Jump to content

uchihasann

Kayıtlı Üye
 • Content Count

  31
 • Joined

 • Last visited

About uchihasann

 • Rank
  Level 1

Profil Bilgileri

 • Cinsiyet :
  Erkek

Recent Profile Visitors

The recent visitors block is disabled and is not being shown to other users.

 1. Arkadaşlık isteği attım. İstersen discord sunucuma gelebilirsin. Sohbet muhabbet ediyoruz.
 2. Ben de One Piece 1 2 3 4 6 aldım 5i bulamadım. :D
 3. Knk Dm yoluyla sordum ve Japoncadan çeviri yaptıklarını söylediler. Ayrıca instagram sayfasında çevirmenleri bir ara "Your name son okumalar tamamlandı" diye story atmıştı ve orada manganın hem japonca hem ingilizce versiyonları bulunmaktaydı. Şahsen ben hem baskısını hem çevirilerini beğeniyorum. Lisanslı satılış yapılıyor, Türkiyeye çizgi roman sektörünü, kültürünü tanıtmış adamların işini savsaklayacağını düşünmüyorum. Zaten korsan olarak, gönüllü olarak çevrilen mangaların büyük çoğunluğu İngilizceden çevriliyor. Japoncadan çeviren var mı bilmiyorum bence yoktur ya da yok denecek kadar azd
 4. Knk eğer sabredebilirsen tüm eksik ciltleri tekrar basıyorlar yavaş yavaş. Ama biraz sürebiliyor. Instagram sayfalarında DM'den yaz ya da son postlarından birine yorum bırak, dönüş yapıyorlar.
 5. Serimanga'dan okuyabilirsin. Çevirileri iyi bence ben oradan okumaya başladım.
 6. Arkadaşlar redrawer ve çevirmen arıyoruz. İlgili olanlar, çeviri konusunda tecrübe kazanmak isteyenler gelebilir. İşini iyi yapması ve aktif olması yeterlidir. Redrawer ise mangayı yeniden çizerken hata yapmamaya özen gösterirse çok seviniriz. İlgili olanlar varsa Discord adresimi aşağıya bırakıyorum. Arkadaşlar işlerimiz bozuldu, redrawer veya çevirmen aramıyoruz. Konu kilit.
 7. Özelden mesaj attım hocam isterseniz bakın, konuşalım.
 8. Arkadaşlar googleda tam istediğim gibi tanım bulamadım bir de site hata verdi yanlışlıkla dört konu birden açmışım. Teşekkürler herkese cevapları için anladım. :)
 9. Arkadaşlar merhaba benim anlamadığım bir konu vardı. Şimdi ben sadece anime ve mangayı biliyordum ama Light Novel diye bir şey de duydum. Bu tam olarak nedir? Mesela Naruto'da böyle Naruto Hiden, Sasuke Shinden falan var. Bunlar Light Novel olarak mı geçiyor? Böyle şeyler arkadaşlar bir de Retsuden falan yazıyordu. Bunlar nedir?
 10. Kanka Gerekli Şeyler tekrardan eksik ciltlerin basılacağını söylüyor. 1. cildi ben de bulamadım bekliyorum.
 11. Hunter x Hunter 2011'i izleme listeme alıyorum o zaman. Teşekkürler herkese.
 12. 1 bölüm mangasını okumuştum ilgimi çekiyordu. İngilizce olduğundan biraz zorlanıyordum. İzlenecekler listeme alayım.
×
×
 • Create New...

Important Information

By using this site, you agree to our Terms of Use.