Jump to content

Noya

Üyeler
  • İçerik sayısı

76
  • Son ziyareti

Noya kullanıcısının paylaşımları

1. Noya

Anime İstek ve Önerileri

Sadece Ou Dorobou Jing , Drifters ve Knights&Magic'i izlemedim Knights&Magic'e bakacağım gerisini izledim çok teşekkür ederim
  2. Noya

Anime İstek ve Önerileri

Eski animeleri çizimlerinden dolayı pek sevmiyorum ama belki One Piece gibi alışırım diye Monster' a bakacağım Ginga Eiyuu Densetsu dışındakileri izledim çok teşekkür ederim
  3. Noya

Anime İstek ve Önerileri

Başrolün zeki olduğu animeler önerebilir misiniz ama başrol kız olmazsa ya da romantizm olmazsa iyi olur konusu güzelse pek takmam
  4. Noya

Anime İstek ve Önerileri

Önemli değil
  5. Noya

Anime İstek ve Önerileri

Zayıflamakla ilgili pek sayılmayabilir ama Masamune-kun no Revenge'e bakabilirsin
  6. Noya

Anime İstek ve Önerileri

Hepsini izlemiştim ama yine de teşekkür ederim
  7. Noya

Anime İstek ve Önerileri

MAL 2021 diyo ama
  8. Noya

Anime İstek ve Önerileri

Başrolün kötü tarafta olduğu anime önerebilir misiniz
  9. Noya

Anime İstek ve Önerileri

Buradakilerin de hepsini izlemiştim ama yinede teşekkür ederim :)
  10. Noya

Anime İstek ve Önerileri

Onu izliyorum günceldeyim yinede teşekkür ederim
  11. Noya

Anime İstek ve Önerileri

Gizem polisiye konulu anime önerebilir misiniz çok eski olmazsa iyi olur
  12. Noya

Anime İstek ve Önerileri

Önemli değil
  13. Noya

Anime İstek ve Önerileri

Hunter x Hunter Shingeki no Kyojin Boku no Hero Academia Fairy Tail One Piece Shingeki no Kyojin ile Boku no Hero Academia pek uzun sayılır mı bilemedim ama aklıma bu kadar geldi Owari no Seraph Mahouka Koukou no Rettousei Bungou Stray Dogs Tensei shitara Slime Datta Ken Maou Gakuin no Futekigousha Overlord Jujutsu Kaisen Noblesse Tate no Yuusha no Nariagari One Punch Man Magi Kısa olarakta aklıma bu kadar geldi çoğunu izlemişsindir büyük ihtimalle ama yinede yazayım dedim umarım yardımcı olabilmişimdir
  14. Noya

Anime İstek ve Önerileri

Btooom! Phi Brain: Kami no Puzzle Mahouka Koukou no Rettousei Dororo Tate no Yuusha no Nariagari Arifureta Darwin's Game Noragami Hunter x Hunter Rakudai Kishi no Cavalry Bungou Stray Dogs Black Bullet Overlord Hamatora Black Butler No Game No Life Maou Gakuin no Futekigousha Code Geass Noblesse Akudama Drive Yuukoku no Moriarty Jujutsu Kaisen Tensei shitara Slime Datta Ken
  15. Noya

Anime İstek ve Önerileri

Android de var mı bulamadım da
  16. Noya

Anime İstek ve Önerileri

Bana otome oyun önerebilir misiniz
  17. Noya

Anime İstek ve Önerileri

Ao no exorcist Owari no seraph Jujutsu kaisen Hataraku maou sama Dororo Hoozuki no reitetsu Kuroshitsuji Kimetsu no yaiba Beelzebub Maou gakuin no futekigousha Zaten yazmışlar ben yorumu yeni gördüm de neyse
  18. Noya

Anime İstek ve Önerileri

Google a main character yazınca james çıkıyo ama bana o başrolmüş gibi gelmemişti o yüzden sordum
  19. Noya

Anime İstek ve Önerileri

Ona daha yeni bakmıştım izlerken biraz sıkıldım bende bıraktım devam etmeli miyim birde başrol kim anlayamadım
  20. Noya

Anime İstek ve Önerileri

Hepsini izledim ama yine de teşekkür ederim
  21. Noya

Anime İstek ve Önerileri

Polisiye dedektif konulu anime önerebilir misiniz 2014 ten önce olmazsa iyi olur
  22. Noya

HunterxHunter yeni sezon?

Öyle bir şey olacağını düşünmüyorum ama umarım olur
  23. Noya

Anime İstek ve Önerileri

Dr.Stone Tate no Yuusha no Nariagari Bungou Stray Dogs Jibaku Shounen Hanako kun Vinland Saga Maou Gakuin no Futekigousha Satsuriku no Tenshi Dororo ( orta çağ olabilir belki ama izlemediysen öneririm ) Black Clover CHOYOYU! Kono Oto Tomare! Servamp Re:Zero kara Hajimeru Isekai Seikatsu Çoğunu izlemişsindir büyük ihtimalle ama 2016 dan önce olmayan aklıma bunlar geldi
  24. Noya

Anime İstek ve Önerileri

Tamam bakarım
  25. Noya

Anime İstek ve Önerileri

Danmachi izlemedim ama nasıl olduğunu anlatırsan önerebilirim
  • Yeni Oluştur...

Önemli bilgi

Forum kurallarımızı okudunuz mu? Forum Kuralları.