Jump to content

Mileydi

Forum Admin
  • İçerik sayısı

4291
  • Son ziyareti

• Kazandığı günler

72

Mileydi kullanıcısının paylaşımları

1. Mileydi

Bir Bayanda Olması Gereken Saç Modeli

çok ısmarlama oldu bu :ph34r: yalnız niye altın sarısı :huh:
  2. Mileydi

Komik Anlarınız?

kötüymüş beeee bizim kuzen geldi aklıma sürekli burnuna misket sokardı :huh: seni fırça yerken düşenmiyorum :ph34r: :ph34r: eski oturduğumuz yerde aynı bahçede dayım ve dedemlerle birlikte yaşardık bisabah dedem sakal tıraşı oluyo almanya dan elektirikli makine gelmiş ilk defa görüyorum babamız hep permatik hep permatik neyse rahmeti traşını oldu içeri girdi baktım makine orda öylece duruyo gel ban gel bana :huh: :huh: diye beni çağırıyo gittim tabi daveti kabul etmemek olmaz ^_^ gittim makineyi aldım bir güzel yanaklarımı traşladım yalnız canım traşa mı yandı yoksa yediğim dayağamı onu bilmiyom acısı hala yanaklarımda :ph34r: :ph34r:
  3. Mileydi

hangi alem ??? el alem :rolleyes: :rolleyes: gece gece iğrencim yaaa :unsure: kendimi kınıyorum :ph34r:
  4. Mileydi

Komik Anlarınız?

sonraa ??? sanki sonrası daha komik gibi geldi :ph34r:
  5. Mileydi

genelde erkekler uzun saç sever babamdan biliyorum annemin saçını kestirmezdi yaaa kadın ne çekti :ph34r: yaşlanınca fark etmiyor galiba artık sesini çıkarmıyor :D erkekte ya çok kısa olucak saç yada uzun olucak ikisi ortasında şeyleri sevmiyorum ben ^_^
  6. Mileydi

Komik Anlarınız?

arkadaşlarla sinemaya gittik (yılllaaarrrrr önceeeeeeee :ph34r: ) sen tut tuvalette gözlüğü düşür o salak gözlük kırıl ben gariban filmin ikinci yarısında güneş gözlükleri ile filmi izlemiştim :D
  7. Mileydi

Komik Anlarınız?

iş yerinde telefonlara ben bakıyorum açarken şirket adı söyleniyor yalnız günde yaklaşık bin milyon kez telefonu bu şekilde açınca alışkanlık oluyo haliyle, neyse yine telefon çalar ben, şirket dını söyleyerek açar karşımdaki yanlış numara der kapatır bir dakika sonra arayanın abim açtığım telefonun benim cep telefonum olduğu anlaşılır :huh: :huh:
  8. Mileydi

Komik Anlarınız?

paprikam olaydı olaya el atardı :(
  9. Mileydi

uzattımdı bir ara belime kadar geldiydi sonra dellendim gittim 3 numaraya vurdurdum -_- öyle bi hava yaratır hoş olur :D seni mi kıracam :ph34r:
  10. Mileydi

Komik Anlarınız?

ben hiç beceremem öle chat met takip etmekte zorlanıyorum hatta edemiyorum :ph34r:
  11. Mileydi

bu sefer uzayınca kıyamıyorum :huh:
  12. Mileydi

Komik Anlarınız?

c.tesi gecesi yapın ama bu c.tesi olmas o ayrı :D
  13. Mileydi

şuan ondan bir parmak uzun o yüzden diyorum gidip kestireyim diye :D
  14. Mileydi

Komik Anlarınız?

gitme gitme gitme kal bu konudaaaaaa :D
  15. Mileydi

profil resmimdeki gibi desem B) :ph34r:
  16. Mileydi

hemen konu açılmış yorum yapalım B) ben kısa saç derim yakışmış veya yakışmamış benim için fark etmiyor :D saçımı kestirmem gerektiği geldi aklıma :ph34r: :ph34r: yada uzatsam mı kii :ph34r: karar veremiyorummmm :P :P
  17. Mileydi

Komik Anlarınız?

hem aldat hem terket hem aşkı ilan olmas ki yawf :P spoiler içine aldığın yorumunu okuyunca sandalyede kaykılıp duran ben hop artık sadece duran ben ama yerde :D :D
  18. Mileydi

Komik Anlarınız?

siz mi biz mi bilmiyom ama iyi oldu :D bide şu saatler şöyle hemen geçmese :ph34r: yıllık iznimde acısını çıkartıcam ben :D
  19. Mileydi

Komik Anlarınız?

yazık bize ama :( hani hepimiz kardeştik yeniyiz diye mi böle oluyo ben=bir yılı aşkın süredir forumda ama su son iki gündür aktif olan kişi :ph34r:
  20. Mileydi

Komik Anlarınız?

onun için konu açalım sonra o konuda başka yere kaysın kayan yere de konu açalım konu açılmadık yer bırakmayalım :D :D
  21. Mileydi

Komik Anlarınız?

taze yaze soukatsu sayesinde az önce sandalyeden düştüm :D
  22. Mileydi

Komik Anlarınız?

zeynep bunu beğendi ;) bunda sonra yazılı beğeni sunacağım beğeni kotasını protesto ediyorum :huh:
  23. Mileydi

Komik Anlarınız?

yine sesli güldüm :D :D yakışması değil de rahatlığı diyelim biz ona -_- yakışmıyomuş herkes öle diyo :mellow:
  24. Mileydi

Komik Anlarınız?

hahahaaaa benimde aklıma geldi.. annemle dolmuşa bindik küçüğüm daha ulusa gidiyoruz derken kalenin ordan geçerken (gene kafiye gene kafiye :D ) anne bu evlerin camları neden gri boyanmış perde almaya paralı yok mu diye yüksek sesle söylemiştim dolmuşta deriiiinnnnnnnnnnn bir sessizlik oluştu sonradan öğrendim ki orası keraneymış :wacko: dolmuş anısı bitmez bende... bitana daha annemle gidiyoruz yine küçüğüm tabi :D arkadan oğlum şu parayı uzatı ver dediler sonra anaaa kulağında küpe var kızmış ya la dediler :wacko: :wacko: dip not benim saçlar o zaman 3 numara tabi (şuanda öle hoş :rolleyes: )
  25. Mileydi

Komik Anlarınız?

krampın girdiği yer onu yapmama izin veren bir yer değildi :angry: parkurun yarısında bırakmak zorunda kaldım :( oyyff gitti onca emek ah gençliğim :wacko: ortaokulda büyüyünce ne olacaksınız diye rehberlik yapmışlardı kamyon şöfürü olucam diye yazmıştım bide yüksek sesle okutmuşlardı herkes güldü bana :( :(
  • Yeni Oluştur...

Önemli bilgi

Forum kurallarımızı okudunuz mu? Forum Kuralları.