Jump to content
Search In
  • More options...
Find results that contain...
Find results in...

T-BAG

Kayıtlı Üye
  • Content Count

39
  • Last visited

About T-BAG

• Rank
    Level 1

Profil Bilgileri

Recent Profile Visitors

The recent visitors block is disabled and is not being shown to other users.

1. berserk 97 yılındaki ama attack on titan kizumonogatari 3 film serisi kuroshitsuji ana karakteri kadın seslendiriyor biraz rahatsız edici ama konusu çok güzel
  2. mob psycho 100 kesinlikle öneririm saitamadan bile daha güçlü İCHİBAN USHİRO var birde bu biraz ecchi harem ama konusu komedisi güzel
  3. saiki kusuo izlememiş birisin seni şuan ne kadar kıskandım bilemezsin keşke unutup tekrar izlesem diyeceğin bir seri boş durma hemen başla :)
  4. Shimoneta serisi var anna diye bir karakter sapıklık için mücadele veriyor ama en sonunda o sapık oluyor :D öneririm komedisi mükemmel
  5. benim için en iyi power up serisi highschool dxd ama ecchi biraz fazla :D ona göre izlersin
  6. adamlar çok güzel novelden animeye geçiriyor serileri çok iyi iş yapıyorlar ama iş seslendirmeye gelince konu ne kadar iyi olursa olsun ciddiye alamıyorum malesef :/
  7. içlerinden izlemediğim sadece son yazdığın ama malesef çin animesiymiş... yinede teşekkürler
  8. selam dostlar ana karakteri baba-oğul konulu anime önerebilirmisiniz. kategori olarak seinen komedi yada doğa üstü güç olursa güzel olur
  9. GİN NO SAJİ KAGUYA-SAMA KAKUSHİGOTO KORE WA ZOMBİE DESU KA YAMADA-KUN GRAND BLUE SAİKİ KUSUO MOB PSYCHO 100 OPM GREAT TEACHER ONİZUKA DANSHİ KOUKOUSEİ NO NİCHİJOU KOMEDİ BAĞIMLISI OLARAK EN SEVDİĞİM SERİLER BU. TAVSİYE EDERİM HEPSİNİ
  10. Romantizm ve komedi olarak en sevdiğim golden time var en güçlü ana karakter psişik ve komedi olarak (saiki kusuo) ve (mob psycho 100) var saiki kusuo izlemeni şiddetle tavsiye ederim zeka ve akıl oyunlarından bahsedersek (steins gate) zirvede oynar.
  11. Sadece meraktan Shoujo izleyen erkek varmı aranızdan ? daha doğrusu severek ve yahut beğenerek izleyen varmı ?
  12. 9.bölüme kadar animeden birşey hissetmediysen daha olgunlaşmamışsındır. biraz büyü sonra izle en iyisi.. boşuna 11 yıldır 1.sırada değil yani
  13. fullmetal alchemist brotherhood izleyebilirsin o da büyü temalı
  • Create New...