Jump to content

Mileydi

Forum Admin
  • İçerik sayısı

4291
  • Son ziyareti

• Kazandığı günler

72

Mileydi kullanıcısının paylaşımları

1. o zaman akçam meşesi bölüm bilmem kaç :ph34r:
  2. bence su konu dışı sohbete yasak olayını kaldırsınlar :P konu konuyu muhabbet muhabbeti açar :ph34r: yani tek çatı, çok muhabbet :rolleyes: birde hani yasaklar cazip gelir modu var ya, diyor bak orda muhabbet mekanı var git muhabbet et kumda oyna bura yasak ama yok illa konu altından devam edilecek muhabbete :lol: :lol:
  3. paprika nick değiştirmek iyi değil demişti bana iyi geldi zaten bana herşeyin tersi olur :angry: ama bu iyiki ters olmuş :lol: yalnız tüm konular konu dışı sohbette nolcek böle yaa muhabbet mekanına muska yapmışlar kimse uğramıyo :lol: herkez konularda :ph34r:
  4. sussum ben o zaman :( yajık olmas mı bana :( iki takılıydık stres atıydık :ph34r: :ph34r: bayadır varımda hep okurdum sonradan da katılayım istedim canım çektiydi :unsure:
  5. Mileydi

Bir Bayanda Olması Gereken Saç Modeli

yine sesli güldüm yaaaaaaaaaa :blink: olmas öyle daha havalı parlement mavisi -_-
  6. Mileydi

meşhur olurum diye korkma kız :rolleyes: ne güzel saçların var öyle :ph34r:
  7. hahhahahahaaaa salih abla :ph34r: yok o artık saliha :P
  8. Mileydi

yapsam mı ki :ph34r: :ph34r: bildiğin soğanın kabuğunun rengi aşağıda kabuğu :lol: burda saçı :lol:
  9. Mileydi

onuda yaptım biyeşil yapmadım niye acaba ya halbuki o rengi çok severim :ph34r: :ph34r:
  10. Mileydi

yapmıştım :ph34r: sarı :ph34r: pembe :ph34r: kızıl :ph34r: soğan kabuğu :ph34r: kırmızı :ph34r: siyah :ph34r: şimdi normal halinde kahve :D
  11. Mileydi

zeynep bunu beğendi :P sen konuş arkandayım bacım :lol: (şimdi bacı dedik diye suçlu olmayalım :ph34r:
  12. Mileydi

bunun üzerine normalde yazacak çok şey var ama neyse der :ph34r: :ph34r: kabuğuma çekilirim :mellow:
  13. Mileydi

bence de ama sadece bu kelimeyi şöyle dedikleri zaman kan beynime sıçrıyor baaaayğyğyğaaaan :ph34r: :ph34r:
  14. sütlaç ta olur o yokmu :ph34r: :ph34r:
  15. o zaman akşam neşesi :P 4 :P favorilerimden herşey dahil :lol: :lol: biraz aykırı olun canım B)
  16. Mileydi

çeşitli renkleri mevcuttur hangisi ni istersiniz :lol:
  17. Mileydi

dişleri güzelmiş :ph34r:
  18. Mileydi

Komik Anlarınız?

ben kaçar sigarasızlık başıma vurdu sabah yine iş hep iş sizlere iyi sohbetlerrrrr ;) uyku beni bekler :ph34r: özleyin beni anacımmm ^_^
  19. Mileydi

Komik Anlarınız?

hem alkol hem ilaç onaylanmayan hareketler bunlar <_<
  20. Mileydi

sanırım istek göz böyle ? :D sesli güldüm ve gülmekten düşebilirdim yine allahtan yataktayım bu sefer :D :lol: bende şöle en işvelisin den bir hatun beklerken karşıma işhigooooooooooo :blink:
  21. Mileydi

Komik Anlarınız?

annem şöle okkalısın bir osmanlı tokadı patlattı :wacko: noluyu ordaaaa hayırdır :huh: :huh:
  • Yeni Oluştur...

Önemli bilgi

Forum kurallarımızı okudunuz mu? Forum Kuralları.