Jump to content

Ellen

Üyeler
  • İçerik sayısı

291
  • Son ziyareti

• Kazandığı günler

5

Ellen kullanıcısının paylaşımları

1. Ellen

Birisiyle Evlensen Hangi Animeden Olur

Snk de sağlam karakterler var.Onlardan biri olsun:)
  2. Ellen

Son Harfinden Başlayan Bir Anime Yazın!

D. Gray-man
  3. Ellen

Anime İstek ve Önerileri

Violet Evergarden Bu animenin iyi olduğunu duymuştum lakin bu kadar iyi olmasını beklemiyordu. Hep sona sakladım ve yaklaşık 1.5 ay önce izledim. Bir anime bu kadar mı yakar insanı ve bir yandan da bu kadar mı kendine bağlar. Bitmemesi için elimdengeldiğince uğraşmıştım fakat izleme arzum beni yendi ve sanırım 1.5 günde bitirdim. Kendisi 13 bölümden oluşmakta. İzlemenizi şiddetle tavsiye eder,iyi günler dilerim.
  4. Ellen

Haikyuu
  5. aslında ben de düşündüm sonra hayali bir şey yaratırken Yatocuğum'u da katmalıydım çünkü 3. sezon gelmiyoor
  6. geceye doğru atacağım beğendin mi düşüncelerin neler? (maskeyi iste bulan çıksa her sey çözülür de iste...)
  7. Ellen

evengelion
  8. Açıkçası animenin ne olduğunu 14 yaşımda öğrendim ve de bana çok fazla şey kattığına inananiyorum.Öncelikle animelerden arkadaşım bahsetmişti ve de sonra sonu gelmedi..Iyi ki anime var diyorum çünkü gerçekten animelerde derin anlamla yattığına inaniyorum vede bu beni Japonya'ya bir adım daha yaklaştırıyor.Animelerdenönce de Japonya'ya merakım vardı lakin bu merak iyice artti. Iyi ki varsınız hayatımın anlamları.Ben anime izlemeden önce gerçekten çok cahilmisim onu da farkettim.Ama yine de iyi ki 14 yaşımda başlamışım çünkü TEOG yılımda öğrenseydim bayağı kotu olurdu sınav adina..
  9. Ellen

shingeki no kiyojin
  10. Bunlardaki corona vücut bulmuş dbdhjsbshjskskss
  11. Ellen

İlk İzlediğiniz Anime?

Animenin ne olduğunu bilmeden önce:Şeker kız candy Öğrendikten sonra:Attack on titan
  12. Ellen

En Çok Sevdiğiniz Anime veya Animeler?

NOragami Violet evergarden Attack on titan
  13. Ellen

Ergo proxy
  14. Ellen

Elfen Lied
  15. Ellen

İtiraf Köşesi

;)
  16. Ellen

Ben Mikasa

tesekkurler insallah sen de istedigin hedefi tutturursun:)
  17. Ellen

Ben Mikasa

Ve aramadi. Valla biz sizi arariz yalanindan büyük yalan yok bence.
  18. Ellen

Ben Mikasa

hedef buyuk mecbuur:)
  19. Ellen

Ben Mikasa

Bence seninde vardir bir yeteneğin.Ben de acikcasi hobileirmle su sira uzak kaldim sinavdan oturu ama ara ara ilgilenmeye çalışıyorum.Sinavbitince ilk isim bolca gezmek ve spor yapmak olacak:)
  20. Ellen

Ben Mikasa

Hmm pekala.17 yasidayim Yks öğrencisiyim diyebilirim.Seneye sinav var.Animeleri seviyorum shounen genellikle izlerim.Yaoi,hentai sevmem.Ecchi nadir izlerim.Manga okumaktan keyif alırım lakin her mangayı okumam animenin keyfi kaçmasın diye.Ilerde seslendirmenlik yapmak istiyorum(meslegime ek olarak hobi amacli).Japoncaya buraz basladim zaten animelerden de bir seyler kapmisligim var.Ingilizcem iyi bir seviyede yani orta aslinda.Ona ek olarak biraz Alamncam var.Yuzme ve voleybolu severim.Resim cizmek de hobilerim arasinda... Oyle.Biraz CV bırakır gibi oldu
  21. Ellen

İtiraf Köşesi

bilmiyorum sürekli bir hobi old. icin emin degilim
  22. Ellen

Favori yiyecek kombolarınız.

Ekmek arasi pirzola
  23. Ellen

En nefret ettiğiniz şeyler ?

Küfür +cehalet
  24. Ellen

İtiraf Köşesi

Küçükken abim ders çalışırken geriye çıkan silgi artıklarını yiyordum. (5 yas fln)
  • Yeni Oluştur...

Önemli bilgi

Forum kurallarımızı okudunuz mu? Forum Kuralları.