Jump to content

Mileydi

Forum Admin
  • İçerik sayısı

4291
  • Son ziyareti

• Kazandığı günler

72

Mileydi kullanıcısının paylaşımları

1. Mileydi

Komik Anlarınız?

Ben tabi ordan burdan zıplıyorum, kaldırımdan salto atıyorum falan üniversite kampüsü zaten hani havalardayım falan, neyse bayrağı aldık dönüyoruz tam kaldırıma çıktım banklarn üstüne çıktım backflip yapıcam :D Yaptım arkadaşa çarptım bankın tahtasına köprücük kemiğimi çarptım. Kemik alttan yukarı doğru çıktı falan böyle :D bence trajikomik yani :| bende akademi sınavlarında ısınırkene kramp girmişti :( o kramp yüzünden tüm hayatım 180 derece değişti :angry:
  2. Mileydi

Komik Anlarınız?

iş yerinde otuyorum kalkmaya vakit yok tabi (o ayrı bir konu ) sandalye ile bir o yana bir buyana dosyaları yerleştiriyorum derken ben yerde sandalye üstümde aşağıdan gelen koşuşturma sesleri ve deprem mi oldu diye faltaşı şeklinde açılmış gözleri ile bana bakan diğer elemanlar :huh: :huh: o anki rezilliğim paha biçilemez :ph34r:
  3. Mileydi

Komik Anlarınız?

hadi erkekler arasında neyse de bende abimle dalaşırken olmuştu sonrasını ben hatırlamak istemiyorum :ph34r: :ph34r:
  4. Mileydi

Komik Anlarınız?

çok var ya hangisini desem bilemedim şimdi sabah gözümü bir açtım :huh: saat on olmuş yataktan ben mi kalktım yatak mı beni attı bilmiyorum bir hışımlan hazırlanmaya başladım bir yandan da dümdüz sövüyorum hay ben senin uykuna bu alarm neden çalmadı çorabım nerde felan son hız çıktım evden apartmandan çıkarken kapıcıya rastladım tabi ben hala kendimi toparlama modundayım :huh: kapıcı hayırdır PAZAR PAZAR nere böle deyince bende film koptu :wacko:
  5. Mileydi

İchiruki mi,İchihime mi?

Nel mi çocuk ??
  6. Mileydi

İchiruki mi,İchihime mi?

neeee orihime mi ben titenin yerinde olsam onu öldürür diğerlerinde bulunan anılarını sildirir postalardım <_< hem nel daha çok yakışıyo yeşil yeşil :lol: :lol: ishida kismeye gitmesin o benim :wub:
  7. hepsi çok güzelllll ellerine sağlık kıskançlıktan çatlıyacam birazdan :ph34r:
  8. Mileydi

Dış güzellik mi ? İç güzellik mi ?

onu bende görmedim yaa mutlaka bir kılçık vardır :ph34r:
  9. Mileydi

zamanla içi güzelse dışı da güzel geliyor o bakımdan demiştir :lol:
  10. çinde olan gerçek olaymış öle dediler :ph34r: Kızın biri bir gün yeni aldığı bisikletiyle okula geliyor ve okulun bahçesindeki bisiklet parkına henüz kilit almadığı için öylece bırakıyor… Derslerin bitiminde okul çıkışı bisikletinin yerinde olmadığını görüyor ve çok sinirleniyor ertesi gün sabah okula geldiğinde bisikletini üzerinde bir notla bir gün önce bıraktığı yerde buluyor üzerindeki notta ''çok özür dilerim ama bisikletine gerçekten çok ihtiyacım vardı aldıktan 2 saat sonra geri getirdim ama sanırım çıkışına yetişemedim çok üzgünüm anlayışın için teşekkürler''kız doğruca bir bisikletçiye gidiyor ve 5 tane kilit alarak okula dönüyor... Bisikleti iyice kilitleyip 5 farklı anahtarla derse giriyor ve olayı arkadaşlarına anlatıyor… Ders bitimi okul çıkışında 5 kilit taktığını anlattığı arkadaşlarıyla beraber bisikletini almaya gittiğinde şok oluyor… Bisikletin üzerinde 10 kilit ve birde not var… ''eğer acil ihtiyacım olduğu halde ben kullanamayacaksam sen hiç kullanamayacaksın''
  11. Mileydi

Üye Albümü

beğendi :lol: :lol: (malum kota sorunu :angry: )
  12. artık bende gülüyorummm :D :D
  13. Mileydi

Merhaba

hoş geldin Oğuzhan ;)
  14. Mileydi

Chibi Stil

bu da ben :D :D bu site güjelmiş yaaa bulandan paylaşandan allah razı olsun :D profil resmini bunu mu yapsam ne :P
  15. Mileydi

he yaa benimde uyku böcükleri geldi yatmaya gider sabah iş var :angry: herkese iyi sohbetler ve gecelerrrrrrrrrrrrrrrrr :) :)
  16. Mileydi

taşındık .... yan konu ya :D şaka şaka biz kapattık açmıyoz artık :lol: yok ya devam edilsin işte :ph34r:
  17. Mileydi

çok beğendi :rolleyes: :rolleyes: kotam dolmuş :angry:dimi yaa nerde o içi önemli diyenler :ph34r: :ph34r:
  18. Mileydi

biber de acı ama ekmek yiyince geçiyor :D tamam espri konusunda kıttım biraz :wacko: kızlar her erkek bize muhtaç unutmayın :ph34r:
  19. Mileydi

verme izin öle hemen :angry: ama nnnnn boşver onları sana eş mi yok dünyada benimkine pasta bile yedirmeyeceğim evlenmeden boşadım onu :lol:
  20. Mileydi

herkez uyku mod galiba :ph34r:
  21. Mileydi

ahhhh tanrım bir günde şaşırt beni :rolleyes: paprikam gene en hayırlısı seninki çıktı en azında son dakkikada kıvırdı olayı :lol: bizim ki şuan başka alemde :ph34r: ah nerelere gidem bu başımı alıp :P en iyisi eski düzene devam napalım B) hepsi benim :lol: :lol:
  22. Mileydi

hhooooo bakın hele kız görüyonmu bu erkekler hep aynı dakka da bıraktılar valla :o :o anne yok yatmaya gitti :D ben varım gülüm :ph34r:
  23. Mileydi

sen benim formda ilk göz ağrımsın nasıl unuturum :blink: sen yaşlandın iyice, bir ayağın çukurda hem, yeni bir kampanya başlamış eskisini getir yenisinin düğün masrafları bizden gibi bişyerlere kanıp gidersen diye çok korkuyorum :ph34r: :ph34r: yaşı geçkin gelin modu :lol:
  24. Mileydi

hoooo hain planlar dönüyor burada :ph34r: paprikam şu bizim suç ortaklığının kapsamını genişletsekmi B)
  • Yeni Oluştur...

Önemli bilgi

Forum kurallarımızı okudunuz mu? Forum Kuralları.