Jump to content

nagito_komaeda

Üyeler
  • İçerik sayısı

68
  • Son ziyareti

• Kazandığı günler

2

İletiler bölümüne nagito_komaeda kullanıcısının eklediği dosyalar

1. boş kenardaki bir kısıma sağ tıklayıp incele ye basacaksın ondan sonra sağda çıkan yerden network sonrada media ya tıklıyacaksın videoyu başlatınca orda bir dosya çıkıyo çıkmazsa ileri al çıkar o çıkan dosyaya sağ tıklayıp yeni sekmede aç dersen sağ altta üç nokta işareti gibi birşey vardı sanırım ordan da indir diyorsun biraz karışık oldu ama ben hep böyle indiriyorum :D

2. canatan, 2 saat önce tarihinde yazdı:

romantik komedi değil daha çok romantizm + drama anime önerebilecek var mı golden time yada rascal misali

kokoro connect 

anohana

nagi no asu kara

your lie in april

kimi no nawa (film)

koe no katachi (film)

kimi no suizou wo tabetai (film)

tenki no ko (film)

toradora

true tears

myself;yourself

plastic memories

nana

haruhi suzumiya

clannad

sakurasou no pet kanojo

bu tarz pek izlemediğim için aklıma pek bişey gelmedi  umarım hepsini izlememişsindir 

3.  

nagito_komaeda, 05.06.2020 - 11:28 tarihinde yazdı:

overlord

no game no life

konosuba

how not to summon a demon lord

gate

the philosophers grandson

log horizon

drifters

restaurant to another world

re creators

honzuki no gekokujou

zero no tsukaima

choyoyu

isekai cheat magician

problem children coming from another world

kenja no mago

mairimashita iruma kun

shinchou yuusha

hataage kemono michi

watashi nouryoku wa hichinki

yeni bi kaç tane isekai izledim onları da yazayım buraya

my next life as villainless

princess connect re:dive

dog days

naka no hito genome

hagure yuusha no arsthetica

death merch

maou sama retry

okaasan online

conception

4. esmaderdi, 4 dakika önce tarihinde yazdı:

Merhaba! Ben Esma. 19 yaşındayım. 13 yaşındayken abimin zoruyla animeye başlamıştım. O zamanlar Sword art online yeni başlamıştı. Her hafta 1 bölümden serinin yarısını izledim. İlk yarı bittiğinde animenin de bittiğini sanıp bırakmıştım. Ortaokul son sınıftayken bir arkadaşım beni Bleach izlemem için cesaretlendirdi. :love-onion-head-emoticon:  Çok severek izleyip bitirdikten sonra Naruto, One Piece, Hunter x hunter gibi klasik shounen animelerini izledim. Daha farklı şeyler izlemek istediğimde abim Death Note ve Code Geass'ı izlememi söyledi. 
    :super-onion-head-emoticon: İkisini de izleyeli yıllar olsa da en sevdiğim animelerdir. Toplamda 300 küsür anime izledim. Çin dövüş sanatları novellerini sevsem de en tutkulu olduğum konu Batı fantezisidir. Brandon Sanderson favori yazarım ve yazdığı Kralların Yolu en sevdiğim kitaptır. Eskiden sık sık Kore dizisi izlesem de şu anda pek izlemiyorum. Ama çoğu klasik seriyi izledim. Şu anda animeden çok video oyunlarına ilgi gösteriyorum. En sevdiğim oyun Divinity Original Sin 2'dir. Ayrıca Dragon Age ve Mass Effect serilerini de eğlenerek oynadım. :gameaddictplz:

Hala anime izliyorum ancak yeni sezonlar konusunda çok seçici davranıyorum. İzlemek için anime seçerken en önem verdiğim şey animenin stüdyosu. En sevdiğim stüdyolar : Brain's Base, Kyoto Animation, Studio Ghibli, Studio Chizu, Bones, CoMix Wave Films, Madhouse. 

Benim için mükemmel sayılan animeler şunlardır:

Violet Evergarden

Mob Psycho 100 2

Natsume Yuujinchou

Made in Abyss

B: The Beginning

Noragami Aragoto

Bakemono no Ko

Steins;Gate 0

Yahari Ore no Seishun Love Comedy wa Machigatteiru. Zoku

Kaguya-hime no Monogatari

Gintama Movie 2: Kanketsu-hen - Yorozuya yo Eien Nare

Baccano!

Katanagatari

Durarara!!

Foruma fanfiction yazmak için kaydolmuştum. Aktif olduğum sürece umarım herkesle iyi anlaşırım. :yesss-crazy-rabbit-emoticon:

hoşbuldunn!!!  bende stüdyolara dikkat ederk anime seçerim genelde ve made in abyssi violet evergarden ,steins gate,baccano,durarara hepsi favorilerimden  şimdiden iyi anlaşıcağım bence :love-you-crazy-rabbit-emoticon:

• Yeni Oluştur...

Önemli bilgi

Forum kurallarımızı okudunuz mu? Forum Kuralları.