Jump to content

uchihasann

Üyeler
  • İçerik sayısı

32
  • Son ziyareti

Profil Bilgileri

Son profil ziyaretçileri

Son ziyaretçiler bloğu devre dışı bırakıldı ve diğer kullanıcılara gösterilmiyor.

uchihasann üyemizin başarıları

1. uchihasann

epey yalnızım

Arkadaşlık isteği attım. İstersen discord sunucuma gelebilirsin. Sohbet muhabbet ediyoruz.
  2. uchihasann

çok yanlızım

Dcden istek attım.
  3. uchihasann

Kahramanlık Akademim 10.Cilt

Ben de One Piece 1 2 3 4 6 aldım 5i bulamadım. :D
  4. uchihasann

Knk Dm yoluyla sordum ve Japoncadan çeviri yaptıklarını söylediler. Ayrıca instagram sayfasında çevirmenleri bir ara "Your name son okumalar tamamlandı" diye story atmıştı ve orada manganın hem japonca hem ingilizce versiyonları bulunmaktaydı. Şahsen ben hem baskısını hem çevirilerini beğeniyorum. Lisanslı satılış yapılıyor, Türkiyeye çizgi roman sektörünü, kültürünü tanıtmış adamların işini savsaklayacağını düşünmüyorum. Zaten korsan olarak, gönüllü olarak çevrilen mangaların büyük çoğunluğu İngilizceden çevriliyor. Japoncadan çeviren var mı bilmiyorum bence yoktur ya da yok denecek kadar azdır.
  5. uchihasann

Knk eğer sabredebilirsen tüm eksik ciltleri tekrar basıyorlar yavaş yavaş. Ama biraz sürebiliyor. Instagram sayfalarında DM'den yaz ya da son postlarından birine yorum bırak, dönüş yapıyorlar.
  6. uchihasann

Kimetsu no Yaiba Movie

BD versiyon mu?
  7. uchihasann

Ao Haru Ride

Serimanga'dan okuyabilirsin. Çevirileri iyi bence ben oradan okumaya başladım.
  8. Arkadaşlar redrawer ve çevirmen arıyoruz. İlgili olanlar, çeviri konusunda tecrübe kazanmak isteyenler gelebilir. İşini iyi yapması ve aktif olması yeterlidir. Redrawer ise mangayı yeniden çizerken hata yapmamaya özen gösterirse çok seviniriz. İlgili olanlar varsa Discord adresimi aşağıya bırakıyorum. Arkadaşlar işlerimiz bozuldu, redrawer veya çevirmen aramıyoruz. Konu kilit.
  9. uchihasann

Yeni bir manga sitesi

Özelden mesaj attım hocam isterseniz bakın, konuşalım.
  10. uchihasann

Light Novel Nedir?

Arkadaşlar googleda tam istediğim gibi tanım bulamadım bir de site hata verdi yanlışlıkla dört konu birden açmışım. Teşekkürler herkese cevapları için anladım. :)
  11. Arkadaşlar merhaba benim anlamadığım bir konu vardı. Şimdi ben sadece anime ve mangayı biliyordum ama Light Novel diye bir şey de duydum. Bu tam olarak nedir? Mesela Naruto'da böyle Naruto Hiden, Sasuke Shinden falan var. Bunlar Light Novel olarak mı geçiyor? Böyle şeyler arkadaşlar bir de Retsuden falan yazıyordu. Bunlar nedir?
  12. uchihasann

Haikyuu!! Manga

Kanka Gerekli Şeyler tekrardan eksik ciltlerin basılacağını söylüyor. 1. cildi ben de bulamadım bekliyorum.
  13. Hunter x Hunter 2011'i izleme listeme alıyorum o zaman. Teşekkürler herkese.
  14. 1 bölüm mangasını okumuştum ilgimi çekiyordu. İngilizce olduğundan biraz zorlanıyordum. İzlenecekler listeme alayım.
  • Yeni Oluştur...

Önemli bilgi

Forum kurallarımızı okudunuz mu? Forum Kuralları.