Jump to content

Ellen

Üyeler
  • İçerik sayısı

291
  • Son ziyareti

• Kazandığı günler

5

Ellen kullanıcısının paylaşımları

1. Ellen

Cehennemlik anime karakterleri

Kirara Momobami. Her ne kadar sevsem de bence bu konuya uyuyor.
  2. Ellen

Seiyuu

Yūki Kaji bir efsanedir benim için.
  3. Ellen

Tersine Anime,

Mikasa ve Eren yer değiştirecekti. Mikasa deve dönüşüp, Eren ona bağlı hissedecekti.
  4. Ellen

Kim, kiminle, nerede, ne yapıyor?

Mikasa evimizde temizliğimizi yapıyor, eve geldiğimde montumu veriyordu. Eren den ayrılmak istemeyince onu da bahçıvan yaptık.
  5. Ellen

Son Harfinden Başlayan Bir Anime Yazın!

Steins Gate
  6. Ellen

( 12 / 12 ) Shingeki no Kyojin Season 3

Final sezonunu dört gözle bekliyorum elinize sağlık.
  7. Ellen

Wan Sheng Jie
  8. Ellen

WEPTOON önerebilir misiniz?

Tower of God okumalısın.
  9. Ellen

Another
  10. Ellen

Anime İstek ve Önerileri

Bir insan Haikyuu izlemeden ölmemeli diye düşünüyorum. Izlemeyenler hâlâ burda mısınız? Gidin ve izleyin!
  11. Noragami Şeker kız candy Spirited Away Attack on titan (bi 15e geldiğinde) Naruto Naruto Shippuden Boruto(izletmemin nedeni küçükken saçma şeyler izleyeceğine bununla oyalansın) Violet Evergarden Ajin Steins Gate Akame ga kill Another Umaru chan Sailer Moon Vinland Saga Gintama Hunter x hunter Yüruyen Şato ve daha niceleri....
  12. Ellen

Anime izleyemediğiniz...???

15 gündür izleyemiyorum vebu durum 1 yıl sürecek. Üniversite sınavı bitsin her şeye döneceğim. Annem babamdan ayrıymışım gibi hissediyorum.
  13. Ellen

Bir Hayaliniz

Dünya turuna çıkmak, her yer hakkında fotoğraf edinmek ve bunları paylaşmak.
  14. Ellen

Bul Getir!

Buyrunuz. Alttaki bana ölümüyle hayal kırıklığına uğradığı anime karakterini atsın.
  15. Ellen

Genç Erkeği Seslendiren Kadın

Bende biraz o huy var ama onun başka bir versiyonu gibi. Ben bunu karakteri kendi imajımla aklımda canlandırıyorum her ne kadar hoşuma gitmese de. Belli bir zaman sonra artık karakterin erkek olduğuna beynin kanaat getiriyor. Ben de çok yaşadım ah şu Japonlar. Ama şu da varki genelde erkeklerin sesi ergenlikten sonra kalınlaştığı için küçüklükten o sese alışmak işi daha da kolaylaştırır.
  16. Ellen

Aşk Uğruna [FF]

Teşekkürler:)
  17. Ellen

Aşk Uğruna [FF]

Gerçekten çok güzel olmuş. Eline emeğine sağlık. Ne kadar çok hata yapmışım onu farkettim FF de. Gerçekten başarılısın başarılarının devamını dilerim.
  18. Teşekkürler, uzatmak isterdim lakin uzatınca olaylar değişmeye başlıyor ya da farklı yerlere gidiyordu. Umarim çok kısa değildir. Peki teşekkürler:)
  19. Ufak birkaç düzeltmeden sonra yarin rahatlıkla okuyabilirsiniz:)
  20. Ellen

owari no seraph
  21. Yorumlarınız ve uyarılarınız için teşekkür ederim. 2. bölümde bu hatayı azaltmıştım biraz lakin tamamıyla düzenleme yapamadım bilgisayarım arızalı olduğundan. Telefondan girdiğim için düzenlemek zor oluyor dolayısıyla ben de son gün halletmeyi planlıyorum. Bölümlerde evet aslında uzatılabilir, telefondan girdiğim için de kısalığını fark etmedim. Zihnimde olaylar hızlı akıyor ama bunu yazıya pek dökmemisim. Bilgisayardan girince eksikliklerimi düzelteceğim, yorumunuz için çok teşekkürler.
  22. Ellen

En çok hangi anime eşyasını istersiniz

Yato nun eşofmanı. Levi nin fuları.
  • Yeni Oluştur...

Önemli bilgi

Forum kurallarımızı okudunuz mu? Forum Kuralları.