Jump to content

Sterben

Üyeler
  • İçerik sayısı

15
  • Son ziyareti

İletiler bölümüne Sterben kullanıcısının eklediği dosyalar

1. FeyoChama, 23 saat önce tarihinde yazdı:

bu nedense bana jibaku shounen hanako kun'u hatırlattı.

İçeriği Gizle

o bir anime/manga ama ana karakter ikiz kardeşini öldürüp sonra intihar ediyordu ve hayalet olarak bu dünyada yaşıyordu ikisi de. belki onu okumuşsundur.

Hayır anime veya manga değil ya webtoon du ya da manhua ydı(Çinlilerin mangası) birde mc öldürmüyor öldürülüyor öldürene intihar ediyor du sonra mc tekrar canlanıyor reenkarne oluyordu muhtemelen geçmişe reenkarne olup intikam almak istiyordu ama çok hatırlamıyorum konuyu 

2. pegasusejder, 20.12.2020 - 07:33 tarihinde yazdı:

Bleach izleyeli yaklaşık 10 yıl oldu. :) Benim hatırladığım öyle bir şey yoktu, zaten filler tamamen alakasız bölümlere deniyordu ve Bleach'de hatırladığım kadarıyla tamamen alakasız bölümler vardı. Mesela savaşın ortasındayken sonraki bölüm sahildelerdi falan. :D

124. bölüme geldim filler biteli 15 bölüm oldu hala fillerda geçen klandan bahsediyorlar kariya falan geçiyr

3. pegasusejder, 15 saat önce tarihinde yazdı:

Bleach izleyeli yaklaşık 10 yıl oldu. :) Benim hatırladığım öyle bir şey yoktu, zaten filler tamamen alakasız bölümlere deniyordu ve Bleach'de hatırladığım kadarıyla tamamen alakasız bölümler vardı. Mesela savaşın ortasındayken sonraki bölüm sahildelerdi falan. :D

ben 109. bölümün yorumlarına baktım izlemeden ama sanırım fillerdan sonraki bölümde sadece fillerdaki karakterleri göstermişler birde bountolardan bahsetmişler filler konusu olmasına rağmen

4. pegasusejder, 18.12.2020 - 14:59 tarihinde yazdı:

Filler işi genellikle izleyiciye bağlı bir şey, kimileri eğlenceli buluyor kimileri sıkıcı. Eğer sıkılıyorsan bas geç zaten ana hikayeyle hiç alakası yok. Çok kararsız kalırsan başlarına bak sararsa devam edersin sarmazsa geçersin.

şuan oldum filler arc ın bittiği bölümde yorumlarda biraz bağlamışlar falan yazıyorlardı o yüzden bende izlemeye başladım tekrar fillerı diğer fillerlarda oluyomu öyle şeyler

5. gamazX, 45 dakika önce tarihinde yazdı:

Ben z tercih ederim kai remastered versiyonu çünkü. Kai de hikaye daha hızlı anlatıldığı için senaryoyu anlaması daha kolay ama savaş sahneleri kırpıldığından dolayı savaş derinliği azalmış. Bana sorarsan izlemediğin başka uzun shonenler varsa z yada kai yerine önce onları izle çünkü dragon ball z yada kai ilk db deki o tatlı ve güzel shonen havasını yaşatamıyor ortalama bir shonen animesi olabiliyor anca dragon ball serisine devam ederken bunu bilip izle.

o zaman Z izlerim diğer uzun shounenleri izledim bi dragon ball kaldı

• Yeni Oluştur...

Önemli bilgi

Forum kurallarımızı okudunuz mu? Forum Kuralları.