :) Cizim İcin Ekip Arkadası Arıyom Henüz Hikaye Karar vermedim ama Eski Çag olan bir manga hikaye düsüyom türk'lerin oldugu varsa tabi... Eger Sizin Ciizm Yapabiliyorsanız ve bana katılmak isterseniz lütfen çekinmeyin... Birlikler Türk Anime'si Yapalım belki tutar seslendiremeyi tabi türkce düsünüyom Bunlarda Yaptıgım Cizimler (Tabiki karakterler bana ait degildir)
  • Yeni Oluştur...

Önemli bilgi

Forum kurallarımızı okudunuz mu? Forum Kuralları.