Jump to content

ShadyRogue

Üyeler
  • İçerik sayısı

164
  • Son ziyareti

ShadyRogue kullanıcısının paylaşımları

1. Gerçekten sadece sonuncuyu izledim bu yüzden diğerlerine de bakacağım kesinlikle, Owari no Seraph izlenecekler listemdeydi ve sanırım sonunda öneri geldiğine göre başlamalıyım yakında :)
  2. İlk ikisini izlemiştim ve bayağı hoşuma gitmiştiler o yüzden The Unlimited -Hyoubu Kyousuke'ye bakacağım, teşekkürleer! :)
  3. Çok teşekkürler, ikisini de daha önce görmeme rağmen bakma isteği gelmemişti içimden. Şimdi kesinlikle izlemeye karar verdim :)
  4. Kendisi ilk izlediğim animelerden, sanırım popüler olanları izlemiş olduğumu belirtsem iyi olurdu.
  5. Ana karakterin herhangi bir Villain'ı çok efor sarf etmeden rahatça yenebildiği anime önerisinde bulunabilir misiniz? Kendi dünyasında en güçlü kişi veya herkesten farklı özelliği olan biri olmalı. Isekai animelerde bu olay çok yaygın bu yüzden çoğunu izledim ama normal dünyada ana karakterin daha en başından güçlü olduğu animeleri pek izlemedim sanırım. Zaten anime izlemeye karantina döneminin başında başladım sayılır. MAL listem yok ama şurada izlediğim tüm animeler var: https://www.tvtime.com/en/user/34511652/profile
  6. ShadyRogue

komedi anime önerisi

Welcome to Demon School! Iruma-kun
  • Yeni Oluştur...

Önemli bilgi

Forum kurallarımızı okudunuz mu? Forum Kuralları.