Jump to content

Mileydi

Forum Admin
  • İçerik sayısı

4291
  • Son ziyareti

• Kazandığı günler

72

Mileydi kullanıcısının paylaşımları

1. 2017 Yaz Sezonu Animelerine Genel Bakış Selam minna!!! Malumunuz 2017 yaz sezonu yaklaşıyor devam serileri, yeni yapımlar derken bizi yine anime dolu günler bekliyor. Öncelikle dikkatimi çeken serileri paylaşmak istiyorum, sizin de takip edeceğinizi düşündüğünüz, 984642524 gözle beklediğiniz yapımlar var ise paylaşmayı unutmayın. Buyurunuz konuya… 1 - Katsugeki Touken Ranbu Oyundan uyarlanan serinin konusuna ufacık bir göz atalım, Yıl 1863, fırtınalarla dolu samuray dönemi sona eriyor Japonya, Shogun yönetimini savunan ve savunmayan gruplar arasında bölünmüş durumdadır. Tarihin gidişatını değiştirmek için, tarihsel revizyonistlerden (Bir öğretinin, bir anayasanın, bir antlaşmanın yeniden gözden geçirilmesi için savaşan (kimse) veya yeniden gözden geçirmeyi gerektiren (görüş), revizyoncu. ) oluşan bir ordu gelecekten geldiğinde dünyanın kaderi tehdit altına girer. Bu güçleri yenip gerçek tarihi koruyabilmek için iki kılıç Saniwa (Sage) tarafından canlandırılarak Edo'ya getirilir. Birbirinde çekici karakterlerin olduğu bir yapım bizi bekliyor. Tür : Tv Serisi Bölüm : Bilinmiyor Yayın Tarihi : Temmuz 2017 Yapımcılar : Aniplex, Nitroplus, Tokyo MX, BS11, DMM.com Lisans : Aniplex of America Stüdyo : Ufotable Kaynak : Oyun Tür : Aksiyon, Fantastic Resmi Sitesi : http://katsugeki-touken.com PV Daha fazla bilgi için Tıklayınız 2 - Ballroom e Youkoso Mangadan uyarlanan salon dansları temalı serimiz acaba nasıl bir başlangıç yapacak. Detaylı bilgi için Tıklayınız PV 3 - Isekai Shokudou Novelden uyarlanan bu yapımda, bir alışveriş merkezinin alt kattın da kapının üzerinde kedi resmi olan Youshoku no Nekoya denilen bir kafe bulunmaktadır. Elli yıldır açık olan bu restoranda 11: 00 15: 00 öğle yemeği, 18:00 19:00 akşam yemeği zamanıdır. Kısaca, her yerde karşınıza çıkabilecek ortalama bir restorandır. Ama bir farkla, her cumartesi mağazaya çok özel misafirler gelir ve bu alışılmışın dışında bir iş günü olur. Sadece Cumartesi günleri, bu özel müşteriler memnuniyetle karşılanır. Buranın bir başka adı da; Öteki Dünyaya Açılan Restorandır. Type : TV Bölüm : Bilinmiyor Yayın Tarihi : Temmuz 2017 Stüdyo : Silver Link. Kaynak : Light novel Tür : Gizem, Komedi, Fantastik Resmi Sitesi : http://isekai-shokudo.com/?from=lower 4 - The Reflection Wave One YANSIMA dan sonra, dünyanın her yerinde insanlar bazı süper güçler elde ettiler. Bazıları kahraman olmayı bazıları ise kötü adam olmayı seçti... Peki bu Yansıma nasıl ve neden oldu? Beraberinde getirdiği birçok çözülmemiş gizemler ile dünya kargaşa içinde… Tür : Tv Serisi Bölüm : Bilinmiyor Yayın Tarihi : Temmuz 2017 Stüdyo : Studio Deen Kaynak : Özgün Yapım Tür : Aksiyon, Süper Güç Resmi Sitesi : http://thereflection-anime.net PV 5 – Hitorijime My Hero Şuraya shounen-ai diye yazayım başka açıklamaya gerek yok sanırsam Tür : TV Bölüm : Bilinmiyor Yayın Tarihi : Temmuz 2017 Yapımcı : Avex Pictures Kaynak : Manga Tür : Hayattan Kesitler, Okul, Shounen-Ai Resmi Sitesi : http://hitorijime-myhero.com PV 6 - Jikan no Shihaisha Hikaye, zaman yiyen iblisleri ve bu iblislere karşı savaşan The Chronos Rulers adlı ekibi konu almaktadır. Tür : TV Bölüm : Bilinmiyor Yayın Tarihi : Temmuz 2017 Stüdyo : Project No.9 Kaynak : Manga Tür : Doğaüstü, Shounen Resmi Sitesi : http://chronosruler.jp PV 7 - Saiyuuki Reload Blast Sonunda, Sanzou ekibi Hindistan'da gelmiştir. Onları bekleyen 500 yıl önceki trajik kaderleri nedir? Bu uzun ve zorlu yolculuğun sonunda ne bulacaklar? Seri hakkında daha fazla bilgi sahibi olmak için Tıklayınız Tür : TV Bölüm : Bilinmiyor Yayın Tarihi : Temmuz 2017 Stüdyo : Platinum Vision Kaynak : Manga Tür : Aksiyon, Macera, Komedi, Doğa Üstü Güçler, Dram, Josei Resmi Sitesi : http://saiyuki-rb.jp PV 8 - Shoukoku no Altair Türkiye ile ilgili bir manga olan seri ile aynı isimde yayınlanacak olan animemiz bakalım bizlere neler sunacak. Konusuna gelince, Osmanlı'nın hem iç hem dış mihraklarla yaşadığı sorunların göbeğinde Mahmut Paşa yer almaktadır. İmparatorluğun barış içinde varlığını sürdürmesi, bu genç ve vakur paşanın başarısına bağlıdır. Tür : TV Bölüm : Bilinmiyor Yayın Tarihi : Temmuz 2017 Stüdyo : Mappa Kaynak : Manga Tür : Macera, Dram, Fantastik, Tarihi, Shounen Resmi Sitesi : http://project-altair.com PV 9 - Youkai Apato no Yuuga na Nichijou 16 yaşındaki kahramanımız ailesini 3 yıl önce kaybetmiş bunun üzerine amcası ile birlikte yaşamaya başlamıştır. Liseye geldiğinde öğrenci yurduna yerleşen Yuuishi İnaba yurdun yanması ile birlikte kendisine kalacak yer aramaya başlar ve oldukça kelepir sayılabilecek bir daire bulur. Peki, bu daire neden bu kadar ucuzdur? Cevabı anime serimizde… Tür : TV Bölüm : Bilinmiyor Yayın Tarihi : Temmuz 2017 Kaynak : Light novel Tür : Gizem, Hayattan Kesitler, Doğa Üstü Resmi Sitesi : http://youapa-anime.jp PV 10 - 18if Konusu hakkında detaylı bir bilgi neredeyse yok. Mobil ve sanal gerçeklik oyunu içeren bir multi-medya projesi diye adlandırılıyor. Tür : TV Bölüm : Bilinmiyor Yayın Tarihi : Temmuz 2017 Prodüktö r : Tokyo MX, Mobcast Lisans : FUNimation Entertainment Stüdyo : Gonzo Kaynak : Oyun Tür : ? Resmi Sitesi : https://eighteen.jp PV 11 - Keppeki Danshi! Aoyama-kun Hikayemiz, Aoyama adında her şeyden önce temizliğe öncelik veren titiz bir futbol dehasının başından geçiyor. Oyun esnasında ise ne kafa atışları yapıyor ne de kayışlı atışlar o sadece eldivenleriyle atış yapar! Gerisi ne kadar komik olabilir veya yaratıcı izleyip göreceğiz. Tür : TV Bölüm : Bilinmiyor Yayın Tarihi : Temmuz 2017 Yapımcı : TMS Entertainment, Pony Canyon Studyo : Studio Hibari Kaynak : Manga Tür : Komedi, Spor, Seinen Resmi Sitesi : http://kda-anime.com PV 12 - Fate/Apocrypha Bir kutsal kase savaşı daha.. Detaylı bilgi için Tıklayınız PV 13 – Vatican Kiseki Chousakan Gizem türündeki seri Vatikan’ın mucize müfettişleri olarak bir takım gibi çalışan dahi bilim adamı Hiraga Josef Kou ve kripto ustası Robert Nicholas isimli iki adamın kimi mucizelerin doğruluğuna dair iddiaları araştırmak için dünyayı dolaşmalarını konu ediniyor. Tür : TV Bölüm : 12 Yayın Tarihi : Temmuz 2017 Studyo : J.C.Staff Kaynak : Novel Tür : Dram, Gizem, Shounen, Doğa Üstü Resmi Sitesi : http://kisekichosakan.jp PV 14 – Dive!! Bir su sporları konulu animemiz daha hayırlı uğurlu olsun. Maddi sıkıntılardan dolayı kapanmanın eşiğine gelen Mizuki Dalış Kulübü (MDC) nün yeni koçu ile birlikte olimpik bir maceraya atılmalarının hikâyesini izleyeceğimiz seride biz hatunlar bolca göz banyosu yapacağız gibi duruyor. Tür : TV Episodes : Unknown Tür : TV Bölüm : Bilinmiyor Yayın Tarihi : Temmuz 2017 Prodüktör : Fuji TV Studyo : Zero-G Kaynak : Novel Tür : Komedi, Spor Resmi Sitesi : http://www.dive-anime.com PV Benim gözüme takılanlar bunlar, elimden geldiğince sizlere sunmaya çalıştım. Yeni gelen ve devam eden yapımlar, özel bölümler ve filmler ile yine bol animeli günler geçireceğiz gibi duruyor. Şimdiden serileri çevirecek arkadaşlar kolay gelsin der emekleri için teşekkürlerimi sunarım. 2017 Yaz Sezonu Tüm Liste İçin Tıklayınız.
  2. Mileydi

Bul Getir!

En sevdiğim iki deli karakter bir arada Buyrunuz, Bleach - Grimmjow & Nanatsu no Taizai - Ban Bana kafasına çiçek yiyen bir karakter getirin bakim Dip not : Lütfen paylaştığınız resimleri spoiler içine alınız.
  3. İş yerinde Tolga Çandar günü yaptım
  4. Mileydi

( 12 / 12 ) Drifters

Neee yani daha bitmedi beklemekten ciğerlerim soldu tabiri tam bu konuya göre hani senin gibi hızlı birinin elinden şimdiye 9854384251684 bölümlük serilerin gelmesi gerekirken neden hala 5 bölümCÜK kalan bu seri bitmedi Taylannn gambare çok merak ettiğim bir seri bekleyenlerin olduğunu unutma
  5. Mileydi

Visual Novel için çizim partneri

http://www.trart.org Bu siteye bakmanı tavsiye ederim tamamiyle çizim üzerine yoğunlaşmış aralarında oldukça başarılı arkadaşlar mevcut istersen bu şekilde orada da bir konu açıp durum yoklaması yapabilirsin, katılımın daha fazla olacağını düşünüyorum. Başarılar.
  6. Mileydi

Ballroom e Youkoso Animesinin Yeni Tanıtım Videosu

Hem dark hem normal temada gayet güzel duruyor bana göre, nesi varmış yazı fontumun Konu açarken çoğunlukla kullandığım font ayrıca Harem oldu mu böyle olmalı asdfghjhgfds Mangası gayet güzel gidiyordu yazıda da dediğim gibi umarım yüzümü kara çıkarmaz Bir ara Türkçe çevirisi de başlamıştı ama şu an ne durumda bilemiycem bir göz at istersen
  7. Ballroom e Youkoso Animesinin Yeni Tanıtım Videosu Salon dansı temalı shounen ve spor türündeki Takeuchi Tomo’ya ait manga Ballroom e Youkoso serisinin animeye uyarlanacağı haberini geçen kış aylarında sizinle paylaşmıştık. Özellikle teması itibariyle dikkat çeken serinin yeni tanıtım videsou yayımlandı. Videoda yer alan şarkı Unison Square Garden grubuna ait Tettoutetsubi Yonayona Drive isimli parça. Ayrıca seiyuu kadrosunda kimlerin yer alacağı ve baş rollerin karakter görselleri de paylaşıldı. Seride yer alan baş karakterler ve seiyuuları ise şöyle: Fujita Tatara – Tsuchiya Shinba Hanaoka Shizuku – Sakura Ayane Hyoudou Kiyoharu – Okamoto Nobuhiko Sengoku Kaname – Morikawa Toshiyuki Akagi Mako – Morohoshi Sumire ve Akagi Gaju – Tomita Kentarou Yaz animelerinden biri olan seri temmuz ayında yayımlanmaya başlayacak. Merak edenler için serinin önceki tanıtım videoları: UNISON SQUARE GARDEN – Chandelier Waltz (İlk videodaki şarkı) UNISON SQUARE GARDEN – mix juice no Iu Toori (3. videodaki şarkı) Gerek karakter çizimleri, gerek arka planlarıyla oldukça beğenilen Ballroom e Youkoso, ortaokul yıllarını amaçsızca geçiren ve bu sürede ne arkadaş ne de ilgisini çeken bir konu bulabilen Fujita Tatara’nın sık sık ona zorbalık eden bir grubun elinden Sengoku Kaname tarafından kurtarılmasıyla başından geçenleri konu ediniyor. Görünenin aksine bir karate ustası olmayan Sengoku’nun salon dansı eğitmeni olduğu ortaya çıktığında aradığı ilhamı bulmak için birkaç başlangıç dersi almaya karar veren Fujita, karşısında genç dans dehası Hanaoka Shizuku’yu buluyor. Animasyonlarına ünlü stüdyolardan Production I.G.‘nin imza atacağı açıklanan serinin teknik kadrosunda yer alan ilk isimleri tekrar hatırlatmak gerekirse: Yönetmen: Itazu Yoshimu (Mitsuami no Kamisama) Senarist: Suemitsu Kenichi (K, Touken Ranbu) Karakter Tasarımı: Kishida Takahiro (Haikyuu!!, Mahou Shoujo Madoka Magica) Müzik: Hayashi Yuuki (Robotic;Notes, Death Parade, Haikyuu!!, Boku no Hero Academia) Şimdiden oldukça iddialı görünen seri bakalım yaz sezonunda çeşitli dans figürleri ile adını duyurabilecek mi? Kaynak : Anime Fantastica **Mangasını beğenerek takip ediyordum, animeleştirileceğini duyunca kendi kendime spoiler vermeyeyim diye ara vermiştim, şimdi 98765467 gözle bekliyorum, çevirecek arkadaşlara şimdiden teşekkürler... Umarım Yuri on Ice gibi ilk bölümde ki grafikleri ile sonraki grafikleri arasında kalite bakımında düşüş olmaz, pv si oldukça etkiledi ama bu tarz serilerde süreklilik ve çizim kalitesi gerçekten ön plana çıkıyor bu konuda Haikyuu kendi dalında bence en iyi efeklere sahip beklentim oldukça yüksek umarım hayal kırıklığına uğramam...
  8. Mega kota sorunu için; static ıp kullanıyorsanız modemi açıp kapatın indirmeye devam, sabit ıp kullanıyorsanız yapacak hiç bir şey yok bilginize.

1. Heimatlos

Heimatlos

IDM var maxthone var dert yok :feellikeasirplz:

9. ROOKİES Tür : Manga Cilt Sayısı : 24 Bölüm Sayısı : 233 Durumu : Tamamlandı Yayın Tarihi : 03 Şubat 1998 / 25 Ağustos 2003 Tür : Komedi, Dram, Okul Hayatı, Shounen, Spor, Hayattan Kesitler Yazar : Morita Masanori Yazarın Diğer Eserleri : Ato Ippon no Otoko (one-shot), Hello Baby (one-shot), Besharigurashi, Rokudenashi Blues, Shiba Inu, Suberu wo Itowazu Yayınlandığı Dergi : Shounen Jump MAL Puanı : 8.21 Karakterler : Kawata Koichi, Wakana Tomochika, Shinjo Kei, Aniya Keiichi, Akaboshi Shoji, Mikoshiba Toru, Sekikawa Shuta, Tetsura Yufune (miyavv) Konusu : 1 yıl boyunca tüm okul yarışmalarından elenmiş bir okul olan Futakotamagawa lisesine yeni atanan Japonca hocası Kawata Koichi bu lisede sorunlu öğrencilerden oluşan, sorunlu beyzbol takımı ile kendi yöntemleriyle uğraşmak zorunda kalır. Peki bu yol nasıl ilerleyecektir. Kişisel Görüş : Birçok sitede GTO ile karşılaştırmalar olmuş okurken bende olay örgüsünden dolayı aynı şeyi hissettim, belki bu görüşüme katılmazsınız ama yan karakterlerimiz bana göre GTO dan daha iyiydi, ve sonu vardı en önemli nokta sanırım bu. Kawata Sensei, görünüşte bu hoca salak mı yoksa fazla mı saf diye bir izlenim uyandırsa da okudukça kendine öyle bir bağlıyor ki Kawata Sensei diye oradan oraya kendinizi atıyorsunuz, beyzbol takımının neredeyse tüm karakterleri orijinal, geçmişte kendilerine ihanet edildiğini düşünerek öğretmenlere ve okula karşı tavır almış, aslında hayalleri olan ama bunları nasıl gerçekleştireceklerini bilmeyen, hocalarına saf salak derken kendilerinin aslında ne kadar da saf ve zayıf olduklarının farkına varan bir grup yeni yetme gencin onları destekleyen büyükleri olduğu sürece istedikleri birçok şeyi başarabileceklerini anlatan bir manga. Bir kişi insanın hayatını değiştirebilir mi? Bir kişi size ne kadar inanabilir? Siz o kişiye ne kadar inana bilirsiniz? Okuyun ve kararı kendiniz verin, keşke benim de böyle bir hocam olsaydı diyeceksiniz, belki de demeyeceksiniz bilemedim şimdi (: Ve konu için araştırırken gördüm Türkçe çevirisi de başlamış ben şok ben vefat manga lisansa girdiğinde okuyacak bir yerler bulamamış netin altına üstüne getirdikten sonra seriyi bulmuş biri olarak bu duruma gerçekten sevindim desem yeridir tamamlansın baştan bir daha okurum artık (: Çeviriyi yapan gruba da ayrıca emekleri için teşekkürler buradan Türkçe olarak okuyabilirisiniz. Bu arada manganın bir de dizisi bulunmakta aşağıda ufakcıktan onun da bilgilerini bulabilirsiniz. Dizi Bilgileri; Bölüm Sayısı :11 Yayınlanma tarihleri : 19 Nisan 2008 - 26 Temmuz 2008 Diğer İsimleri : ルーキーズ - Acemiler Ülke : Japonya Oyuncular: Sato Ryuta (Kawato Koichi), Ichihara Hayato (Aniya Keiichi), Koide Keisuke (Mikoshiba Toru), Shirota Yu (Shinjo Kei), Nakao Akiyoshi (Sekikawa Shuta), Takaoka Sousuke (Wakana Tomochika), Kiritani Kenta (Hiratsuka Taira), Sato Takeru (Okada Yuya), Igarashi Shunji (Yufune Tetsuro), Kawamura Yosuke (Hiyama Kiyooki), Onoue Hiroyuki (Imaoka Shinobu), Murakawa Eri (Yagi Toko) *Ayrıca Rookies SP isimli özel bölümü ve seri ile aynı isimli film mi vardır. **Dizi müziklerini şiddetle tavsiye ederim. Dizisini izlemek için; http://www.yeppudaa.com/showthread.php?t=38856
  10. Sana terso yoksa okuyan hatta çevirisini yapan bile var kendi adına konuş
  11. Geçmiş doğum günlerini yad edelim ve Erennnnn hepidibörtdeyyyytuyuuu
  12. Emeklerine sağlık balım Çok bahsi geçti serinin bitsin de nasıl bir şeymiş bakalım
  13. 19 TİAN ( 19 Days - 19天 - 19 Ngày ) - Manhua Adı : 19 TİAN ( 19 Days - 19天 - 19 Ngày ) Türü : Komedi / Okul Hayatı / Shounen Ai / Hayattan Kesitler / Dram - Manhua Ülke : Çin Yayın Tarihi : 2014 – Devam Ediyor (198 Bölüm yayınlandı) Yazar : Old Xian (oxian - old先 ) 23.04.1990 Diğer Eserleri : Mosspaca Advertising Department (幕星周刊廣告部 - Mu Xing Zhou Kan Guang Gao Bu) The Specific Heat Capacity of Love (爱的比热容 , Ai De Birerong) Xiao Chou Dan Ni (小丑丹尼 - Clown Danny - Joker Danny) Konusu : İçinde sanatçıya ait bazı çizimlerin de yer aldığı, iki yakın arkadaşın komik maceralarının konu olduğu bir manhua. Karakterler : Jian Ji, Zheng Xi Zhan, He Tian, Havuç Kafa Detaylar : 2 liseli genç çocukluktan beri arkadaşlar ve oldukça muallâkta olan bir ilişkileri var, ana karakterlerimizden biri olan Jian Yi abayı diğer ana karakterimize olan Zheng xi Zhan ye yakmıştır, Zheng xi Zhan her ne kadar istemem kodumum mu uzatırım havalarında olsa da ( ki gerçekten de okkalı vuruyor) hafiften bir meyletme yok değil. Zamanla bu iki yakın mı yakın arkadaşın olduğu hikâyeye başka karakterlerde giriyor ve olaylar başlıyor. Eğer yazarımız ileri de konudan sapmayıp, dallandırıp budaklandırmaz ise oldukça merak edici gelişmelere şahit olacakmışız gibi bir his var içimde. Başlarda ne okuyorum ben yaa diye içimden geçirmedim değil, ancak ilerleyen birkaç bölümden sonra kendimi kahkahalar atarken, karın ağrısından kıvranırken, Jian Yi ile birlikte canım yanarken buldum, okuması acayip zevkli olan bu manhuayı şiddetle tavsiye ediyorum. Erkek forumdaşlar sizlere tavsiye ederdim ama bu türe bakış açınızın pek hoş olmadığını biliyorum yine de birazcık tavsiye edebilirim, olur da ön yargılarınızı atıp okumak isterseniz bir şansı hak ediyor, hatta bana göre shounen ai etiketi olmasaymış erkek okuyucuların baş tacı edeceği serilerinde biri haline gelebilirdi. İyi okumalar. Birkaç resim; Not: Serinin Türkçe çevirisini Heterophobia Fansub yapmaktadır, emekleri için çok teşekkürler.
  14. Mileydi

Yaoi Fc (+15)

Bu flood sayılmaz Öhömmm öhömm uzun zaman olmuştu paylaşım yapmayalı geçen ki gaza gelmemi saymazsak
  15. Mileydi

Yeni Bir Başlangıç! Çizime Baştan Başlamak!

Maşallah maşallah, ellerine sağlık kıskanmıyorum tabi ki neden kıskanayım ki benim gibi çöp adam bile çizemeyen kişilerin kıskanmaya hakkı yoktur Başarılar dilerim umarım istediğin gibi bir çizim kalitesine ulaşırsın Bu arada paylaşımlarını spoiler içine almanı ve konu başlığını Türkçe olarak değiştirmeni rica ediyorum.
  16. Mileydi

Yaoi Fc (+15)

Ayyy ben daha okumadım ama olsun, hastayım bunlara yaaa normalde çok fazla komedi unsuru olan mangaları vs. sevmem ama bunlar süper ötesi İş yerindeyim yoksa ben buraları çoşturmayı bilirdim Eve gidince arşivimin meteorlarını gün yüzüne çıkartayım
  17. Mileydi

Yaoi Fc (+15)

Ayy sen çevirmenmişsin Ben de seni yeni üye sanıp tavsiye veriyorum 19 Tian hastasıyım
  18. Mileydi

Yaoi Fc (+15)

O halde ekliyorum keyifli forumlar, paylaşımlar falan filan Paylaştığın resim, gif, video benzeri şeyleri spoiler içine almaya özen göstermeni rica ediyorum Soiler butonumuz için o kırmızı karenin içinde ki yere basman yeterli anlatımı göster kısmında Ne çok spoiler yazdım yaa
  19. Mileydi

Yaoi Fc (+15)

Buradan Lakin önce yaş falan ufacık bir bilgi edinsek malum +15 yaş sınırımız mevcut
  20. Mileydi

( 12 / 12 ) Drifters

Tacizlere buradan da devam Taylannn 987654378 gözle bitmesini bekliyorum Gambareee
  21. 6) Forumda kullanılan dil Türkçe'dir, mesaj atarken imla ve Türkçe kurallarına uymaya lütfen özen gösterelim. Formumuz Japon kültürü ile alakalı olduğundan Japon dili hariç, başka herhangi bir dil kullanımında uyarı yapılmaksızın ilgili ileti, durum yazısı veya imzalar bunu kapsayan diğer şeyler silinecektir. Bu kuralda sizden kesinlikle yabancı dil kullanmamanızı beklemiyoruz. Türkçesi var olan anime replikleri, kitap alıntıları ve normal konuşma sırasında Türkçe kullanabileceğiniz cümleleri yabancı dil olarak yazmamanız gerekir. Oh My God! yerine "Aman Allahım" kullanmanız gibi... Kısacası yabancı dilde abartı olmamalı.
  22. Mileydi

Bu Animeyi İzledin mi?

İzledi ve hiç bir tat alamadı Altta ki 3-Gatsu no Lion izledi mi?
  23. Konu eski haline dönmeyecektir, yazdıklarınızı spoiler içine almanız hala devam edecektir. Artık uzatmayalım size spoilerlı iyi muhabbetler. Konu ile alakasız mesajlar silinecektir. Bilginize.
  24. Forumdaşlar ne güzel konuşuyor tartışıyorsunuz da yazdıklarınızı spoiler içine alın lütfen, zaten dark modunda kabak gibi yazılan her şeyi görüyoruz yemediğim spoiler kalmadı en azından konu içinde dikkat ederseniz olabilecek kazaları engelleriz. İyi muhabbetler. Konu başlığı da düzenlenmiştir. Sonra ben bilmiyordum, duymadım, görmedim, okumadım olmasın...
  25. Mileydi

Yaoi Fc (+15)

Telefondan gönderip pc den spoilere almak
  • Yeni Oluştur...

Önemli bilgi

Forum kurallarımızı okudunuz mu? Forum Kuralları.