Jump to content

edhem

Üyeler
  • İçerik sayısı

6
  • Son ziyareti

Profil Bilgileri

Son profil ziyaretçileri

Son ziyaretçiler bloğu devre dışı bırakıldı ve diğer kullanıcılara gösterilmiyor.

edhem üyemizin başarıları

1. edhem

hunter x hunter fandomu neden kayıtsız

150 ileti doldurmayan konu açamıyormuş yıkıldım bu kural karşısında
  2. edhem

ve evet biliyorum animelerde çok mantıklı şeyler aramamak gerek ama uzun süredir anime izliyorum ve animelerin boktan felsefeleri beni okumaya/araştırmaya iten şeydi o yüzden olabildiği kadar felsefik düşünmek istiyorum belki Japonlar da bunu görüp biraz daha mantıklı davranalım diye kendilerini değiştirirler Japonlar değişmezse bile Türklerden animanga hayranı olup çizgi roman vs.. yazmak isteyenler çok
  3. edhem

yazım yanlışları mutlaka vardır olabildiğince düzgün yazmaya çalıştım hata varsa beni düzeltirsiniz,konu hakkında ki fikirlerinizi de almak isterim belki de normal olan sizsinizdir ben fazla nerd ümdür
  4. Herhangi bi' fandomda olsanız bile bence hala konuşabileceğimiz bir konu,bilmiyorum ben mi fazla ciddiye alıyorum yoksa animecilerin mi bir sorunu var:D Başka fandomlarda da elitistler dışında animelerin/mangaların felsefesiyle ilgilenen görmedim gene bir gerçek olarak anime fazla ünlendikten sonra sevilen animelerin çoğunda konuşacak felsefik bir figür yok (çok şaşırtmıyor ama d:.) Diğer animeler bir yana fandomunda olduğum için hxh ın severlerinin cringeliği beni daha çok üzen bir konu,yabancılarda az da olsa teori üreten/analiz yapan kişiler oluyor ama Türkler de hiç görmedim. Yapılan mizahların iğrençliğine değinmek bile istemiyorum
  5. edhem

Hunter X Hunter

gene eski entry ama yine cevaplayacağım,ben filmleri beğenmedim bilmiyorum siz işin felsefesinde misiniz ama ben izlerken senaryoların canon olmadığını 5. dakikasında anlamıştım
  6. eski entry ama fikir belirtmiş olayım.d 1999 haliyle çizim ve seslendirme olarak kötü ve mangaya da uymuyor ama duyguları 2011ye göre daha iyi yansıtıyor mangayı okumadıysanız sadece anime izleyip bırakacaksanız 2011 izlemeniz iyi olur
  • Yeni Oluştur...

Önemli bilgi

Forum kurallarımızı okudunuz mu? Forum Kuralları.