Jump to content

DrClover

Üyeler
  • İçerik sayısı

38
  • Son ziyareti

DrClover kullanıcısının paylaşımları

1. DrClover

En İçten Selamlar!

Yoroshiku Onegaishimasu
  2. DrClover

En Çok Sevdiğiniz Anime veya Animeler?

Birisini kesin olarak seçmem gerekirse: Fullmetal Alchemist BH Diğer favorilerim: Honzuki no Gekokujou: Shisho ni Naru Tame ni wa Shudan wo Erandeiraremasen Bakuman. Boku dake ga Inai Machi Steins;Gate 0 Dr. Stone
  3. Fazlasıyla şanslı biriyim. Ayrıca yoncaları çok severim. Ne zaman açık alana, piknik yerine falan gitsem 4 yapraklı yonca ararım hep. Bu yüzden yoncanın ingilizcesi olan Clover ve Doktora adayı olduğumdan da Dr. koydum başına
  4. DrClover

Son Harfinden Başlayan Bir Anime Yazın!

Tensei shitara Slime Datta Ken
  5. DrClover

Angel Beats!
  6. DrClover

Nasıl anime indirebilrim

Çeviri gruplarının adı ile aratarak kendi sitelerindeki "Tamamlanmış Projeler" kısımlarından genellikle linklere ulaşabilirsin. Forumda ise TAÇE'nin çevirisini yaptığı animelerin linkleri var: https://forum.turkanime.tv/forum/18-tamamlanan-projelerimiz/ buradan ulaşabilirsin.
  7. DrClover

Accel World
  8. Gören arkadaşlara belki başlangıçta saçma gelebilir ama Fullmetal Alchemist: Brotherhood demek istiyorum. Başlangıçtaki ve sondaki Edward Elric çok farklı insanlar
  9. DrClover

elendim ben hiç u ile başlayan anime izlemedim
  10. imzandaki 2D kız muhabbeti bana Golden Time'ı hatırlattı :admire-onion-head-emoticon:

tebessüm ettim ve duygulandım aynı anda 

11. DrClover

Death March kara Hajimaru Isekai Kyousoukyoku
  12. DrClover

Steins;Gate
  13. DrClover

Anime veya Manga serisini çok kötü anlat!

İftiraya uğrayan rakun fetişisti abimizin başına gelen dramatik olaylar serisi
  • Yeni Oluştur...

Önemli bilgi

Forum kurallarımızı okudunuz mu? Forum Kuralları.